dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 69
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Czy znajdzie sie ktos wsród Formumowiczów, kto oprócz budowania ma tez hopla na punkcie Gwiezdnych Wojen. Jeden juz Jest. Drugi Też. Wiec jesli jest jeszcze ktos to niech sie odezwie .....
    MAY THE FORCE BE WITH YOU

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Do jakiego stopnia hopla? Vadera na pewno nie udaje

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    no hopla ...choć takiego malutkiego

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    jestem umiarkowanym fanem SW, a to umiarkowanie znacznie wzroslo po dwóch ostatnich produkcjach. Swego czasu uczestniczylem w sesjach RPG odbywajacych się w świecie SW ale aktualnie przerzucilismy się na swiat Warhammera

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    aha... no na RPG to ja sie nie bardzo znam. Jednak od kilku miesięcy strasznie wciagnęła mnie pewna gra na PC "Morrowind" własnie z gatunku RPG. Czad mówie wam. kto nie gral niech spróbuje

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    potwierdzam jest the best zacząlem grać w angielską wersję ale wymięklem i czekam teraz z niecierpliwością na polską

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    On 2003-03-26 10:39, Darth_Maul wrote:
    Czy znajdzie sie ktos wsród Formumowiczów, kto oprócz budowania ma tez hopla na punkcie Gwiezdnych Wojen. Jeden juz Jest. Drugi Też. Wiec jesli jest jeszcze ktos to niech sie odezwie .....
    MAY THE FORCE BE WITH YOU
    Może nie mam hopla, ale bardzo lubię ten film. Oglądałam go wiele razy (szczególnie te stare). Nowe odcinki jednak mnie tak bardzo nie wciągnęły. Za to "Władca pierścieni"....mhm...

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Sara masz racje, ale nie wypada mi zle mówić o SW. jednak w AOTC ( Epizod II ) chyba troszke przesadzili z wątkiem miłosnym Anakina do Amidali. Zanim pojawił sie AOTC w kinach, gdzieś na necie znalazłem plakat zapowiadajacy ten film i zobaczyłem na nim w roli Anakina Leonardo DiCapri. Jezu.... pomyslalem no nie, koszmar, kto jak kto ale Leonardo w Star Wars... zgroza. Juz chciałem zorganizować bunt jakiś czy coś, ale na szczescie to okazał sie fotomontarz... Ulżyło mi bardzo.... Jednak powracajac do watka miłosnego Anakina i Amidali, to może Leonardo nie byłby zły w tej roli
    Pozdrawiam serdecznie

    Niech Moc Będzie Z Wami

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Podłączę się do pasjonatów SW. Ja oczywiście obejrzałem już -n razy i dalej mi się podoba - tyle tylko, że ja lubuję się w Star Wars właściwym czyli tym sprzed wielu lat.
    Te nowe epizody moim zdaniem są do d.. (zwłaszcza 2)
    Pozdrawiam

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    am. pomimo tego, ze jestem zapaleńcem SW, to przyznaje ci racje. Epizod 2 to porazka

  11. #11

    Domyślnie

    jak to mowią... odgrzewane kotlety nigdy nie są smaczne
    ja też tylko pierwsze 3 (IV-VI), ale nawet bardziej wolę "Bliskie spotkania 3-go stopnia"... to film magiczny...
    Pozdriv

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Bliskie spotkania ... są po prostu suuupppeeerrr. Saty film, ale zawsze chętnie i z nostalgia do niego wracam. A co powiecie na Blade Runner (łowca androidów) z Harrisonem Fordem ?

  13. #13

    Domyślnie

    Powiemy, że bardzo....

  14. #14

    Domyślnie

    Star Wars bardzo, bardzo ! zarowno stara trylogie jak i nowa, w I epizodzie nie znosilem tylko Jar Jar'a ale w II juz prawie go nie ma !
    III epizod to bedzie cudo !

    Ktos wspomnial o RPG, tez grywam.. oczywiscie to prawdziwe nie komputerowe..

    A Sara wspomniala o LOTR... mmm... arcydzielo !!! na Druzynie bylem w kinie 15 razy ! Dwie Wieze juz mniej mi sie podobaly wiec bylem tylko 5

  15. #15

    Domyślnie

    i ja sie podlacze pod watek, epizod IV ogladalem 37 razy, V-okolo30, VI-20 razy )))))), ale jakims strasznym pasjonatem nie jestem , nieeeee,
    pozdrawiam
    tomek

  16. #16

    Domyślnie

    Oj stara trylogie to ja nie pamietam ile razy widzialem.. ale na pewno nie wiecej niz 50

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie wiem jak Wy, ale wydaje mi się, że SW były przełomem filmowym w tamtych czasach z gatunku SF. Obecnie chyba takim filmem jest Matrix (ale tylko I część) no i oczywiście "Władca pierścieni" (chociaż to zupełnie iiny gatunek). Każdy z tych filmów mnie zauroczył. Ale tylko I części (oprócz II części "Władcy pierścieni")

  18. #18

    Domyślnie

    Oj nie ! Najlepszy epizod Star Wars to zdecydowanie V Empire Strikes Back ! potem IV potem II potem VI i na koncu I
    Ciekawe ktore miejsce zajmie III

    A LOTR rewelacja obie czesci choc Dwie Wieze nie zachwycily mnie tak jak Druzyna.. ale za to oczekuje ze Powrot Krola zwali mnie z nog !

  19. #19

    Domyślnie

    Przyłączam sie do fanów Star Wars. Od siebie mogę dodać że półeczki w domu uginają się pod tomikami książek ze swiata Gwiezdnych Wojen. Niejedna z nich mogłaby być sfilmowana i zostać hitem większym niż Episode I, II, III, a nawet IV, V, VI.
    Przykład? Chociażby Trylogia z Admirałem Thrawnem

    Niech Moc będzie z Wami
    Adamski

  20. #20

    Domyślnie

    Swego czasu chodzily plotki ze trylogia z Thrawnem ma posluzyc za material na scenariusz epizodow VII, VIII, IX ale to chyba tylko plotki..
    a szkoda

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony