dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 138
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał nuka
    Ja się może za dużo wypowiadać nie będę, za to umieszczę kilka fotografii wykonania mebli Gala.
    Na sofę nasikał nam kociak. Sofę zdemontowaliśmy żeby "wpadkę" dokładnie zetrzeć. To co zobaczyłam lekko mnie zszokowało, bo wydawało mi się, że meble w tym pułapie cenowym wykonywane są choćby ciut lepiej. Najbardziej zaskakujące jest połączenie skóry z...papierem...
    Skóra po zamoczeniu rozłazi się jak guma do żucia, a po wyschnięciu twardnieje i pęka -najbardziej na szwach(ale może tak właśnie zachowuje zię każda). Uprzedzam więc wszystkich posiadaczy kociąt, szczeniąt i siusiająco -rozlewających dzieci. My akurat ich jeszcze nie mamy.
    Reklamacji nie uwzględnią- bo nasikał kot. Dokupienie kawałka skóry na naprawę pęknięcia jest niemożliwe. Można sobie kupić belę skóry... albo nową sofę.
    Moja tania ośmioletnia sofa z Iikei, kupiona na wyprzedaży po zdemontowaniu wyglądała 100 razy lepiej. Sofa gali ma 1 rok. Słownie: JEDEN.
    Pozdrawiam
    To skóra naturalna czy eko?

  2. #42

    Domyślnie

    Ja mam komplet 3 2 1 i na razie nie narzekam Skóra krem. Trójka rozkładana, wypróbowana wygodna, wykończenie ok, nawet bardzo ok. łącznie ze skrzynką na pościel
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ja mam narożnik Gali Tecno ze skóry naturalnej w kolorze jasnym (takie ecru).
    Fakt, że nie była droga, dlatego się zdecydowaliśmy, i po jej wykończeniu
    widać, że to taka niższa półka cenowa (nie mówię o najniższej, bo te z targu są
    najtańsze...). Szew na podłokietniku "uciekał", jakby ktoś niezbyt "zdrowy" szył
    Po wysłaniu e'maila ze zdjęciami do Działu Reklamacji u Producenta, przyznano
    mi rację, że narożnik nadaje się do reklamacji. Oprócz tego miałam też problem
    ze stukaniem w czasie, gdy ktoś na niego siada, więc złożyłam tę reklamację...
    Przyjechali młodzi Panowie, włożyli dokładnie rączkę do wyciągania
    leżanki i... nie stuka Potem ściągnęli boczki, naciągnęli skór jeszcze raz i...
    szef "ucieka" już mniej Zrobili to w przysłowiowe 5 minut (no niech będzie, 30),
    a tak to bym czekała ustawowe 2 tygodnie, zanim narożnik by wrócił
    od producenta, po takiej samej naprawie.
    Narożnik do spania jest twardy, za twardy, więc nie polecam na co dzień.
    Skóra nie jest niczym zaimpregnowana, jak mi powiedziano w sklepie (żebym jak najdłużej nie czyściła jej, dopóki działa impregnat), i Panowie od reklamacji
    uzmysłowili mi, że reklamacja samej skóry byłaby bardziej problematyczna:
    zawsze by mi producent udowodnił, że to moja wina: albo źle czyściłam, albo
    złymi środkami, albo za rzadko.... bla, bla. Czyścić można tylko
    środkami firmy Gala (a gdzie takie są?).
    To chyba wszystko. Poza tym, narożnik wygląda bardzo ładnie
    i dobrze się na nim siedzi Mój brat ma kanapy z BoConcept (już drugi rok)
    i nie ma im dosłownie nic do zarzucenia Ale to już inna półka cenowa
    Chyba ta najwyższa....
    (mój narożnik mam od sierpnia '0
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    deko

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    6

    Domyślnie meble przez net

    zamawialam kanape narozną z firmy internetowej captain-meble. otrzymałam po 3 tygodniach chociaz w ofercie podano oczekiwanie 4-6 tygodni. Mebel dokładnie jak na zdjęciu, jestem zadowolona. Polecam.

  5. #45

    Domyślnie

    rafal9 ----> to skóra naturalna

  6. #46

    Domyślnie

    nuka napisał:

    Można sobie kupić belę skóry... albo nową sofę.
    Hmm... chyba bym nie chciała...
    http://www.google.pl/url?q=http://vi...HfUQB5JbjCbEBQ

    Zdaję sobie sprawę, że naturalna ma swoje zalety, wygląd itd..., ale ja się już wyleczyłam dokumentnie...
    Wiem zaraz będą krzyki i wrzaski, że to i owo, ale jeśli kogoś zniechęcę do zakupu "żywej" kanapy, będę szczęśliwa
    Polecam eko wyroby, może wrażenia estetyczne gorsze, ale za to siedzi się ze spokojnym sumieniem, czyli komfort od razu lepszy

  7. #47

    Domyślnie

    Wreszcie dostraczyli mi kanape 08.01.2008r. dodatkowo za zwłokeałem dwie ekstra poduchy (na marginesie sa to dwa kaśki ze skóry tekiej jak kanapa) ale są, jak na razie jestem zadowolony.
    Mam pytanie czym konserwować.

  8. #48

    Domyślnie

    Wreszcie dostraczyli mi kanape 08.01.2008r. dodatkowo za zwłokeałem dwie ekstra poduchy (na marginesie sa to dwa kaśki ze skóry tekiej jak kanapa) ale są, jak na razie jestem zadowolony.
    Mam pytanie czym konserwować.

  9. #49

    Domyślnie Komplety wypoczynkowe GALA COLEZZIONE - ma ktoś ?

    Pytanie jak w temacie.


    GALA COLEZZIONE to polski producent, produkują również na eksport.
    Ich wyroby są np. w meblach AGATA.

    Czy ktoś z Was ma może taki komplet wypoczynkowy ?
    Jakie wrażenia, opinie ?
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  10. #50

    Domyślnie

    O,
    i wklejam jeszcze linka z przykładowym kompletem ze skóry "Italia" :

    http://www.galameble.com/pl,collection,4,italia.html
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Mam sofę i fotel z Gali (model relax). Moim zdaniem bardzo dobra jakość. Nie żałuję zakupu.

  12. #52

    Domyślnie

    Dziękuję za info.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  13. #53

    Domyślnie

    A ja mam upatrzony z tej firmy narożnik Purio. Oglądałam go w Agacie i extra się na nim siedzi

  14. #54

    Domyślnie

    A mi podoba się rogówka ITALIA i CRETA.
    Obie mega - wygodne.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Moja też bardzo wygodna. Naprawdę polecam. Miałam robione na zamówienie ze względu na kolor (dopiero wprowadzali i nie było jeszcze mebli z tej skóry). Detale dopracowane, nie znalazłam ani jednej skazy (a mam różne doświadczenia z meblami).

  16. #56

    Domyślnie

    amalfi - możesz pokazać tą kanapę. Interesuje mnie kolor

  17. #57

    Domyślnie

    ja napiłam się na komplet Carlos,powiedziałam sobie ten i żaden inny,poszperałam trochę po necie i dowiedziałam się że skórę mają kiepskiej jakości,dlatego są tańsze i u kogoś poroku czasu mocno się wytarła i teraz sama nie wiem co robic,łaże po skleoie i nic mi się nie podoba może ktoś znajdzie się kto dłużej użytkuje i podzieli się z nami

  18. #58

    Domyślnie

    znalazłam jeszcze ładny naroznik , tylko aby był w innym kolorze:
    http://www.ekomeble.eu/oferta0.php?pl,oferta,000658

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    ja napiłam się na komplet Carlos,powiedziałam sobie ten i żaden inny,poszperałam trochę po necie i dowiedziałam się że skórę mają kiepskiej jakości,dlatego są tańsze i u kogoś poroku czasu mocno się wytarła i teraz sama nie wiem co robic,łaże po skleoie i nic mi się nie podoba może ktoś znajdzie się kto dłużej użytkuje i podzieli się z nami
    Na innym wątku "Sofa do nowoczesnego wnętrza" rozmawiamy na temat GALI.
    Jest użytkowniczka, która ma wypoczynek od roku i jest baaaaaaardzo zadowolona.
    Inni też.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał teresab
    amalfi - możesz pokazać tą kanapę. Interesuje mnie kolor
    Są zdjęcia w moim wątku remontowym. Jak znajdę chwilę, wkleję do tego.

    Dodam jeszcze, że siedzisko sie nie odkształca jak w innych, które przerabiałam. Ja mam bez funkcji spania.

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony