dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 55
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1082

Temat: Kostka Rubika

  1. #21

    Domyślnie

    Dzieki, tez mi w oko odrazu wpadly

    Prawie z tego samego zrodla..... od czasu do czasu wystawia sie firma z Lipska, ktora specjalizuje sie w sprzedawaniu "wystawowki" z roznych targow, wystaw, prezentacji itp najczesciej maja wypoczynki, ale tez stoly, krzesla.... ostatnio polowalam na teak-owy stol, ale sie nie udalo

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    sebo Slonce a skad ten wisniowy wytrzasneles hihi no niestety nie wygrales glebogryzarki

    kanapy beda oczywiscie rozowe hihi ze sliwkowymi poducho-rolkami czy jak to tam nazwac... photo troche przeklamuje kolory....


    Bliziutko byłem (różowy a wiśniowy - niedojrzałe wiśnie mogą być różowe ) - może chociaz rozdrabniarkę do gałęzi dasz w nagrodę

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  3. #23

    Domyślnie

    okejos niech bedzie ta niedojrzala wisnia rozdrabniarka jest Twoja, tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego jak to to chalasuje

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Może byc mieszkam w prawie mieście tak więc nie ma sprawy. Mam swój las i piec na drewno tak więc jest co śrutować
    Mam Ci podać adres na który masz wysłać nagrodę
    A propos kanapy - zjefajne

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  5. #25

    Domyślnie

    Sebo wygrana przekaze osobiscie.... zaciekawil mnie ten kawalek lasu hihi

    tak sie zastanawiam nad kostka betonowa.... pod auto potrzebuje 6 cm, ale na sciezke to chyba 4 cm wystarczy ?
    Musze sie przejsc w przyszlym tygodniu za roletami i tez nie wiem czy pol okragle czy kwadratowe kasety chalupke mam oblozona sidingiem, jak sie wytnie panel, to polowa sie schowa.... chyba kwadratowe beda bardziej pasowac, ale pol okragle beda jeszcze bardziej schowane.

    no i nie wiem co zrobic ze schodami wejsciowymi tak jak juz pisalam zabudowalismy ganek, ktory spelnial role spocznika i teraz spocznika niet...... a nie moge schodow wydluzyc bo dochodza do samego chodnika. Moze kowal cos doradzi

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    No to mohag dobrze trafiłeś a propos tej kostki

    Na wjazd koniecznie min 6cm pod chodniki wejścia wystarczy CI 4-ka.
    Zalecam odbojówki i obrzeża połozyc na suchym betonie - reszta tylko na dobrze zagęszczonej podbudowie.
    koryto
    1. warstwa odsączająca - 5 cm piasku
    2. kliniec - tłuczeń 20 - 30 cm
    3. piasek płukany 10 cm
    4. grys bazaltowy 1-2 cm
    5. kostka

    Na chdnikach
    od 1-3 - możesz podarować sobie grys i kłaśc bezpośrednio na piasku a i podbudowy z klinca zrobic możesz połwę

    Tak wykonana podbydowa wychodzi taniej niż na podkąłdzie sz suchego betonu i spełnnia swoja role , nie sytanowi problemu żadnego w przypadku podpłukania, załamania czy wymiany kostki)

    Sebo 8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  7. #27

    Domyślnie

    Sebo mistrzu dzieki czyli 4 cm wystarczy.... a powiedz mi jeszcze, bo bede miala miejsce gdzie plytki betonowe z tarasu beda sie laczyc z kostka betonowa, czy miedzy tym dawac tez odbojowki i obrzeza, czy nie dawac.
    A i jeszcze.. jak zrobie sciezke to z jednej strony bedzie sie stykac z trawa czyli bedzie na rowni (zeby normalnie mozna bylo kosic) ale z drugiej strony chciala bym obrzeza dac wyzej, zeby sie kora spod zieleniny na sciezke ciagle nie sypala. Moge dac identycznej szerokosci, czy musze dac szersze tz glebsze o ta roznice wystawania ?

    i jak zwykle, cos z przyjemniejszych dla mnie rzeczy zakupilismy taka baterie do kuchni hihi juz mam wszystkie, a nawet ponad limit bo nei wiedzialam na co sie zdecydowac


  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Zalecam tak
    1. Odbojówkę zawsze tam gdzie masz rózne grubości płytek (w tym miejscu będą zawsze inaczej pracowały) i zawsze na połaczeniu z trawnikami czy wyspami ogrodowymi .
    W związku z powyższym tam gdzie trawnik(chcesz nnormalnie kosić) zrób trochę niższą odbojówke (alu musisz ją mieć) Nie wykonując jeej predzej czy pózniej kostka wjedzie ci w trawnik

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  9. #29

    Domyślnie

    bardzo ladnie dziekuje, duzy buziak

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    No proszę, proooszę... aaale Was nakryłam!! Rozdrabniarka... Tuturutu....
    Sebastian!
    Ruszaj Ty do boju z remontem u siebie, nie bajeruj tu Mohag . Jaki teń świat maaały...!
    Mohag!
    My tu gadu-gadu o psiskach w zupełnie innym wewątku, zerknęłam na tę kostkę rubikową (chyba bym już nie potrafiła ułożyć) i co moje ślepawe oczęta widzą?? Ehhhh...

    PS. Bo my się z Sebastianem na żywca znamy i on choruje na irlanda... Może mu załatwię ładnego rudzielca... kto wie, kto wie...
    PS2. U mnie ww był we własnej osobie i tę moją nieszczęsną kostkę oglądał.
    PS3. A tak w ogóle to podziwiam, że się zabrałaś za remont tej rubikowej. Zdjęcia całkiem, całkiem czyli efekt musi być odpowiedni. Czyli: podoba mi się tak "zdjęciowo".
    PS4. Miniatura też niczego sobie, ale ja generalnie wolę duuuże psiska.
    Powodzenia!!

  11. #31

    Domyślnie

    Sebo mnie nie bajeruje tylko udziela porad budowlanych
    I co wymyslil z Twoja kostka ?? bedziesz przekladac ... ale to chyba roboty z tym od groma

    A efekt Kostka hihi wiem ze nie bedzie efektu takiego jak przy nowo wybudowanych domach, ale jako tako da sie z niego cos wyciagnac... takie domy sa wdziecznymi obiektami remontowymi.

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    A propos rudzielca da się tu coś załatwic ????

    Świat jest mały a Baru wszędzie i chwała Ci za to a co z Twoją kostką się dzieje nie hallo ???? Byłem na oględiznach w Zimie - a mamy juz prawie kolejna - podejrzewam że się conieco porozjeżdżalo ????

    Mohag- nie ma za co dziekowac- służę pomoca i radą - kiedy tylko trzeba.

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  13. #33

    Domyślnie

    Z kostka u Baru mam nadzieje ze wszystko okejos... bo tak apropo kostki to wlasnie mi sie przypomnialo ze Baru byla niezadowolona z laczenia sciezki z podjazdem czy cus... to myslalam ze bedzie przekladac moze.,,,,,ale jak byles Sebo zeszla zima, to przed nastepna tez wypadalo by sprawdzic

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    No .... trzebabyłoby wpaść ....

    Jeżl;ei chodzi o jej łaczenie kostki to zrobili (po naszych propozycjach ) tak jak miało być.

    Mohag a nie odpowiedziałaś mi - Baru wspominała cos że można tu załatwić setera irlandzkiego - może cosik wiesz na ww. temat ???

    Przymierzam się do nowego domownika ... powli...

    sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Sebastian!
    Kostka tak sobie, poprawiali już ale jeszcze raz będą musieli przyjechać, bo na podjeździe jeszcze w kilku miejscach stoją kałuże. Ale u mnie sytuacja jest na tyle głupia, że nachylenie terenu nie jest niestety zgodne z pożądanym spadem kostki .
    Co do rudzielca to Mohag nie w temacie - ona ma sznaucera miniaturę.

    Mohag!
    Dobrze sobie przypominasz - było inaczej, nie podobało mi się i zostało od razu poprawione wg sugestii piszącego powyżej.
    A jeździsz Ty z tym swoim hamerykańcem na wystawy??

  16. #36

    Domyślnie

    Zrobilam kilka fotek, nie za duzo bo jakos serca nie mialam do uwieczniania calosci a jeszcze jest wszystko na ukonczeniu, balagan, brudno ... jak to w czasie roboty.
    Chyba za duzo wymagam od mojego "Rubika"... ale jakos tak kaca moralnego odczuwam kurna nie jest tak jak bym chciala naprawde

    Zakupiono tez plytki do calego przyziemia... kolor jest zafalszowany, bo ogolnie to sa piaskowe



    Na tym zakoncze ta nierowna walke i wyloze sie na kanapce do nastepnego razu.... czyli do skonczenia fugowania, przyklejania cokolikow, poprawek itp I poczekam na spotkanie ze stolarzem w przyszlym miejsiacu.

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Noooo Mohag!!
    Toś się napracowała!! Nieżle, nieźle...

  18. #38

    Domyślnie

    Kazdemu zycze takiego napracowania

    Teraz wiem ze z ta ekipa to nawet na budowe bym sie porwala... no ale juz po ptakach

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Sie mi tez podoba

    A co Mohag z moją rozdrabniaczką ???

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  20. #40

    Domyślnie

    upsss opchnieta... wiesz remonty, brak kasy, wydatki itp

    ale mozesz zlozyc zazalenie rozpatrze i odrzuce w wyznaczonym terminie

    dobrze ze sie chociaz komus podoba ja sie jeszcze musze przyzwyczaic

Strona 2 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony