dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    Zapytałem o to w regionalnej, ale powtarzam i tutaj.
    Mam pytanie do tych , którzy są po instalacjach co/cwu. Co to jest punkt? Np. umywalka - ciepła, zimna, cyrkulacja, odpływ - to a)4 punkty, czyli wszystko, b) 3 punkty, czyli woda (c+z), cyrkulacja, odpływ, c)2 punkty, czyli woda z cyrkulacją i odpływ, d) 1 punkt, czyli umywalka to umywalka, wanna to wanna itd. (pewnie nie, ale dobrze by było nie?), czy e) 5 punktów, czyli, wszytko cuzamen i coś jeszcze. Kaloryfer to 1 czy dwa punkty (dojście i odejście). No i wreszcie po ile te punkty - są jakies droższe i tańsze, czy urawniłowka. Rozmawiałem ostanio na dwóch budowach i warianty odp. były naprawdę różne.

  2. #2

    Domyślnie

    U mnie punkt to np. grzejnik, podlaczenie wody i odpływu z umywalki itd. O cyrkulacji nie rozmawialem. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie za punkt było przyjęte grzejnik w CO , umywalka tj ciepła i zimna woda razem jeko punkt, przy kanalizacji odpływ to punkt.
    Oczywiście najlepiej zaprosić wykonawcę niech w budynku określi liczbę punktów i poda ich cenę.
    Pozdrawiam,

  4. #4

    Domyślnie

    Zapomniałem o piecu CO instalacja to cztery punkty plus jakieś pieniądze w tej chwili nie pamientam ile.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie grzejnik to był jeden punkt, ale np. wanna (dopływ ciepłej i zimnej wody ORAZ odpływ) to też jeden punkt. Tak sobie uznaliśmy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony