dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    hihi, a ja weszłam

    może ono jest moje prywatne, a ja głupia nic nie wiedziałam!!

  2. #42

    Domyślnie

    Frankai - ja też nie mogę wejść i jestem oburzona
    jak coś się nie zmieni to obrażę się na redakcję
    Agnicha

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No i się porobiło. Tak chciałam poblokować anonimowych, że mnie przyblokowało. I dostałam po łapach.

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    Mnie też nie chce wpuścić pomimo że nie jestem gadułą. Wyskakuje najpierw że muszę być na cookies a potem że to prywatne i niedostępne. Co jest - tylko dla orłów?

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Yemiołka, może pochwal się jak się tam dostałaś? I zdradź pozostałych wyróżnionych bo chyba nie tylko Ty tam jesteś?

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Spokojnie - to po prostu Archiwum. Ale Wam namieszałem. Ci co odwiedzali Forum w styczniu wiedzą, że był taki For. Potem zniknął, bo takie było założenie - "aż nie opadną igły". Dodam, że jeszcze przedwczoraj można było zobaczyć te wiadomości poprzez Szukaj, bo była tam nazwa tego For'a.

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-03-11 22:36, Mario wrote:
    Yemiołka, może pochwal się jak się tam dostałaś? I zdradź pozostałych wyróżnionych bo chyba nie tylko Ty tam jesteś?
    ale ja jestem niewinna!! powiedziałam tylko "Forze, otwórz się!", no i wlazłam
    nie wiem kto tu jest jeszcze oprócz mnie, WIDZĘ CIEMNOŚĆ.......
    .............
    ....................... ........

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    ..........
    bang!

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Obecnie na indeksie zawsze pozostaję wylogowany, a jak wchodzę w jakiegoś for'a, to jest OK. Ciekawe czemu tylko tam pokazuje mi, że mam się zalogować?

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Na spotkaniu było podane, że max liczba uczestników on-line była 36 i rzekomo byłu to 36 osób, a nie otwartych okien. Zrobiłem przed chwilą test. Było 27 osób on-line i otwarłem 19 dodatkowych okien. Liczba uczestników powoli rosła do 37. Nie czekałem zybt długo, więc może rozła by dalej. Zacząłem je zamykać i liczba uczestników spadła do 21. Chyba więc jest to liczba otwartych okien. Zrobię jeszcze podobny test którejś nocy, bo wtedy fluktuacja mniejsza.

  10. #50

    Domyślnie

    Mam pewną propozycję, mianowicie taką, aby kasować pewne wiadomości /chodzi mi o tematy/, bo one w pewnym sensie mylą i zaśmiecaja forum. Nie wiem jaką przyjąć zasadę - czy po 30 dniach przerzucać do np. archiwum /tylko do odczytu/, czy ta osoba która zaproponowała temat mogła by to zrobić bądź po podaniu hasła poprosiła by o to moderatora.
    Idea jest taka, aby to uporządkować - sami zobaczcie, ile wątków jest bez tematu, kilka jest o tej samej treści, itp.
    Pozdrawiam


  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Test zrobiłem wcześnie rano, jak była 1-3 osoby i po otwarciu przeze mnie 32 okien, liczba osób on-line rosła i rosła aż do 19 Potem zamknąłem 31 i spadła szybko do 3. Coś dziwna ta arytmetyka: x+32=19 gdy x>=0.

  12. #52

    Domyślnie

    Bo Ty jesteś tak szybki, że nawet Arytmetyka za Tobą nie nadąża

  13. #53

    Domyślnie

    ojej
    co prawda to prawda

  14. #54

    Domyślnie

    Mam taką propozycję -przydałaby się linijka ze ścieżką dostępu taka jak jest na górze strony np:" Murator Forum Index >> "KLUB BUDUJĄCYCH" >> uwagi o technicznym działaniu forum " ale też na dole strony. Co prawda to tylko drobne usprawnienie, ale nie musiałbym skakać z powrotem do góry żeby się cofnąć. Chyba, że jest na to jakiś inny sposób?

  15. #55

    Domyślnie

    Redkcjo, teraz to już BARDZO proszę o możliwość usuwania wiadomości z własnego priva !!!
    Nie życzę sobie, żeby jakieś łobuzy i złodzieje czytali moje stare wiadomości, tajemnica korespondencji to ŚWIĘTOŚĆ !!!

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Popieram Cie Alanto, zglaszam toz samo.

  17. #57

    Domyślnie

    Myślę, ze po ostatnich wydarzeniach z udziałem anonimów forum schodzi na skunksy, a może nawet na psy. Chyba przeniosę sie do forum romanum.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dlaczego nie możecie usuwać wiadomości z priva? U mnie to "chodzi" bez problemu. Ale nie umiem zapamiętać własnego listu, może wiecie jak to się robi?

  19. #59

    Domyślnie

    Jak to robisz !! bo mi zawsze wywala jakiś błąd w odpowiedzi

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    ponów próbę.
    mi udaje się za trzecim razem.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony