dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Warszawa da się lubić
    Warszawa da się lubić
    tutaj szczęscie można znalezć
    tutaj serce mozna zgubić.....

    la,laaaaa, la,lala,laaa.........

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Milutka jesteś, coraz milsza...
    Pozdrawiam Opal

  3. #23

    Domyślnie

    Opal we Wrocławiu mieszkałem parę latek . Warszawiaków nie lubią tam nie z zazłożenia . Nie lubi się tam zarozumiałych mieszkańców stolicy. Ludzie nie lubią być traktowani jak eksponaty skansenu socjologicznego.Wrocław to nie Poznań gdzie jak kiedyś chciałem się przeprowadzić to w ciągu 10 minut czterokrotnie pytano mnie skąd pochodzę , a ponieważ nie z Wielkopolski to poradzono mi bym poszukał gdzie indziej , bliżej.Na osłodę dla Frankai , ja też zauważam różnicę w krajobrazie między np. takim Ostrowem Wlkp. a Kaliszem .Kalisz jest bardzo ładny ale porządek to mają w Ostrowie chociaż ludzie są tam trudni.
    1

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Mizagociag, widocznie ja miałam nieszczeście trafic na tych co na slowo Warszawa tracili swoj czar.Podobne opinie -Warszawa jest zarozumiała- załozenie , dogmat. Smieszne dla mnie i ,ze tak powiem ..wiem dlaczego, dlatego nie przyszlo do mi glowy gniewac sie.Ale nie wykluczam,ze sa ludzie , ktorych szczególnie kreci, to ,ze sa z Warszawy. Moze to ci, co niedawno w niej zamieszkali. To troszke tak jak z postawa niektorych emigrantów. Im czlowiek na niższym poziomie umysłowym tym szybciej zapomina jezyk ojczysty. I po trzech miesiacach juz belkocze i wszedzie dodaje:aam,...A Jan Nowak -Jeziorański nawet sie nie zająknie.
    Dodam, znam przesympatycznych Wrocławiaków, z ktorymi utrzymuję serdeczne kontakty. Zreszta to pod Wrocław jeżdze wypoczywac. Uwazam,ze pochodzenie i miejsce zam. nie ma znaczenia. Wszedzie sa grubi, chudzi, ladni, brzydcy, mądrzy, głupi, itd. itd. Swoich śmiesznych historii o uprzedzeniach jakie mnie spotkały opowiadac nie bede , bo nie miejsce na to.Ale kocham jeździc po Polsce i poznawac róznych ludzi, ich mowę, obyczaje.Uważam, ze jestesmy bardzo otwartym narodem. Dlatego najchętniej jeżdze na wakacje w Polskę.
    Proponuję,zebyśmy nie wchodzili w szczegóły. I tak nie da rady się pokłócic. W koncu łaczy nas jedno i najważniejsze-DOM!!!!!!!!
    Sciskam wszystkich budowniczych.Powinnam dodac Bobów, bo mój synek jest na etapie Boba budowniczego wiec na budowie sie znam.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    to byłam ja opal, choc nie wiem dlaczego tym razem jako anonim

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Opal - a ja jeżdżę po świecie i teraz widzę różnice między poszczególnymi narodowościami. Kiedyś uważałem, że nasz kraj jest z jakichś powodów szczególny i byłem dumny, a dokładniej rzecz biorąc wewnętrznie zarozumiały z tego powodu, że jestem z Polski. Teraz wiem, że nasz kraj nie jest aż taki szczególny i jest mało znany, ale wiem też, że jest najpiękniejszy.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    ot i jeszcze jedna nuta optymizmu....
    [Polsko, Ty jesteś jak zdrowie....!]

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Frankai- ja też nie jestem megalomanka i przywary narodu znam (oj, jak bardzo), ale wszedzie ludziska takie same są.Choć oczywiscie róznice kulturowe istnieją.Ale jak sie czlowiek tu urodzil to i co ma zrobic

  9. #29

    Domyślnie

    Opal najwidoczniej nie zrozumieliśmy się wszyscy . Nie jestem ksenofobem, potępiam taką postawę. Nie jestem również wrocławianinem choć rzeczywiście spędziłem tam 5 lat.Moja wiadomość to był bunt przeciwko sprowadzeniu naszej wymiany zdań na boczne i to jeszcze tak koślawe tory. To nie ja wywlokłem Wrocław, czy też szczególnie zadbane regiony naszego kraju.Nie traktuj proszę wszystkiego aż tak poważnie ,uśmiechnij się . Najzdrowsze podejście mają dzieci . Moja córeczka też obsługuje dżwig Boba Budowniczego. Na zgodę , biuro projektowe jest z miasta w którym Cię tak strasznie sponiewierano , ale na szczęście spotkałaś spotkałś tam też podobnie jak i ja przyjaciół.

    1

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    no co Ty, ja sie caly czas smieje. moze to tak zabrzmialo, ale nikt mnie tak znowu nie sponiewieral. przeciez pisalam,ze to smieszne dla mnie.myslisz,ze ja bym sie dala sponiewierac
    bob budowniczy nie jest zly
    a gdzie mozna kupic takie uzradzenie boba??

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    No właśnie, ta koparka Boba mnie też interesuje. Mam już spych, wywrotkę i betoniarkę. Ale dźwig ... Gdzie to można kupić

    Mery

  12. #32

    Domyślnie

    W sklepie z klockami LEGO . Bywam tam dosyć często.
    1

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony