dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 60
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1190

Temat: Filmy

  1. #241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Zgłaszam akces do klubu wielbicieli polskich filmów i seriali .

    Cytat Napisał TommyT
    jestem jedyna znaną mi osobą która bezkrytycznie uwielbia "SZtos", sam do końca nie wiem za co, ale z uczuciem tak bywa, jest tu ktoś taki jeszcze?
    tomek
    Tak , tak i jeszcze raz tak . A scena w restauracji i tekścik - co , było wleczone to " cóś pięknego" jak by powiedział niejaki Grucha . A wiadomo - Grucha towar ma najlepszy

    Właściwie to chciałam napisać o innym filmie .
    "Nad złotym stawem" - przepiękny kameralny film o jesieni życia , wzruszający i ciepły . Wspaniali aktorzy : Katherine Hepburn oraz Henry i Jane Fonda . Jakie to prawdziwe .
    Ten film muszę koniecznie mieć w domowej filmotece . Czy moze ktoś z Was widział go na DVD ?

    Pozdrawiam - Maxtorka

  2. #242

    Domyślnie

    Osada. Jak zwykle zniewalający scenariusz.

    Nie mniej jednak z lubością po raz xxl "Tańczący z wilkami " na DVD.
    I do upadłego " Wielki Błękit ".

  3. #243

    Domyślnie

    Wielki Błękit jest super, szkoda tylko, że w wypożyczalniach i EMPiK-ach można było dostać tylko jedna wersję z angielskim dubbingiem, i krótszą o jakieś 20 min od oryginału. Dla mnie the best jest "Ostatni Mochikanin" Michaela Mana z oscarową muzyką Trevora Jonesa i Randego Edelmana
    Pozdrawiam Sly

  4. #244

    Domyślnie

    Polecam film "Efekt motyla". Trochę zakręcony, ale dobry.

  5. #245

    Domyślnie

    wlasnie Efekty motyla obejrzalem w weekend i do polecenia sie podlaczam, zakrecenie potwierdzam
    a oprocz tego z duzym opoznieniem wrzucilismy z Moja Pania na ruszt To wlasnie milosc i smakowalo swietnie
    --
    Cerbin
    Od 01/04/2012 w Guliwerze pod Niepołomicami

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    A ja bylam w kinie (tez troche opoznienia) na "Pojutrze", jesli ktos lubi filmy katastroficzne, to polecam, chociaz w troche sie strasznie go oglada, widzac, co sie teraz dzieje na swiecie z pogoda.

  7. #247
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Po raz pierwszy męczyłam się na filmie, nie na taki rodzj filmu się nastawiłam .Chodzi mi o film "Zakochany bez pamięci" .Daleko mu do romantycznej komedii jak ma w opisie.Może byłam zmęczona ,ale jeśli lubicie pokręcone filmy w których niewiadomo o co chodzi to polecam.
    Natomiast z przyjemnością zobaczyłam " Żony ze Stepfort" .Łzy leciały mi ze śmiechu , a mój małżonek rozmarzył się przez moment.Polecam wszystkim którzy lubią lekkie kino do zabawy

  8. #248

    Domyślnie

    Kasiorku, nie tylko Twój małżonek miał maślane oczy i wzdychał do ukrytych pragnień
    Kiedy zaobserwowałam takie zachowanie kolegi małżonka..powiodłam oczami po innych panach.
    Wszyscy tak mieli

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Właśnie wczoraj byłam na "Osadzie"
    Ja polecam, mój Misiek - nie, wiec sami zdecydujcie.

    Natomiast po poscie Kasiorka - idę na żony (a co tam - z mężęm - może mnie nie wymieni )

    Pozdrawiam

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja bym chciała pójść na "Osadę" ale moja połówka nie chce pójść ze mną bo twierdzi, że nie lubi takich filmów.
    Wczoraj natomiast obejrzeliśmy "Ostatniego samuraja" z Tomem Cruisem - nawet się przyjemnie oglądało.

  11. #251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    "Pojutrze" to dobry film (z mojej ulubionej serii - katastroficznych) a Smakosz to film na jeden raz - horror jak horror i nic więcej.
    Co się zaś tyczy Ong Bak - nowa i dużo słąbsza wersja Chackki Chana z nową obsadą.

  12. #252

    Domyślnie

    Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bo miałam nagłą potrzebę napisania hymnu pochwalnego o filmie "PAMIĘTNIK"!!!

    Premiera była 1 październkika, dzisiaj jest 4 paździenika, czyli 4 dni od premiery a JA byłam już na nim 2 razy !!! ... i nie wiem co będzie dalej ...

    Film jest pięknym, przejmującym obrazem o miłości mocnej, bezgranicznej, na dobre i na złe i tak silnej, że może przetrwać wszystko !!! Wspaniali aktorzy, doskonała muzyka i przepiękne zdjęcia plenerowe poprostu zapierają dech ...

    Jest to mądra i wzruszająca historia, o uczuciu, którego szukają pewnie wszyscy, chociaż nie wszyscy się do tego przyznają.

    Jestem oszołomiona - od 8 lat żaden film nie zrobił na mnie tak piorunującego wrażenia, żebym 2 dni pod rząd poszła do kina na to samo... Pewnie pójdę jeszcze z 5 razy, a jak wyjdzie DVD to kupuję w 20 kopiach, żeby mi do końca życia wystarczyły No i oczywiście kupię CD ze ścieżką dźwiękową, bo jest cudowna! Nie wiem co jeszcze napisać, bo umieram z zachwytu!

    Czy ktoś z Was już widział ???

    PS. Dzisiaj pół dnia "buszowałam" po stronie internetowej tego filmu. Jutro chyba pójdę znowu, bo nie wytrzymam... Pozdrawiam, ALiosn

  13. #253

    Domyślnie

    Znowu się wzruszyłam po raz nty na "Zielonej Mili"
    Jeszcze mam "Skazani na Shawshank"...ale to dziś na deser będzie.

  14. #254

    Domyślnie

    Hej

    Byłem na "Vinci". Szczerze polecam. Ciekawa intryga, dobra obsada (bez Pazurów, Lind, Zamachowskich & Co.), niezłe dialogi (dla mnie osobiście najlepsze to rozmowy Juliana i malarki) no i urzekający Kraków w tle.
    Zaryzykuje i powiem, że "Vinci" godnie serie Vabanków kontynuuje.

    Pozdrowienia B.

  15. #255

    Domyślnie

    Wczoraj wypożyczyłam książkę "Pamiętnik" i jak skończę, to "skrobnę" słów kilka na temat różnic i podobeństw! Czy ktoś z Was widział już PAMIĘTNIK ??? Nie mogę doczekać się ocen innych Pozdrawiam!


    Cytat Napisał alison
    Cieszę się, że znalazłam ten wątek, bo miałam nagłą potrzebę napisania hymnu pochwalnego o filmie "PAMIĘTNIK"!!!
    Jestem oszołomiona - od 8 lat żaden film nie zrobił na mnie tak piorunującego wrażenia, żebym 2 dni pod rząd poszła do kina na to samo... Pewnie pójdę jeszcze z 5 razy, a jak wyjdzie DVD to kupuję w 20 kopiach, żeby mi do końca życia wystarczyły No i oczywiście kupię CD ze ścieżką dźwiękową, bo jest cudowna! Nie wiem co jeszcze napisać, bo umieram z zachwytu!
    ... Pozdrawiam, ALiosn

  16. #256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Musicie zobaczyć " Pręgi" Magdy Piekorz !!!!!!

    To jest najmocniejszy i najpiękniejszy film jaki widziałam od kilku lat
    Michał Żebrowski -niesamowity, żaden tam laluś ale mocny , wrazliwy ,zagubiony i skrzywdzony przez ojca mężczyzna . Przepiękna scena intymna , niesamowite wyznanie miłości a koniec ? powalający !!!
    Warto, naprawdę warto !!!!
    _________________

  17. #257
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    A ja polecam "człowiek w ogniu". Zajebisty.

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ostatnio oglądaliśmy "Terminal" z Tomem Hanksem - polecam

  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    W sobotę w TVN jest "Poznaj mojego tatę" z de Niro.
    Tylko za twardych chipsów nie bierzcie co by nie było wypadków uksztuszenia przy oglądaniu.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  20. #260

    Domyślnie

    zapraszam do ogladniecia tego krotkiego filmiku
    http://granda.room-303.com/
    potrzebne glosniki

Strona 13 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony