dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 138
  1. #1

    Domyślnie GALA: sofy, narożniki, komplety wypoczynkowe - opinie, modele

    znalazłem coś takiego na www.galameble.com
    podoba nam się wzór italia:



    zna ktoś tę firmę, jakość produktów itp. ?? jeśli tak, bardzo proszę o opinię
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  2. #2

    Domyślnie Re: sofy skórzane firmy gala - opinie !!!

    hej, nikt się nie spotkał z produktami tej firmy ??
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  3. #3

    Domyślnie

    Wygląda na baaardzo ładną . Sama bym taką chciała. Niestety, nie znam tej firmy.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam. Ja posiadam narożnik Stena wraz z fotelem.
    Niestety na temat użytkowania niedużo mogę powiedzieć bo w domu mieszkamy od 3 tygodni (nareszcie ).
    Narożnik wygląda na porządny, nie widać jakichkolwiek wad i niedoróbek, a cena w porównaniu z Kler-em znacznie niższa. Do tego wszystkiego sprzedawca ok. i była możliwość negocjacji ceny.

  5. #5

    Domyślnie

    dużo utargowałeś
    a jak długo czekałeś na sofę ? na tę moją to podobno 7 tygli więc jeszcze nie zamówiłem (środek miesiąca i brak kasy ) chyba sobie zrobię prezent na gwiazdkę
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  6. #6

    Domyślnie

    Troszkę się udało . A czas oczekiwania rzeczywiście długo. U mnie 6 tygodni ale bylo warto (jak narazie, odpukać w niemalowane)

  7. #7

    Domyślnie

    napiszcie proszę ile ta sofa kosztowała, przecież nie mogła być za darmo a my z chęcią sie dowiemy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    przecież nie mogła być za darmo
    no właśnie, szkoda....
    ta "moja" na zdjęciu na początku wątku to wedle wstępnej oceny z salonu kosztuje 6,5k. lecz jeszcze nie negocjowałem
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  9. #9

    Domyślnie

    No to nie jest zła cena za tak dużą sofe , podoba mi sie bardzo.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja płaciłem (narożnik Stena wraz z fotelem) 4.8tys PLN. Zakup w końcu lipca ,a po 6 tygodniach meble dojechały.
    PS. Wygodnie się leżakuje

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iru

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    Znam tę firmę, Jestem z tego samego miasta, Stawiają na jakość i są dość tani. Dodam, że w okolicy jest jeszcze paru wiodących w Polsce producentów mebli i mogę śmiało ich polecić na tle konkurencji.

  12. #12

    Domyślnie

    mam nadzieję, że twój wpis nie jest sponsorowany.
    jak masz namiary (strony www najchętniej) to zarzuć na forum
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iru

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    http://www.galameble.pl/. Są naprawde dobrzy jesli chodzi o tapicerkę, stolarka nie mam pojęcia, fakt że dzierżawią od mojej rodziny dość dużą powierzchnię produkcyjną : ), ale mimo to nie polecil bym ich gdyby roboli hałę, a jeśli ktoś bedzie chciał meble ogrodowe zapraszam do mnie ; )

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał iru
    a jeśli ktoś bedzie chciał meble ogrodowe zapraszam do mnie ; )
    to ja bardzo poproszę o namiar, jakieś zdjątka, ofertę itp.
    interesuje mnie generalnie drewno
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AGNESS1973

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Za kilka dni minie rok jak mój mąż oszalał i zamówiliśmy narożnik z gali italia.Na początku miał być w kolorze kości słoniowej (jak na załączonym zdjęciu).Jednak po przemyśleniu sprawy zmieniliśmy na cieplejszy czyli piaskowy. Narożnik jest przepiękny (super się prezentuje w salonie znajomi są zachwyceni) i jest bardzo wygodny (jego głębokość i wysoość oparć to sprawia) ale jest jedno wielkie alllllle!!! jeśli chcecie na tym spać to koszmar, deski pod materacem który nie budzi zastrzeżeń zbyt mocno się uginają i robią się dołki i doliny, ale nie martwimy się zbutnio bo za 2 lata stanie nasz domek z muratora i wtedy będzie piękna sofa italia (która ewentualnie posłuży za spanko dla niegrzecznych gości) w salonie i osobno sypialnia z wygodnym łóżkiem

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AGNESS1973

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Za kilka dni minie rok jak mój mąż oszalał i zamówiliśmy narożnik z gali italia.Na początku miał być w kolorze kości słoniowej (jak na załączonym zdjęciu).Jednak po przemyśleniu sprawy zmieniliśmy na cieplejszy czyli piaskowy. Narożnik jest przepiękny (super się prezentuje w salonie znajomi są zachwyceni) i jest bardzo wygodny (jego głębokość i wysoość oparć to sprawia) ale jest jedno wielkie alllllle!!! jeśli chcecie na tym spać to koszmar, deski pod materacem który nie budzi zastrzeżeń zbyt mocno się uginają i robią się dołki i doliny, ale nie martwimy się zbutnio bo za 2 lata stanie nasz domek z muratora i wtedy będzie piękna sofa italia (która ewentualnie posłuży za spanko dla niegrzecznych gości) w salonie i osobno sypialnia z wygodnym łóżkiem

  17. #17

    Domyślnie

    ale jak rozumiem wasza sofa była rozkładana ? my mamy zamiar zamówić całą nie rozkładaną - jest bardziej wygodna.

    btw. a co ze skórą na sofie - nie pęka, jest wytrzymała ??
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AGNESS1973

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Gatunek skóry jest bardzo dobry i nic złego się z nią nie dzieje . Przy odbiorze sprawdz czy nie ma uszkodzeń wynikłych z transportu . Pomimo bardzo starannego zapakowania na skórze było otarcie (dobrze że w mało widocznym miejscu) Moja rada : przed pokwitowaniem odbioru jeśli jest to możliwe sprawdz dobrze sofę .

  19. #19

    Domyślnie Narożnik FIRMY GALA - porażka

    zamowiłem naroznik Carlos firmy GALA 30 października 2008 roku z realizacją 6 tygodni czyli na święta, do tej pory nie mam go u siebie mało tego przsłałem maila do firmy GALA w Bydgoszczy i dostałem informację że "zamówienie powyższe zostało potwierdzone na drugi tydzień 2009 i tak zostanie zrealizowane". Co z tym dalej zrobić kanapa miała być na święta czy takie traktowanie klienta jest zgodne z prawem czy można to jakoś załatwić.


    Odradzam współprace z tą firmą ja mam złe doświadczenia.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    a masz jakąś umowę? może odsetki karne. Wiem, że to nie pomoże na brak narożnika na święta.

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony