dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    cheetah55

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    6

    Domyślnie Nietypowy stolik :) ?

    Mam pomysł na nietypowy stolik, chiałbym go zgrobić z dwóch lub trzech opon samochodowych i okrągłego blatu, tyle że jak wiadomo guma z opon samochodowych niezbyt fajnie pachnie :/ macie może pomysły co z fantem zrobić ???? może czymś pokryć (zabezpieczyć) gume albo przemyć jakimś środkiem chemicznym ????

    Będe wdzięczny za pomysły

  2. #2

    Domyślnie Re: Nietypowy stolik :) ?

    [quote="cheetah55"]Mam pomysł na nietypowy stolik, chiałbym go zgrobić z dwóch lub trzech opon samochodowych i okrągłego blatu, tyle że jak wiadomo guma z opon samochodowych niezbyt fajnie pachnie :/ macie może pomysły co z fantem zrobić ????

    nie robić

  3. #3

    Domyślnie

    Mój sąsiad znalazł sposób na zapach , poprostu postawił je na środku ogródka , dodatkowo posadził w nich kwiatki i pomalował na niebiesko-biało.

  4. #4

    Domyślnie

    Az boje sie pomyslc co kolega cheetah55 mogly np zrobic z innych elementow samochodu np kierownicy Oj kobiety w tym domu chyba brak!
    ****************************
    NUTKA = SAMOTNA MŁODA DAMA
    ****************************

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    cheetah55

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    6

    Domyślnie

    do nutka: myśle że sie spodoba
    do edgar : nio nie do końca o to mi chodziło
    do ave! : nio tak najłatwiej odpowiedzieć

    Chyba niepodłapaliście klimatu, niektórzy chcą mieć stolik z np. wikliny pospolity i nudny ja wole taki nietypowy którego nikt nie ma, taka sztuka nowoczesna
    Np. silnik V6 wygląda fajnie jako stolik ładnie odczyszczony cześciowo pochromowany a na niego szklany blat ( to akurat nie mój pomysł widziałem kiedyś takie coś z progr. motoryzacyjnym )

  6. #6

    Domyślnie

    No chyba że tak to sorki.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał cheetah55
    do nutka: myśle że sie spodoba
    do edgar : nio nie do końca o to mi chodziło
    do ave! : nio tak najłatwiej odpowiedzieć

    Chyba niepodłapaliście klimatu, niektórzy chcą mieć stolik z np. wikliny pospolity i nudny ja wole taki nietypowy którego nikt nie ma, taka sztuka nowoczesna
    Np. silnik V6 wygląda fajnie jako stolik ładnie odczyszczony cześciowo pochromowany a na niego szklany blat ( to akurat nie mój pomysł widziałem kiedyś takie coś z progr. motoryzacyjnym )
    A spróbuj taki stolik przenieść na okoliczność porządków.

  8. #8

    Domyślnie

    Fakt że o gustach się nie dyskutuje ale zauważ że nikt nie wpadł w zachwyt nad Twoim pomysłem. To powinno dać Ci coś do myślenia.
    ppp.j

  9. #9

    Domyślnie

    Są preparaty zabezpieczające gumę - myślę, że jednocześnie minimalizują zapach... Poza tym guma śmierdzi raczej tylko gdy się mocno nagrzeje - użyj opon letnich
    Pozdrawiam serdecznie
    Andrzej

  10. #10

    Domyślnie

    ALE SLUCHAJCIE, NIE MA SIE CO CZEPIAC. PRZECIEZ WYKORZYSTANIE OPON SAMOCHODOWYCH JUZ DAWNO ZNALAZLO ZASTOSOWANIE W TZW OSIEDLOWYM KRAJOBRAZIE (NP JAKO BLOKADY PRZED WJAZDEM NA MIEJSCE PARKINGOWE OSIEDLOWEGO VIP-A LUB KWIETNIKI Z PELARGONIAMI).
    NIECH cheetah55 WYKONA TAKI STOLICZEK, ZROBI FOTKI I MOZE NAS PRZEKONA DO SWOJEGO POMYSLU...
    ****************************
    NUTKA = SAMOTNA MŁODA DAMA
    ****************************

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał cheetah55
    Np. silnik V6 wygląda fajnie jako stolik ładnie odczyszczony cześciowo pochromowany a na niego szklany blat ( to akurat nie mój pomysł widziałem kiedyś takie coś z progr. motoryzacyjnym )
    No to zrob sobie taki stolik z silnika Ja juz wpadam w zachwyt
    Wbrew pozorom nie takie drogie - zarzniety silnik V6 z Alfy Romeo (155/164) powinno dac sie kupic za grosze a przepiekne chromowane doloty juz ma

    A moze ja tez sobie taki zrobie na przyszlym tarasie...?

  12. #12

    Domyślnie

    ja rozumiem na takiej oponie, jak z Formuły I, ale ze zwykłych... A niby lubie nowoczesne wnętrza
    IMW

  13. #13

    Domyślnie

    popieram przedmówce.. i nawt samego autora postu silnik v6 jest ok... opny nie... baa.. nawet silnik syreny ok..
    nie chce Cie zniechęcac ale to kiczowate jest, a skoro chcesz mieć oryginalny stolik to i mo że jego zapach


    p.s jestem zwolennikiem takich majsterkowiczów

  14. #14
    Banned
    P-art

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-372
    Posty
    1

    Domyślnie

    Forma gumowa nawet zabezpieczona laminatem (jakimkolwiek) nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Mam na myśli
    fakt iż jest to produkt łatwo palny, wysoko dymny i toksyczny. Proponuję "modyfikację" pomysłu.
    Pozdrowienia !

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał P-art Zobacz post
    Forma gumowa nawet zabezpieczona laminatem (jakimkolwiek) nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Mam na myśli
    fakt iż jest to produkt łatwo palny, wysoko dymny i toksyczny. Proponuję "modyfikację" pomysłu.
    Pozdrowienia !
    Minęło prawie 6 lat od poprzedniego posta, sporo czasu na modyfikację pomysłu

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    oj tam, oj tam... kolega musiał przemyśleć poradę...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony