dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 99
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1975

Temat: Muzyka

  1. #241

    Domyślnie

    Prawda Szadam

    Głośno dzisiaj u mnie.
    Odkopałem sobie zakurzoną półkę. A na niej - Krokus i płytka "One vice at a time" [pamięta ktoś jeszcze ? początek lat osiemdziesiatych], taka kalka AC piorun DC; niemal cała płytka, a już "I'm on the run" to niemal jakby Australijczycy zagrali .
    Jeszcze Biohazard z "Urban Discipline" - piękne numerki "Mistaken Identity" i króciutki a mocny "We're only gonna die (from our own arrogance)". Pamiętam ich piękny i długi koncert w Proximie w 1997, jako support grał Sweet Noise. Ech..
    Potem System of a down - zawsze, gdy słucham "Toxicity", ciary mi łażą po plerach...
    Po tym wszystkim Life of agony ["Soul searching sun"] brzmi jak balsam
    Na wieczór zostawiłem sobie Amon Duul II - "Hi-jack" [1974]
    Poza tym w Trójce dziś 'Czarny piątek' - czasami bardzo ładnie tam grają.
    Aha, ja Trójki w dzień niemal nie słucham. Głównie piątek, sobota i niedziela wieczór, czasem także kiedy pracuję w nocy [czwartek!!! ]

    Paprotka, jutro zerknę w Media Markt. W necie trochę drogo.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #242
    gosc***
    Guest
    gosc***

    Domyślnie

    Tina Tarner ?
    Co bardziej ruchliwych zapraszam dziś na 19 do 22 godz. na Praską Falę Dźwięku - Grochowska ( Urząd Dzielnicy) wejście od Kamionkowskiej. Będą kapele pank, rock i rock-progresywny dla koneserów. Piwo na miejscu. Wjazd freeee.

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    a my cala rodzina kochamy Pana Piotra Kaczkowskiego , a dorosli z naszej rodziny pamietaja stare nocne audycje sobotnie i mini max

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Paprotka, jutro zerknę w Media Markt. W necie trochę drogo.
    dzieki, dzieki stary kruku
    pospazmowałam dzis w Empiku i w końcu nie kupiłam ( są wszystkie 3 płytki ) 69 - 74 zet , ech drożyzna, panie
    a wiek już nie ten, coby ostanią koszulę sprzedał za kilka fajnych taktów
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał elekt
    Tina Tarner ?
    Co bardziej ruchliwych zapraszam dziś na 19 do 22 godz. na Praską Falę Dźwięku - Grochowska ( Urząd Dzielnicy) wejście od Kamionkowskiej. Będą kapele pank, rock i rock-progresywny dla koneserów. Piwo na miejscu. Wjazd freeee.

    elekt - dla iwestorów i emerytów dawaj z wyprzedzeniem takie info -logistycznie muszą się ogarnąć
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Napisał paprotka
    dzieki, dzieki stary kruku
    pospazmowałam dzis w Empiku i w końcu nie kupiłam ( są wszystkie 3 płytki ) 69 - 74 zet , ech drożyzna, panie
    Kruku niech będzie, ale czemu stary ?
    I czy pijesz tu do słynnego Kruka z Colargola ? Czy ony Kruk nazywał się jakoś ? bo szczurek miał na imię Hektor, a z Krukiem tak do końca nic nie wiadomo (tak jak z pszczołami)..

    Doniesienia z MM:
    * "Paranoid & Sunburnt" i "Stoosh" po 60 PLN, a "Post Orgasmic Chill" - 65 PLN [o ile nic nie pomyliłem ]. Płytki mogą nie być w ciagłej sprzedaży.

    Aha, jeszcze tutaj są 2 w 1, ino cena ukryta przed chciwą gawiedzią. No i shipment jak dla pół miliona ton cukru
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Kruku niech będzie, ale czemu stary ?

    przepraszam za stary ( ośmiozgłoskowiec, jak w wierszach dla dzieci )

    piję do Corvus corax corax o takiego


    największy z krukowatych, najinteligentniejszy z naszych ptaków. Upierzenie czarne z metalicznym połyskiem, duży dziób, duża głowa, długi, klinowaty ogon. Świetnie lata, w czasie toków wykonuje akrobacje powietrzne. Kruki są ptakami osiadłymi, trzymają się parami przez całe życie zarówno zimą jak i latem. Poza sezonem lęgowym żyje zarówno w małych grupach jak i dużych stadach. Objęty ochroną gatunkową. `

    Cytat Napisał ponury63
    Aha, jeszcze tutaj są 2 w 1, ino cena ukryta przed chciwą gawiedzią. No i shipment jak dla pół miliona ton cukru
    bardzo dziekuję, własnie te dwie mi najbardziej paszą ustawiam sie w kolejce, bo może zabraknąć
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  8. #248

    Domyślnie

    No a co z tą Tiną

  9. #249

    Domyślnie

    witajcie,
    mam u siebie ponad 1500 plyt i na kazdej cos, co mi sie podoba.
    maja pierwsza kaseta byl Sting i "nothing like the sun". ona ukierunkowala moj gust, moja wrazliwosc i jest ze mna do dzisiaj.
    pozniej pojawila sie el muzyka: tangerine dream (aktualnie 87 albumow); jarre, vangelis, vollenweider, kitaro, clannad, e. morricone, wreszcie kenny g, george winston, yanni.
    w szkole sredniej koledzy porazili mnie "misplaced childhood" marillionu co pociagnelo wszystko co fishowi sie w glowce "ubzduralo" ... po dzis dzien.
    kolezanki "nauczyly mnie" podziwiac roxy music i bryana ferryego
    na studiach kumel "katowal" mnie tomem waitsem
    a zona od niedawna roba dougana uzywa zamiast spiewu cykad.
    to tylko kilka, naprawde kilka wykonawcow, ktorych muzyke kocham i dlugo kochac bede. jest ich tysiace; zawsze pozostajacych w mojej glowie. na kazdy promyk slonca, na kazdy liść jesieni, płatek śniegu i pierwszego bociana - zawsze moja pamiec wraca do tych jedynych utworow. poranki jarra, wieczory sade. zima zas wieczory toma waitsa i g. winstona. zawsze cos jest. gdy jade samochodem - czemu nie ordynarne trans atlantic air waves lub sciezka z 'donnie darko'.
    gdy uciekam przed smutkiem - czemu nie ostatni mohikanin. ale sa tez 'nie placz kiedy odjade' w oryginale, 'nie pytaj o polske' pana g.c. i 'bracka'
    jest ich tyle, ze nie mozna zliczyc z pamieci; jednak zawsze wracja - gdy trzeba - gdy radosc lub smutek, kiedy marzenia i wspomnienia - sa zawsze ze mna - niezawodnie. i dlatego kocham 'swoja muzyke'.
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  10. #250

    Domyślnie

    Scarab dobrze trafiłeś, tu są sami tacy.

    A powiedzcie mi moi mili, czy też wam tak trudno znaleźć miejsce i czas na spokojną delektację muzyki. Mam wrażenie, że samochód to jest mój ostatni azyl. Tak głośno jek uważam i to co uważam.
    Wybudowałem dom, już jest lepiej niż w bloku ( twu ), ale mimo to cięgle ktoś minie przekrzykuje.

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Szadam, z tym samochodem to masz rację. Dlatego w samochodzie mam lepszy sprzęt grający niż w mieszkaniu w bloku. Montowany fabrycznie, więc się nie martwię, że zniknie.
    Jak pięknie się słucha Queen w sześciu głośnikach niezłej mocy i gdy nikt nie krzyczy, że od basów tynk na ściane odpada

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scarab
    mam u siebie ponad 1500 plyt i na kazdej cos, co mi sie podoba
    heheeee! Witam kolege we wspolnej chorobie Prosze sie nie przejmowac , wkrotce bedziesz liczyl plyty na metry biezace, to duzo,duzo latwiejsze.Swoja droga zaskakujesz mnie, jak mozna zestawiac Mandarynki z Kitaro ?? Nie masz mdlosci? Pogratulowac silnego zoladka.A propos Vollenweidera - nie lubie wynalazkow , ale mam jego koncert w systemie 5.1 i od kilku dni nie wylazi z odtwarzacza i gdzies mam tynk odpadajacy ze scian.

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek

    , wkrotce bedziesz liczyl plyty na metry biezace,
    moze jednak nie nie wszystko da sie (niestety) przeliczyc na metry
    co do 'kitaro' i 'td' - no coz da sie zestawic, moze nie jedno po drugim, bo to jakby czekolade popijac piwem
    co do vollenweidera: dla mnie nie jest on wynalazkiem. dla mnie jest geniuszem. on obrazuje muzyke, tworzy ja a sluchacz interpretuje ja obrazami. moze to troche schizofreniczne, ale sluchajac jego muzyki zyje w innym swiecie. polecam 'book of the roses'
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  14. #254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Uwielbiam "Book of Roses" - cudowna płyta Też polecam

  15. #255

    Domyślnie

    mialem cicha nadzieje, ze vollenweider bedzie wmieszany do "wladcy pierscieni". ciekawy jaki klimat by stworzyl?
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  16. #256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szadam
    No a co z tą Tiną
    Tiny niestety brak
    ale znalazłam cos równie smacznego
    duet Georga Bensona z Arethą Franklin "Love all the hurt away"
    tutaj masz zdziebko do posłuchania
    Daleka droga do domu
    www.coma.art.pl

  17. #257

    Domyślnie

    przebrnalem przez wasze upodobania fajnie, fajnie troche trojkowo, troche dwojkowo, grunt ze nie wsiow..
    jednej rzeczy sie nie dopatrzylem: Yello (ci od drive/driven) ci dopiero maja klimat... i watki (the blender).
    pzdr
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    A może ktoś słucha Art Of Noise? -
    Gorąco polecam ich płytę "The Seduction of Claude Debussy" - rewelka

  19. #259

    Domyślnie


    Tina Turner & Barry White Never gonna give you up -



    Wiedziałem że dzwoni..

  20. #260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scarab
    przebrnalem przez wasze upodobania fajnie, fajnie troche trojkowo, troche dwojkowo, grunt ze nie wsiow..
    jednej rzeczy sie nie dopatrzylem: Yello (ci od drive/driven) ci dopiero maja klimat... i watki (the blender).
    pzdr
    Yello jest jak najbardziej ok
    a ten nick to czemu taki rakietowy?
    SS-21 Scarab (9K79 Toczka) to jednostopniowy, taktyczny pocisk balistyczny krótkiego zasięgu ...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

Strona 13 z 99

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony