dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 60
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1190

Temat: Filmy

  1. #61

    Domyślnie

    Jaga, a klimat filmów Kondratiuka ??
    był też taki polski film "Czarne słońca", nie znam reżysera,udupiony przez cenzurę, widziałem w tvp kilka ładnych lat temu, rewelacja imho
    Tomek

  2. #62

    Domyślnie

    "Czarne słońca" to film z 1992r. a cenzury nie ma od 1990 - ja chciałem zobaczyć ten film dla muzyki Kultu ale nie było mi dane

  3. #63

    Domyślnie

    nie zmienia to faktu udupienia filmu, nie wiem czy wogóle trafił do kin, raczej od razu trafił na półki ,ew. moze był pokazywany na jakiś niezależnych festiwalach lub pokazach, a w tvp widziałem go tylko raz, nawet nagrałem, ale kaseta zaginęłą na przestrzeni lat ;-( , a piosenka kultu -super
    Tomek

  4. #64

    Domyślnie

    A propos polskich filmów. Co powiecie o "Siekierezadzie"? Na mnie duże wrażenie zrobił "Dzień świra" , może dlatego, że mieszkam na podobnym blokowisku co bohater w/w filmu i codziennie stykam sie z podobnymi problemami. Dlatego buduję domek i uciekam na peryferie miasta, gdzie "woda czysta i trawa zielona", że o ciszy nie wspomnę.

  5. #65

    Domyślnie

    Jaga - Janco the best!
    No to jeszcze z tych debesciackich: "Rozmowy przy wyrebie lasu" i "Ciemno"

  6. #66
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    On 2003-05-19 22:05, zibi.maz. wrote:
    A propos polskich filmów. Co powiecie o "Siekierezadzie"? Na mnie duże wrażenie zrobił "Dzień świra" , może dlatego, że mieszkam na podobnym blokowisku co bohater w/w filmu i codziennie stykam sie z podobnymi problemami. Dlatego buduję domek i uciekam na peryferie miasta, gdzie "woda czysta i trawa zielona", że o ciszy nie wspomnę.
    Również oglądałam "Dzień świra" Najlepsza była scenka u lekarki....zgroza.A to blokowisko to katastrofa,na szczęście nie doświadczam tego.........

  7. #67

    Domyślnie

    Zgoda - caly Kondratiuk
    Lubie baaaardzo

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nio i Matrix nadchodzi

  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Agnes - a mi się najbardziej podobała scena jak poszedł się załatwić babie pod balkon Generalnie film niesamowity!

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A moja ulubiona to w kibelku w pociągu!Od tej pory unikam kibli PKP jak ognia

  11. #71

    Domyślnie


    a co powiecie na filmy Jana Jakuba Kolskiego np. "Jancio Wodnik"

    Tesia ale i tak "Matrix" nadchodzi
    Jak tam się macie Bateryjki ??? hihihihi

  12. #72

    Domyślnie

    MATRIX REAKTYWACJA!!!
    Fajna zabawa, ale jak już prawie wszystko było jasne to pojawił się ARCHITEKT i tak namieszał (jak to budowlaniec

  13. #73

    Domyślnie

    Jańcio był wczoraj na tvp3 i Zagubiona autostrada na Europaeuropa
    Tomek

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Przypomnialo mi sie ostatnio, ze bardzo lubie filmy angielskie, kostiumowe i wspolczesne tez. Wlasnie w niedziele w tvp byl "Mansfield Park" - super Uwielbiam filmy z Hugh Grantem, wszystko jedno o czym

  15. #75

    Domyślnie

    hmm, to raczej uwielbiasz hugh granta , ale dla michelle pfeiffer zrobię wszystko
    haha
    Tomek

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Gabriel Byrne to moj number 1! Swietnie rozumiem twoja malzonke

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    No wlasnie, tak mi sie teraz nasunelo, ze piszemy tu o ulubionych filmach, a chyba ? nikt nie pisal o ulubionych aktorach i aktorkach. Zapraszam do podzielenia sie swoimi fascynacjami ()

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: mbz dnia 2003-05-28 13:30 ]</font>

  18. #78

    Domyślnie

    Jak juz kiedys wspomnialam, jezeli o chodzi o meski typ - zdecydowanie Sean Connery (nawet ostatnio kilka razy przypomniano na malym ekranie jego meskie lico ).
    Jezeli babka, to np. Susan Sarandon (moze inna pisownia, ale wiemy kto zacz).
    Ale mam tez wiele typow polskich, miedzy innymi Piotr Adamczyk (zagral np. Chopina w filmie Antczaka).

  19. #79

    Domyślnie

    z facetów to connery, cage, nicholson, travolta, brando, penn, tim roth, pacino, de niro,z naszych to jan nowicki, czarek pazura, jan frycz,holoubek, wilhelmi, maklakiewicz, stuhr, a z pań to pfeiffer, angela basset, angelina jolie, o kurcze ciężko sobie te nazwiska przypomnieć, nie wiem czy wymieniać w kategoriach urody czy talentów aktorskich )))),bo to nie zawsze idzie w parze, stanowczo pań jest zbyt wiele by wymieniać

  20. #80

    Domyślnie

    Christopher Walken "Łowca Jeleni" i Tom Berenger "Pluton". Jeśli chodzi o panie to Sharon Stone / ta rola w "Nagi instynkt" !/, że nie wspomnę o IQ coś koło 150.

Strona 4 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony