dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 54
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arkadius71

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie zapytanie?

    Witam! mam parę pytań związanych z budową Gucia?Po pierwsze czy podnośiliście ścianki na poddaszu ?w projekcie jest chyba na na 47 cm więc trochę nisko i mało miejsca na zdjęciach widzę ,że macie wastwę pustaka i wieńce ? Po drugie sprawa okien i wykusza? jakie okna pcv ,aluminiu czy drewniane?u mnie jest jakiś problem nikt nie che podjąć się zrobienia tych witryn ?ponoć są skomplikowane? dajcie namiary na producentów ?pozdrawiam Arek

  2. #22

    Domyślnie

    Ciekawe to co piszesz bo w moim przypadku (Warszawa) każdy kogo poprosiłem o kosztorys na podstawie danych wymiarowych i wizualizacji przedstawił mi go.
    Wpisz w google ogrody zimowe + warszawa
    Okna wstawisz takie na jakie masz ochotę, co do wykuszu: proponowano mi także wersję z pcv (trochę taniej) ale w tym przypadku dla zapewnienia sztywności należałoby dac poprzeczną ramkę (jak u Madzi). Jesli myślisz o wykuszu wykonanym z drewna licz się z większymi kosztami (chyba ze zrobi ci to jakiś znajomy zapaleniec).
    Problem z wykuszem polega na sposobie przymocowania go do ściany - trudno o profil o wysokości 14 cm - bo taki byłby potrzebny aby styropian z ocieplenia nie nachodził na szybę. U mnie rozwiązano to w ten sposób ze na obwodzie otworu pod wykusz przykręcono kantówkę 6x8 cm a do niej profil alu. 6 cm (czyli w sumie szyba zaczyna się w odl. 14 cm. od muru).
    Ściankę kolankową podniosłem o 1 pustak U220 czyli o okolo 20-25 cm. Teraz widzę ze dobrze zrobiłem

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arkadius71

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Zapytanie

    Dzięki Za podpowiedz ! Jak Wam idzie wykańczanie bo to najwięcej ciągnie kasy i czasu .Zadowoleni jesteście z przestrzeni na klatce, Ja chyba zlikwiduje garderobe i zostawie wolną przestrzeń coś w rodzaju antresoli ?Trochę ciężko z tymi oknami na poddaszu połączenie łazienki z garderobą?pozdrawiam Arek

  4. #24

    Domyślnie

    garderoba wcale nie wychodzi taka 'maciupka' z przednimi oknami połaciowymi także nie było problemu - krokiew jest na tyle szeroka ze mieści się pod nią ściana działowa z cegły K3

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arkadius71

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie pozdrówka

    Witam ! Sonal masz może zdjęcia środka Gucia jęśli tak to proszę o przesłanie na adres:[email protected]. pozdrawiam Arek

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Player
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Brwilno/k Płocka
    Posty
    110

    Domyślnie

    cześć
    znacie kogos kto buduje Gucia 2 (P) ??
    pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    ... no i czas na mojego gucia... niestety nie udaje mi sie wkleić zdjęć do forum.. choć wiem że duzo lepiej sie tak oglada.. więc podsyłam adres z zakończoną budową:

    www.swierzak.ao.pl

    .. jest tam też kilka dachówek Koramica.. które oczywiście zwrociłem bo taka była cała partia!!

    teraz rupp ceramika sirius 13 antracyt angoba

  8. #28

    Domyślnie

    witam,
    ja tylko tak goscinie, na chwile.
    mam zamiar kupic projekt tego samego autora Opałek 2G.
    Czy w waszych projektach zdarzyły sie jakieś poważne błedy, czy raczej można w ciemno kupować jego projekt.
    Wasz Gucio ma odjazdowy wykusz!
    pozdrawiam

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pysio

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, my takze mamy zamiar budowac dom z projektu Gucio lub Gucio2. Czy bylaby mozliwosc obejrzenia tego domku w czasie realizacji w woj. mazowieckim? Prosimy o kontakt.

  10. #30

    Domyślnie

    O pierwszym domu dostałem od kogoś Zn*) pojechałem tam lecz nikogo nie zastałem drugi dom (w trakcie budowy) napotkałem przypadkiem 2 tygodnie temu jadąc do Przemyśla
    (dokładnych lokalizacji nie podaję z uwagi na brak kontaktu z włascicielami)




















    ___
    *)Zn- patrz: okresowy układ pierwiastków

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lisica

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Re: projekt GUCIO z Dominanty

    Witam!!

    W tym roku rozpoczełam budowę domu Gucio. W tej chwili jestem na etapie konstrukcji dachu. Proszę o inforamcje oraz zdjęcia od tych wszystkich, którzy wybudowali właśnie taki domek. Byłyby one niezwykle pomocne przy podejmowaniu niejednokrotnie bardzo ważnych dezycji. Za pomoc wielkie dzięki. paaaaaaaaaa

  12. #32

    Domyślnie

    jestes na etapie dachu? to chyba już za późno na zmiany...

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lisica

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Gucio II

    Dom już pokryłam. Pytając o zmiany miałam na myśli również wewnątrz. Ja zdecydowałam się na zamianę WC (na paterze) na spiżarkę. Ponadto nad garażem zrobiłam bardzo ładną pralnię i suszarnię. Ciekawi mnie wnętrze domu. Jak wygląda ta pustka nad jadalnią. Będę wdzięczna za każde zdjęcie. Pozdrawiam Pa

  14. #34

    Domyślnie Gucio

    Witam wszystkich Guciowiczów !
    Czy ktoś buduje Gucia lub Gucia II w Zachodniopomorskim?
    Interesuje mnie też czy pokoje na poddaszu nie są za małe?

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    orlos23

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Gucio

    Cytat Napisał Andakosy
    Witam wszystkich Guciowiczów !
    Czy ktoś buduje Gucia lub Gucia II w Zachodniopomorskim?
    Interesuje mnie też czy pokoje na poddaszu nie są za małe?
    Poddasze jest stanowczo za małe !!
    Ja budowałem ściany nośne z betonu komórkowego,ścianki kolankowe podniosłem o 2 pustaki (24x24x59) przez co się zrobiła piękna łazienka nad garażem oraz suszarnia.Co do WC na parterze postąpiłem identycznie jak Lisica zrobiłem komóreczkę.

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    orlos23

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Gucio II

    Cytat Napisał Lisica
    Dom już pokryłam. Pytając o zmiany miałam na myśli również wewnątrz. Ja zdecydowałam się na zamianę WC (na paterze) na spiżarkę. Ponadto nad garażem zrobiłam bardzo ładną pralnię i suszarnię. Ciekawi mnie wnętrze domu. Jak wygląda ta pustka nad jadalnią. Będę wdzięczna za każde zdjęcie. Pozdrawiam Pa
    Co do pustki nad jadalnią ,zalałem tam strop przez co w garderobie i w pokoju powstały dwa miejsca na 2 szafy wnękowe

  17. #37

    Domyślnie

    Dzięki za odzew!
    Ale mam pytanko orlos 23 czy możesz mi przesłać kilka zdjęć na [email protected],zwłaszcza ze środka domku?

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    odyseja23

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    my takze planujemy zaczac budowe gucia na wiosne , jezeli jest ktos kto moglby przeslac mi jekies zdjecia z budowy tego domu , szczegolnie wnetrze mnie interesuje , bylbym bardzo wdzieczny , z gory dziekuje i pozdrawiam Mariusz ... oto moj email [email protected]

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    migelo77

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Gucio II

    Witam wszystkich.
    Wraz z żoną również jesteśmy zainteresowani tym domkiem i byli byśmy bardzo wdzięczni za zdjęcia wnętrza tego domku oto nasz email [email protected]

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    7anusia

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów,

    jestem tutaj po raz pierwszy.
    Nosimy się z zamiarem budowy domu według projekty GUCIO II

    Czy możemy was prosic o koszty poniesione w waszych inwestycjiach, może o jakieś zdjęcia, a idealnie była by możliwośc oglądnięcia gotowego domku.
    Mieszkamy w Krakowie.

    [email protected]

    Pozdrawiam
    7anusia

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony