dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129
  1. #121
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar zitke
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    ha dzieciaczek to jest dopiero jeden ale w planach jeszcze z dwojka gora i tak narazie bedzie stala pusta . Nad tymi oknami to bedzie trzeba sie porzadnie zastanowic .

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosikk
    dzialka bedzie 1500 m wiec mysle ze domek sie zmiesci , i zostanie kawal ogrodu fakt ze nie ma przejscia z garazu do domu to jest duzy minus , trzeba to bedzie jakos rozwiazac tylko narazie nie bardzo mamy pomysl jak . U gory beda pokoje dla dzieci wiec mysle ze okna to nie jest az taki problem - to moje zdanie
    z tym przejsciem z domu do garazu to nie do konca jest tak
    ja jestem wlasnie na etapie przygotowania projektu z tym, ze bedzie to projekt indywidualny i celowo nie zrobilam przejscia do garazu
    garz bedzie "doklejony" ale bez przejscia - to ze wzgledu na spaliny
    wszyscy moi znajomi narzekaja, ze mimo podwojnych drzwi czuc w domu spaliny
    a niestety smierdza one najbardziej w momencie "odpalania" auta a to odbywa sie w garazu
    pozdrawiam
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał zitke
    ha dzieciaczek to jest dopiero jeden ale w planach jeszcze z dwojka gora i tak narazie bedzie stala pusta . Nad tymi oknami to bedzie trzeba sie porzadnie zastanowic .
    tylko dobrze przemyslcie sprawe okien
    - wydaje mi sie ze lukarny zepsuja bryle budynku
    - z tymi blyskawicami to lekka przesada - sa piekne zaslonki lub rolety na okna polaciowe

    jednak przy malych dzieciach nie zdecydowalabym sie na spanie na oddzielnych kondygnacjach - musicie to przemyslec

    znajomi (piecioosobowa rodzina) zamieszkuja juz Rodzinny Muratora i bardzo sobie chwala
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  4. #124
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar zitke
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    Powiem szczerze ten dom podoba mi sie wizualnie z zewnatrz . Lepszym rozwiazaniem byla by parterowka bez poddasza uzytkowego. Powiem tak : gore przeniesc na dol polaczyc i wymarzony domek tylko jak to zrobic? bo takiego projektu nie widzialam

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał zitke
    Powiem szczerze ten dom podoba mi sie wizualnie z zewnatrz . Lepszym rozwiazaniem byla by parterowka bez poddasza uzytkowego. Powiem tak : gore przeniesc na dol polaczyc i wymarzony domek tylko jak to zrobic? bo takiego projektu nie widzialam
    A popatrz na takie.To typowe parterówki bez poddasza:
    GL351 http://www.studioatrium.pl/projekt-d...1,61,opis.html
    GL274 http://www.studioatrium.pl/projekt-d...3,61,opis.html
    a tu z poddaszem:
    GLX52 http://www.studioatrium.pl/projekt-d...4,61,opis.html

  6. #126
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar zitke
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    ten pierwszy jest ladny ale z przodu , taras to bym chciala taki jak w tym co pisalam , i tu jest problem z takim naszym podejsciem to ciezko z idealnym projektem

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał zitke
    ten pierwszy jest ladny ale z przodu , taras to bym chciala taki jak w tym co pisalam , i tu jest problem z takim naszym podejsciem to ciezko z idealnym projektem

    Przecież taras to jest najmniejszy problem. Po prostu powiększasz go tak jak chcesz.

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Napisał zitke
    ten pierwszy jest ladny ale z przodu , taras to bym chciala taki jak w tym co pisalam , i tu jest problem z takim naszym podejsciem to ciezko z idealnym projektem
    ha ha ha !!!!
    skad ja to znam?????
    idealu chyba nie znjadziesz - zawsze konieczny bedzie kompromis
    mi sie wydawalo kilka razy ze znalazlam ideal ale potem sie okazywalo ze to jednak nie to
    i to poszukiwanie trawo ponad 2 lata
    teraz jestem na etapie projektu odnywidualnego i wiem na pewno ze dla mnie jest on idealem
    moze wiec warto sie nad tym zastanowic?
    sama narysowalm projekt a architekt powiedzial, ze nie musi w nim niczego zmienac
    teraz czekam na wycene projektu i mysle ze nie bedzie ona kilkakrotnie wyzsza od proj. gotowego (ktory i tak kosztuje w rzeczywistosci duzo wiecej niz te 1800 czy 3000 zl)
    poza tym cena projektu indywidualnego to i tak kropla w morzu przy budowie domu a mam dokladnie to czego chce
    pozrawiam i zycze powodzenia w podejmowaniu projektowych decyzji
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  9. #129
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MoFi1

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie D20a OKAZAŁY II

    Czy ktoś buduje lub wybudował D20a OKAZAŁY II?
    Jesteśmy z mężem na etapie wyboru projektu i chętnia zapoznam się z waszymi uwagami na temat tego domu.

    Pozdro
    MoFi1

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony