dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 138 z 138
  1. #121

    Domyślnie

    Mamy narożnik Italia od ok 4 lat i wszystko ok. Ze skórą nic się nie dzieje. Jedyna wada to odpadająca blaszka "gala". Najlepiej zamówić kanapę bez niej.

  2. #122

    Domyślnie Jaki rodzaj skóry?

    Czy mógłbyś napisać w jakiej skórze jest Twoja sofa? Z tego, co wiem, to Gala ma dwa rodzaje skór, cieńszą i grubszą.

  3. #123

    Domyślnie rodzaj skóry

    Mam cieńszą (droższą) skórę. Jesli dobrze kojarzę, to jest mało kolorów grubszej skóry do wyboru.


    Istotne-cena
    Kupowałam narożnik w Radomiu. Wycena i rabat ok 2 % i nie ma mozliwości wg sklepu dalszej negocjacji ceny. I tak kupiłam.
    Mój kolega zrobił wycenę w tym samym sklepie, ale kupił w pobliskim miasteczku ok 10-13% taniej.

  4. #124

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź.

  5. #125

    Domyślnie

    Ja się długo wahałam między Helvetią a Galą ( jeszcze Wajnerta brałam pod uwagę ale na żadnym nie siedziało mi się wygodnie , w internecie wszystko ładnie ale na żywo już się tak nie prezentowały) . Postawiłam na Gale i modlę się żeby to nie na mnie trafiło i że za 4 tyg ( tyle ok. jeszcze zostało nam czekać na przesyłkę) będę szczęśliwa i będę mogła wkleić Wam zdjęcie i polecić tę firmę .

    Czekamy na narożnik Play z poduchami , podnóżek i fotel Cortina na chromowanym talerzu w materiale Carabu .
    Widzę że dużo negatywnych opinii dotyczy skór - mam nadzieję że z tą tkaniną nie będzie kłopotów.

  6. #126

    Domyślnie

    Jak obiecalam tak sie melduję . Narożnik dotarł w końcu i na szczęście wszystko prezentuje sie swietnie ! Moje modlitwy zostały wysłuchane Nie ma sie do czego przyczepić - oglądaliśmy skrupulatnie , wszystko pienięknie przeszyte , rowniutko .Super mechanizm rozkładania funkcji spania- jednym palcem dosłownie .BAJKA !!!
    Jedynie podstawa fotela obrotowego na chromowanej nodze kiwa sie na boki - nie wiem czy wadliwie zamontowana czy tak na być ?

    Odszukam wątek za jakiś czas i powiem jak przebiega eksploatacja. Narazie jestem bardzo zadowolona.!!

  7. #127
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał celtorek Zobacz post
    Mam cieńszą (droższą) skórę. Jesli dobrze kojarzę, to jest mało kolorów grubszej skóry do wyboru
    Ale przecież to właśnie grubsza, mięsista Kalifornia jest sporo droższa niż popularny cienki Madras...? W Etap Sofie Madras na wzornikach jest chyba dokładnie o połowę cieńszy niż Kalifornia, a Gali aż tak fatalnie nie jest, ale nadal różnica jest widoczna.

  8. #128

    Domyślnie

    Czy ktoś z użytkowników sof Gali mógłby polecić mi model koniecznie z średnio twardym, sztywnym, dość wysokim (ok.95 cm) oparciem? Po 10 latach opierania się o miękkie poduchy mój kręgosłup ma stanowczo dosyć...

  9. #129
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Zdecydowanie Calmo. To dość twardy wypoczynek, oparcia są chyba nawet wyższe, niż oczekujesz, zagłówki trzymają głowę w pionie, a nie odchyloną do tyłu. Jest jedno "ale": sofy z tej serii służą raczej do siedzenia, a nie do wylegiwania ze względu na wyprofilowane siedziska - kiedy kładziesz się, wyprofilowanie tworzy coś, co nazywam "leżącym policjantem" - jednego przy sofie 2-osobowej, 2 przy sofie "trójce". Do siedzenia takie rozwiązanie jest genialne.

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diedra Zobacz post
    Zdecydowanie Calmo. To dość twardy wypoczynek, oparcia są chyba nawet wyższe, niż oczekujesz, zagłówki trzymają głowę w pionie, a nie odchyloną do tyłu. Jest jedno "ale": sofy z tej serii służą raczej do siedzenia, a nie do wylegiwania ze względu na wyprofilowane siedziska - kiedy kładziesz się, wyprofilowanie tworzy coś, co nazywam "leżącym policjantem" - jednego przy sofie 2-osobowej, 2 przy sofie "trójce". Do siedzenia takie rozwiązanie jest genialne.
    Dziękuję za wskazówkę. Siedziałam na Calmo i rzeczywiście jest bardzo wygodna, twarda i wysoka . Teraz pozostaje mi tylko wybrać pomiędzy podobnym wypoczynkiem z Etap Sofa, a Galą. Pozdr.

  11. #131
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Michumm

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wrocław-Kiełczów
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    39

    Domyślnie Meble wypoczynkowe Gala Collezione

    Czy ktoś miał przyjemność użytkowania tych mebli ja jestem pod wrażeniem i przymierzam się do zakupu .

    http://www.galameble.com/products/co...collection/Gio

  12. #132

    Domyślnie

    Witam, zastanawiam się nad kupnem mebelka skórzanego Gali, zastanawiam się tylko nad rodzajem skóry.... Szczerze mówiąc myślałam o Madrasie, ale boję się, że skóra szybciej się zniszczy niż Kalifornia. Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć, jak się sprawia Madras?

  13. #133

    Domyślnie

    Mówisz? A skąd taka pewność? Miałaś okazję porównać skórę Gali z innymi dystrybutorami? Sprzedawca co prawda zapewniał mnie o wysokiej jakości skóry jak i samego mebla, jednak wolę jeszcze zestawić zgromadzone informacje z salonu, razem z opiniami z forów

  14. #134
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    O, proszę. Nowe wcielenie użytkownika Gorczyca.
    Za reklamę na tym forum się płaci. Czy Gala to naprawdę tak badziewna firma, że nie jest w stanie odżałować grosza na marketing?

    Twoje posty:

    Wysłany: 21.06.2013 Temat postu: dobre kanapy?
    Mogę polecić Gala Collezione sofy zrobione z dobrej jakościowo skóry.Solidnie zmontowane i dodatkowo mają opcję dla dużych małych chłopców typu sensor rozkładania,barek itp
    Wysłany: 21.06.2013 Temat postu: dobre kanapy?
    Mogę polecić Gala Collezione sofy zrobione z dobrej jakościowo skóry.Solidnie zmontowane i dodatkowo mają opcję dla dużych małych chłopców typu sensor rozkładania,barek itp
    Wysłany: 21.06.2013 Temat postu: sofa, fotele - skóra z jakiej firmy ?
    Ja mam od niespełna roku meble skórzane Gala Collezione i z czystym sumieniem mogę je polecić.Skóra cały czas wygląda jak nowa
    Wysłany: 21.06.2013 Temat postu: GALA: sofy, narożniki, komplety wypoczynkowe - opinie, modele
    Cześć wszystkim. Kupiłam sofę skórzana firmy Gala posiadam obecnie ją od 9 miesięcy i jeżeli chodzi o stan skóry to wszystko zasługuje na duży pozytyw.Oczywiście nie siadałam z mokrymi włosami,nie malowałam paznokci na niej itp. Po 6 miesiącach skóra została zakonserwowana

    Naprawdę masz forumowiczów za idiotów?

  15. #135

    Domyślnie

    Przepraszam Diedra, ale to do mnie jest kierowany ten post?!

  16. #136

    Domyślnie

    Chyba nie doczekam się odpowiedzi, przyjmę w takim razie, że nie do mnie kierowałaś wypowiedź. Pozdrawiam!

  17. #137
    Banned
    merq

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Niedawno zakupiłem komplet Gala Collezione sofa 3-osobowa i dwa fotele w łączeniu skóry naturalnej i eko. Skóra na siedzisku i oparciu a z boku i z tyłu ekoskóra. Gołym okiem na prawdę nie widać różnicy więc pomyślałem po co przepłacać. Za taki komplet zapłaciłem dokładnie 5599zł. Normalnie taki komplet cały w skórze to grubo ponad 7tyś. Wiadomo że o skórę trzeba dbać, w sklepie o razu kupiłem środki polecane przez producenta. Jak narazie jest super, mega wygodne dodtakowo fotel ma funkcję relaks Jakby ktoś był zainteresowany to tu jest link do tego kompletu. Z tego co widzę to jeszcze go mają ale były do wyczerpania zapasów
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-02-2017 o 07:31 Powód: link reklamowy

  18. #138
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adrianITF

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-207
    Posty
    1

    Domyślnie Jakosc Gali z Agata Meble

    Kupilem z zona poltora roku temu naroznik fado ze skory Kalifornia bo miala byc lepsza i trwala, skora a raczej farba nalozona na skore juz sie przeciera co wiecej łuszczy sie. Jasna skora za 5,500zl pieniadze wywalone w bloto w dodatku reklamacja nieuznana - uszkodzenie mechaniczne. Tak na calej sofie z pilnikiem siedzialem i tarlem. Znaczy ze sofa do patrzenia a nie do siedzenia. Przestrzegam przed zakupami tego produktu w tej firmie. Wzieli niby skore do testow ktora byla z tylu kanapy przypieta aby „jakosc” sprawdzic i wyszlo ze wszystko ok! Porażka! W razie watpliwosci sluze zdjeciami produktu.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony