dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 63
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    już kilkakrotnie przytrafiło mi się samoczynne wylogowanie z forum, po którym wypowiedz pojawia się jako anonimowa.
    czy można tego uniknąć??

  2. #2

    Domyślnie

    Oj, a mi nie kasuje wiadomości prywatnych, mam bałagan...

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Wlasnie, zglaszam te sama dolegliwosc. ZROBCIE COS Z TYM

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ja u siebie nie obserwowałem takich zjawisk, ani w pracy (sieć lokalna podłączona na stałe do Internetu, Win95, Win98, WinNT, IE5.0) ani w domu (Win98, IE5.0).
    Dopóki nie zabiję wszystkich okien z otwartym Forum, to jestem zawsze zalogowany. Podejrzewam, że musi to być coś związanego z konfiguracją. Może coś co powoduje zresetowanie połączenia? Kto się zna bardzo dobrze na "maszynkach" i wingrozie?

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gregorus

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    84
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Zobacz jaki masz ustawiony poziom zabezpieczeń na M. IE. Jedynym sposobem na sprawdzenie przez jakiekolwiek strony www, czy już odwiedziłeś lub np.: zalogowałeś się jest pozostawienie na twoim dysku tzw ciasteczka (cookie). Jeżeli masz ustawione, że Twój system nie pozwala na przyjmowanie cookies to występuje opisany przez Ciebie problem.
    Grzegorz

  6. #6

    Domyślnie

    U mnie też znika użytkownik i hasło - po około 2 godzinach od zalogowania jeśli w międzyczasie nie przeglądam forum - okienek nie zamykam - po prostu nie przeglądam co się dzieje i po 2 godzinach 9czy trzech - dokładnie nie sprawdzałam) faktycznie automatycznie wyloguje uzytkownika z forum.
    Yemiołka - wygląda na tp, że to normalne - choć mogłoby byc zmienione - na pewno byłoby wygodniej
    pozdrowienia
    Agnicha

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Agniecha - może i u mnie tak jest, ale ja to stukam prawie non stop
    A jak nie stukam to zamykam.
    Czas na autmatyczny logout daje się zawsze. W poczcie na onecie to chyba z 5 min. To jest dla bezpieczeństwa - aby ktoś nie przeczytał Twojej poczty, albo na Forum Muratora nie wypowiadał się jako Ty jak zostawisz komputer i np. pójdziesz do WC. Dziwić może tylko, że dano task długi czas. To chyba ze względu na to, że nie jest to tak isotne, jak poczta elektroniczna.

  8. #8

    Domyślnie

    Uff, wreszcie pojęłam o czym rozmawiacie ja się w ogóle nie loguję, bo wyłączam cookies. Trochę to kłopotliwe, bo muszę do każdej wypowiedzi wpisywać nicka i hasło, ale za to nic mnie nie wyrzuca i nie mam bałaganu z cookies. Coś za coś...

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ja tu w sprawie buźek. Nieraz widać, że z przyzwyczjenia i niewiedzy o buźkach na Forum, niektórzy dają dużo nawiasów do śmiechu - tu to nie działa. Nic to. Gorzej, że czasem dajemy buźki, a wyskoczy tylko kwadracik, że tu jest element graficzny co to się jeszcze nie załadował. Zauważyłem, że dając zaraz po kodzie Enter nie miałem problemu. Więc czy jest jakaś reguła co po buźce. Poniżej popróbuję na mrugnięciu składanym z ; - ) :
    buźka+Enter
    buźka+spacja+Enter
    buźka+tekst+Enter tekst
    buźka+spacja+tekst+Enter tekst

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Wyszło wszystko, więc czemu mi kiedyś nie wychodziło?

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Do 3 razy sztuka
    Zapomniałem dodać, że w liście użytkowników mam stronę internetową, co jest wierutnym kłamstwem i nie mogę tego wykasować.
    W prywatnych wiadomościach chciałbym mieć możliwość wysłania wiadomości do 2 i więcej użytkowników naraz, oraz kopii do siebie.

  12. #12

    Domyślnie

    Frankai - o tak jak ja - też nie moge wykasować strony www, której nie posiadam
    Agnicha

  13. #13

    Domyślnie

    <table width="200" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td>A</td></tr><tr><td bgcolor="#CCCCCC">oto</td></tr><tr><td>oczekiwana</td></tr><tr><td bgcolor="#CCCCCC">tabela...!</td></tr></table>

    mam nadzieje ze sie pokaze....tabela
    nasze forum jest "programem" do wypowiedzi. nie ma zaiplementowanego mechanizmu wstawiania tabel jak word i inne edytory. obciazylo by to system uzytkownika, koniecznosc uruchamiania apletow itp. prostsze formy nie miałyby sensu.
    ale jest metoda szybka i konkretna:
    wstawienie kodu html i odchaczenie znacznika "wyłącz HTML w wiadomości"
    powinno zadziałać...

  14. #14

    Domyślnie

    <table width="200" border="1" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td>A</td></tr><tr><td bgcolor="#CCCCCC">oto</td></tr><tr><td>oczekiwana</td></tr><tr><td bgcolor="#CCCCCC">tabela...!</td></tr></table>

    druga z ramką żeby było widać ze to naprawde tabelka...

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    ;D

  16. #16
    Guest

    Domyślnie


    Też sobie próbuję...
    Mery

  17. #17
    Guest

    Domyślnie



    Kurde, udało się !!!
    Mery

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    A teraz jestem w domu i ostatnie buźki w tym wątku widzę w wypowiedzi Alanty z 11-Dec.
    O co tu chodzi?
    Te tabelki Sawka to mi się podobają - może zgłębię tę tajemną sztukę.

  19. #19

    Domyślnie

    Sawka, a kolumny da się zrobić ?

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-02-14 00:15, Frankai wrote:
    A teraz jestem w domu i ostatnie buźki w tym wątku widzę w wypowiedzi Alanty z 11-Dec.
    ja też!!!!
    ------------------
    a jeśli chodzi o usprawnienia forum, to dla mnie byłoby super, gdyby istniała wyszukiwarka najnowszych wypowiedzi....

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony