dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    jestem ciekaw czy uda mi sie kupic dobre grzejniki i dobry kociol w jednej firmie. co wy na to? moze macie jakas alternatywna pare?

  2. #2

    Domyślnie

    moze grzejniki i kociol deLonghi albo Buderus?

  3. #3

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem a mam doczynienia z firmą FERRO od 10 lat na rynku polskim że jest to firma godna polecenia . Opinia o kotłach jest jedna kotły tanie i niezawodne ,natomiast w grzejnikach nie mają sobie rownych na rynku instalacyjnym w Polsce. Na pewno bedziecie mi zarzucać subiektywnośc moich poglądow ,ale proszę o sprawdzenie mojej opini z rzeczywistościa u użytkownikow .W sprawach dyskusyjnych proszę o kontakt
    [email protected].

  4. #4

    Domyślnie

    ok adamos
    to wlasnie ty mnie troche przekonales zeby sie zainteresowac alu grzejnikami (stad ferro). wczesniej bylem za blaszakami. niestety zaszalalem i prawie wszystkie okna mam balkonowe i grzejniki beda montowane obok okien. dlatego chce zastosowac jak najnizsze grzejniki aby ich efekt byl jak najlepszy.
    co do kotla: dom remontowany, powierzchnia okolo 180m2 (z piwnica ktora moze kiedys bedzie ogrzewana 280m2) uzytkowej, 2 (ew. 3) lazienki, 3 (ew. 4 osoby ) - czy uda ci sie do takich warunkow polecic kociol z ferro? jaki? najchetniej z zasobnikiem i musi dobrze znosic bardzo skrajne zapotrzebowania na moc - od ogrzewania tylko parteru (100m2) do ogrzewania max (280m2) - nie tracac wiele na sprawnosci.

  5. #5

    Domyślnie

    Nic straconego bo możesz zastosować wysokie grzejniki żeby nie zajmować dużej powieszchni ściany. Co do pieca polecam niasa 24 lub 28 z zasobnikiem 60l . Jak dobrze sie potargujesz u przedstawiciela to kupisz za 3300zł.ADAM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony