dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie drzwi sosnowe wewn - kto ma?

    Witam
    Widzialem ciekawa alternatywe dla drzwi "sztucznych"-ramiak drewniany/mdf+okleiny i wypelniania (przedzial 100-1000 pln w zaleznosci od producenta, okleiny: folia , fornirowane itp, szybek, wzorkow itp)

    Drzwi alternatywe to drzwi sosnowe firmy kronodoor model "natura 2"... drewno selekcjonowane (bez sekow, przebarwien itp).. dostepne w wersji "surowej" za okolo 350-400pln albo pomalowanej i z szybkami (jakies 570-650 w zaleznosci od wersji). Sosnowki to drzwi (maja prosta futryne) a papierowki to skrzydla (bez futryny wiec drzwi za okolo 300pln z futryna wyjda niewiele taniej niz sosnowki)
    1)
    Czy ktos ma
    drzwi sosnowe jakies
    a) drzwi sosnowe kronodooru z selekcjonowanego drewna
    .. czy model natura/natura2/natura3/inne
    b) drzwi sosnowe nie kronodoru z selekcjonawego drewna
    ...jakie
    c) drzwi sosnowe z jakiegos placu targowego, z marketu za 100pln w promocji z sekami i przebarwieniami - noname

    2)
    .. i moze powiedziec ze jako alternatwa dla papierowek to
    a) strzal w 10tke
    b) tak sobie (sa jakies tego wady np cos sie gdzies rozsycha i widac niepomalowane elementy itp)
    .. jakie wady
    c) kompletna kicha: pekaja, krzywia sie, pies je obgryza itp
    ... jakie wady
    Prosze o odpowiedzi np "1b , 2b".
    Jak do tych sosonowek upgradowac mozna ta prostacja futryne do innych rozmiarow sciany (szerokosc)

    Przemek

  2. #2

    Domyślnie

    1c ale nie z targowiska tylko od stlolarza, 700 zł komplet z futryną robione pod wymiar + montaż wyglądają pięknie( bejca heban + lakier)
    2 a-b coś pomiędzy. Zaleta taka, że się nie np. wycierają bo widziałem już takie gdzie wyciera się okleina. Wada to miękkość sosny, u mnie akurat psu coś odbiło i zapragnął dostać się do łazienki więc je podrapał Poza tym normalne drzwi.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam drzwi sosnowe kupine u stolarza (klejone warstwowo, czyli tak jak być powinno). Skrzydło surowe z fotryną na wymiar (15cm grubości) kosztowało ok 700 zł (3 lata temu).
    Malowaliśmy sami.
    Jestem zadowolona, nigdy nie kupiłabym papierowych drzwi - lubię naturalne materiały.
    Nie są krzywe ani wypaczone bo po wstawieniu pilnowaliśmy aby przez jakiś czas były cały czas zamykane.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar vanderbobo
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    779
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    ja będe miał bukowe - robi stolarz, komplet bez klamek 500zł z montażem !!!

    zobaczym jak będą wygladały. Kolega ma sosonowe malowane i są naprawdę ładne.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony