dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 20
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 390
  1. #41

    Domyślnie

    Mój domek świątecznie "ubrany", tylko marne zdjęcie i brak śniegu

  2. #42

    Domyślnie

    śliczny domek gustowna elewacja i jak bajecznie wyglada w ubranku swiatcznym..pozdrawiam i zycze wesolych swiat w tym milusim domeczku :0

  3. #43

    Domyślnie

    A oto obiecane zdjęcia środka:


    Kominek




    Hol





    kuchnia





    Górna łazienka




    Jadalnia

  4. #44

    Domyślnie

    Przecudnie aż mi wara opadła,wszystko w moim guście.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Edytko

    niech Święta w tak pięknym domu,
    będą pełne miłości, bliskości, radości ze spełnienia marzeń o własnym miejscu na ziemi,
    Nowy Rok niech przyniesie same szczęśliwe dni,
    a dobry los pozwoli cieszyć się tym wszystkim co osiągnęliście przez 100 lat, albo i dłużej.


    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #46

    Domyślnie

    Edyto! Przepięknie! Gratuluję wspaniałego wystroju.
    Niby ten sam projekt co mój a zupełnie inny.
    Spełniłem marzenie - wybudowałem dom.

  7. #47

    Domyślnie

    przy niedzielnej kawce obejrzeliśmy z połówką zdjęcia.
    bardzo świątecznie wygląda wasz dom (szczególnie w klimacie zimowym - szczerze pisząc myślałem że to zdjęcia z ubiegłorocznej zimy bo w tym roku to u nas śniegu niet na razie
    zapodaj jeszcze zdjęcia pokoju nad wykuszem i balkonu. bardzo jesteśmy ciekawi jak wyszły. i jak wygląda pokój obok i łazienka.

    oczywiście wszsytkie najlepszego z okazji świąt, zdrowia, szczęscia, miłości, spełnienia marzeń (bo oprócz zbudowania domu pewnie macie jakieś inne marzenia ) woreczek stóweczek i bogatego mikołaja dla powiększonej rodzinki.

    pzdr: L.
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  8. #48

    Domyślnie

    Lagerfeld, dziękuję!
    Zdjęcia pokoju i łazienki zrobie niebawem, a teraz balkon nad wykuszem:









  9. #49

    Domyślnie

    dzięki edyta. interesująco wygląda. niecierpliwie czekam na zdjęcia środka.
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  10. #50

    Domyślnie

    oh, jak tu ślicznie...

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Wow!!!

  12. #52

    Domyślnie

    Gratulacje !!!

    Bardzo mi się podoba rozwiązanie z balkonem - szkoda, że nie widziałem tego wcześniej - myślę, że rozwiązanie to jest warte zastosowania.
    Hol ze schodami i dobrana tam kolorystyka - czapki z głów !!!
    Bardzo mi się podoba pomysł z kuchnią a mianowicie zabudowa całej ściany (lewa strona kuchni) - bardzo praktyczne rozwiązanie w przypadku gdy sie zrezygnowało ze spiżarki. Proszę podaj jaka jest wysokość tej zabudowy.

    Pozdrawiam PawełJ.

  13. #53

    Domyślnie

    PawełJ, zabudowa na lewej ścianie w kuchni ma wysokość ok. 2,6 m. Jednak kuchnia jest zbyt otwarta, moglismy ja ciut schować za jakąś ściankę.

    Balkon, to super sprawa, mam tam sypialnię z balkonem i jestem zadowolona.
    Jak spadł niedawno śnieg, to tylko tam było jasno, bo na reszcie mam veluxy, więc na oknach leżał śnieg.

    A oto zdjęcia z dziś



  14. #54

    Domyślnie

    Witam

    SUPER SUPER SUPER! Edyto gratulację, bardzo mi się podoba zarówno wnętrze jak i sam domek. W końcu zobaczyłam zróżnicowanie poziomów podłóg ja też będę miała podobnie. Napisz proszę czy to nie jest kłopotliwe.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  15. #55

    Domyślnie

    Dzięki chopinetko!
    Zróżnicowanie poziomów wcale nie jest uciążliwe, chociaz mamy półroczną niunię, więc to sie okaże w praktyce za kilka miesięcy
    Pozdrowienia

  16. #56

    Domyślnie

    Dom bardzo ładny, urządzony ze smakiem i taki ... rodzinny. Bardzo mi się wszystko podoba. Kuchnia najbardziej bo mam bardzo podobny układ. Nawet mam taką samą roletę - żaluzję w tym samym miejscu Tylko mi firanek brakuje. Dlatego gorąco proszę o zrobienie zdjęcia z bliska jak wyglądają firanki w kuchni.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Witam Edytko, kłaniam się nisko po prostu rewelacja! Jest tak przytulnie, że chciałoby się tylko filiżanki kawy i dobrej książki. Powiedz mi proszę jaka jest szerokość Twojej kuchni (od ściany do ściany) i jeśli możesz to jaka jest odległość od szafek z lewej strony (tych zabudowanych pod sufit) do szafek z prawej strony?
    No poza tym gres wygląda rewelacyjnie. I co zobaczę zdjęcie z gresem to mówię ja też tak chcę, a potem poczytam o impregnacjach gresu przed fugowaniem, o plamach, które nie schodzą i już ...nie chcę. A co Ty powiesz na temat gresu?

  18. #58

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja. Proszę napisz Edytko ile ma otwór okienny (w kuchni oczywiście) oraz jaki długi karnisz kupiłaś.
    U mnie ten otwór ma 175 cm i nie wiem o le dłuższe powinny być boki

  19. #59

    Domyślnie

    Witam gorąco, Bobowa i Aga
    Przytulnie to raczej jest, i na kawkę tez zapraszam!!!
    Zdjęcia i wymiary kuchni i firanek zrobie wieczorkiem jak wrócę z pracy

    A jesli chodzi o gres, to mam różne zdania. Chyba więcej jest plusów. Np. nie widać śmieci (oprócz dużych okruszków), podłoga nawet jak jest zakurzona to sie błyszczy i sprawia wrażenie czystej (powiedzmy ), żadnych plam jak na razie nie ma, mieszkamy juz ponad rok.
    A minusy:
    My mamy jasminowa fugę i nie impregnowaliśmy jej, więc jest juz lekko zabrudzona.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyta kozłowska
    Witam gorąco, Bobowa i Aga
    Przytulnie to raczej jest, i na kawkę tez zapraszam!!!
    Zdjęcia i wymiary kuchni i firanek zrobie wieczorkiem jak wrócę z pracy

    A jesli chodzi o gres, to mam różne zdania. Chyba więcej jest plusów. Np. nie widać śmieci (oprócz dużych okruszków), podłoga nawet jak jest zakurzona to sie błyszczy i sprawia wrażenie czystej (powiedzmy ), żadnych plam jak na razie nie ma, mieszkamy juz ponad rok.
    A minusy:
    My mamy jasminowa fugę i nie impregnowaliśmy jej, więc jest juz lekko zabrudzona.
    Dzięki za informację o gresie i czekam do wieczorka
    Pozdrawiam

Strona 3 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony