dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 138
  1. #21

    Domyślnie

    myślę, że dwa i pół miesiąca na realizację zamówienia to trochę przesada?
    A propo ile czekaliście na swoje kanapy?

  2. #22

    Domyślnie

    mam kwit za zaliczkę daną w sklepie.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiP
    myślę, że dwa i pół miesiąca na realizację zamówienia to trochę przesada?
    A tam zaraz przesada - ja na swoje drzwi wejściowe zamiast 4 tygodni czekałem 4 miesiące

  4. #24

    Domyślnie

    ja na drzwi u stolarza też czekam ok. pół roku, kanapa jest z firmy zajmującej się produkcją masową czyli nie powinno być chyba wiekszego problemu

  5. #25

    Domyślnie

    ja im więcej rzeczy zamawiam tym częściej w odpowiedzi słyszę - okres oczekiwania od 6 do 10tygodni
    z narożnikiem też tak jest a zamawiałam w Noti

  6. #26

    Domyślnie

    poza tym przy zamawianiu poinformowano mnie o sześciu tygodniach dostawy, denerwuje mnie brak kmpetencji u sprzedających jak i w zakladzie który wtwarza produkt.

  7. #27

    Domyślnie

    Arti też zamawiałam narożnik + pufa firmy Gala, wpłacałam zaliczkę w ostatnim dniu z realizacją przed świętami, tj 29 lub 30 październik. Przywieźli 2 tygodnie wcześniej.
    Ja mam inny model narożnika, chyba Italia.
    Zamówienie realizowałam w sklepie na 1905 r obok Fachowca.

  8. #28

    Domyślnie

    Niestety teraz na większość rzeczy się tyle czasu czeka. A co do nieterminowości to ja już się chyba przyzwyczaiłam

  9. #29

    Domyślnie

    ja narożnik zamówiłem 15 września - dojechał do mnie 19 grudnia (dostawa miała być 4 listopada) po tym jak 4 dni wcześniej porządnie op...łem właściciela firmy i zagroziłem opisaniem wszystkiego w internecie wtedy dostawa odnalazła się błyskawicznie ale zamawiałem w firmie re-ma

  10. #30

    Domyślnie

    Jak nie zamówisz to ci obiecają że każdy termin jest realny, a jak zamówisz mają cię w nosie, ja opisałem w interenecie, dlatego że nie są uczciwi, człowiek zamawia towar ma obiecany termin a tu dowiadujesz sie że kanapa będzie w połowie stycznia, obłęd.

  11. #31

    Domyślnie

    ja zamawiałem w Kozienicach bo ta sama kanapa była tańsza o prawie 700 PLN.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiP
    ja zamawiałem w Kozienicach bo ta sama kanapa była tańsza o prawie 700 PLN.
    to spora różnica. W Radomiu przy zamówieniu opuszczają od ceny wystawionej chyba 5%

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiP
    Jak nie zamówisz to ci obiecają że każdy termin jest realny, a jak zamówisz mają cię w nosie, ja opisałem w interenecie, dlatego że nie są uczciwi, człowiek zamawia towar ma obiecany termin a tu dowiadujesz sie że kanapa będzie w połowie stycznia, obłęd.
    Wystarczy spisać umowę i zawrzeć tam informacje o potrąceniach związanych z nieterminowym wywiązaniem się z umowy. Wtedy od razu będziecie wiedzieć, czy kanapa bedzie na czas lub czy będzie tańsza.

  14. #34

    Domyślnie

    Polak mądry po szkodzie

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtiP
    mam kwit za zaliczkę daną w sklepie.
    Jesli na kwicie nie masz wpisanego terminu realizacji to musisz czekac, a sprzedawca moze wmowic Ci cos innego.

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Odświeżę wątek,
    upatrzyłem komplet Denver z firmy Gala.
    Ma ktoś może jeszcze jakieś opinie o wypoczynkach tej firmy, a może o tym konkretnym modelu?

  17. #37

    Domyślnie

    Ja się może za dużo wypowiadać nie będę, za to umieszczę kilka fotografii wykonania mebli Gala.
    Na sofę nasikał nam kociak. Sofę zdemontowaliśmy żeby "wpadkę" dokładnie zetrzeć. To co zobaczyłam lekko mnie zszokowało, bo wydawało mi się, że meble w tym pułapie cenowym wykonywane są choćby ciut lepiej. Najbardziej zaskakujące jest połączenie skóry z...papierem...
    Skóra po zamoczeniu rozłazi się jak guma do żucia, a po wyschnięciu twardnieje i pęka -najbardziej na szwach(ale może tak właśnie zachowuje zię każda). Uprzedzam więc wszystkich posiadaczy kociąt, szczeniąt i siusiająco -rozlewających dzieci. My akurat ich jeszcze nie mamy.
    Reklamacji nie uwzględnią- bo nasikał kot. Dokupienie kawałka skóry na naprawę pęknięcia jest niemożliwe. Można sobie kupić belę skóry... albo nową sofę.
    Moja tania ośmioletnia sofa z Iikei, kupiona na wyprzedaży po zdemontowaniu wyglądała 100 razy lepiej. Sofa gali ma 1 rok. Słownie: JEDEN.
    Pozdrawiam


  18. #38

  19. #39

    Domyślnie

    Współczuję Arti. Czyli święta były "po japońsku"?
    U mnie akurat z realizacją nie było problemu, a tak btw... to na fotkach, to też Carlos

  20. #40

    Domyślnie

    u nas z firmą gala było jeszcze śmieszniej.
    termin dostawy też mieliśmy na święta no i przed świętami odnieśliśmy wrażenie, że narożnika nie będzie.
    potwierdziła to żona w rozmowie z szefem produkcji na zakładzie, że nasze zamówienie to początek stycznia jest szykowane, bo takie dostali zamówienie od naszego sprzedawcy
    żona się uwzięła i dwa dni przed wigilią kanapę dostarczyli. była okej.
    po dostawie sprzedawca zaczął nas nachodzić o rzekomą dopłatę do kanapy. okazało się, że łosie dostarczyli nam rozkładaną a my zapłaciliśmy za nierozkładaną stąd różnica w cenie.
    stanęło na tym, że jak dojedzie nasza kanapa nierozkładana to wtedy ją zamienią. do czasu zamiany używaliśmy kanapy rozkładanej.
    nasza kanapa przyjechała pod koniec stycznia
    ważne, że na świętach goście mieli gdzie siedzieć.
    poza tym, przez miesiąc używania kanapy rozkładanej przekonałem się, że kanapa nierozkładana jest bardziej wygodna (miękka).
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony