dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Twójom
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    aha...zapomniałem dodac ze ten przypuszczalny koszt odnosi sie do domku ok.120m..

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Twój Dom
    Witam serdecznie sądze ze pytanie było skierowane do mnie a więc jesli bedzie taka potrzeba mozemy dojechac do stargardu,zajmujemy się również rekuperacją robimy na systemie Dospel i z tego co pan mówi potrzebuje pan system Twix lub Cieplik.Cena jest uwarunkowana metrazem domku ,iloscią rozprowadzen a takze tego czy ma to byc cena samego montażu czy montażu z wszystkimi potrzebnymi urzadzeniami, materiałami i projektem rekuperacji. Kompletny pakiet rozwiązań.
    jakie pan otrzymuje od naszej firmy w promocyjnych warunkach kompletny pakiet rozwiązań wentylacji mechanicznej COMFORT w skład, którego wchodzą następujące elementy:
    - pakiet projektu wentylacji mechanicznej dla danego budynku
    - pakiet montażowy zawierający wszystkie elementy do montażu systemu
    - pakiet pilotażowy umożliwiający bezpośredni kontakt z osobistym doradcą technicznym
    - profesjonalny montaż
    Koszt to ok.14 tys
    Po wykonaniu indywidualnego projektu cena może się wahać +/- 5-15%
    Pozdrawiam Krystian K
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Te 14 tys. to tylko projekt i robocizna czy także jakieś podstwowe elementy instalacji?

    Mirka

  3. #63

    Domyślnie

    widzę że w cenie jest pakiet montażowy zawierający wszystkie elementy do montażu systemu
    Szczęście wchodzi tylko przez uśmiechnięte drzwi.

  4. #64

    Domyślnie

    Witam.
    Poszukuję specjalisty do montażu kominka i wykonania obudowy na kominek. Jakich kosztów moge sie spodziwac za robicinzne .

    Jestem z okolic Będzina i Sosnowca. Planuję montaż kominka w starej kamienicy. Kominek będzie przeznaczony do ogrzewania mieszkania 40m2. Pozwolenie od kominiarza już mam.

  5. #65

    Domyślnie

    W Czeladzi jest firma GODZIC, zajmują sie kompleksowo kominkami, znajdziesz ich w necie. Tam zapytaj.

  6. #66

    Domyślnie

    kominek mam zamiar kupić w leroy lub castoramie ze względu na cenę. interesuje mnie w sumie tylko podłączenie i wykonanie konstrukcji obudowy. szukam więc nie firmy kompleksowo wykonującej kominki lecz jakiegoś fachowcy co nawet po godzinach mógłby powoli działać u mnie. stąd pytanie ile taki fachowca w moich okolicach bierze.

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MEDE

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Okolice Piaseczna
    Posty
    74

    Domyślnie

    wkład już mam, wizję też... zwiedzanie składów kamienia również za mną.... myślałam że nic mnie nie zaskoczy, a jednak...
    kominek ma być prosty, bez skosów, półek, marmurów, itp poprostu jednolita ściana wyłożona łupkiem piaskowca od podstawy do sufitu, bez płaszcza wodnego, czy rozprowadzenia powietrza po pomieszczeniach, raczej ma cieszyć oko, niż pracować ...
    a oto wycena:
    materiał (stelaż, łupki piaskowca, rury) : 18.370,-
    obudowa termiczna materiał : 2600,-
    robocizna : 3900,- +vat
    powiedziałam,że facet chyba oszalał....

  8. #68

    Domyślnie

    3900 PLN za robicizne... hmmmm bardzo dużo
    ja się dowiadywałem i 2200 za montaż kominka to jest już dużo... plus dodatkowo biorą za każdy punkt rozgałęzienia, czyli np. DGP do 2 pokoi to 2 razy od 200 do 400 PLN zależy na kogo trafisz. w twoim jak i moim przypadku top tylko sam montaż plus obudowa.

  9. #69

    Domyślnie

    Czy ktoś zna ceny instalacji samego wkładu kominkowego:
    - wykonanie podłączenia rury z powietrzem do wkładu (przebicie przez porotherm i poprowadzenie po chudziaku do stojaka);
    - podłączenie do komina rurami czarnymi z radiatorem;
    - wykucie wyczystki w kominie.
    Ile to może kosztować? najlepiej w rozbiciu na robociznę i materiał...
    ... aha... wkład nie z marketu...

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony