dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 172
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Vikmol

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo proszę o kosztorys
    [email protected]

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Dzień Dobry, Mnie bardziej ciekawi jaki bank wybraliście. Czy możecie to zdradzić?

  3. #23

    Domyślnie

    My wybraliśmy jeśli tak rzec można już 6 lat temu PKO SA - bo tam mamy tzw. kasę mieszkaniową. Skończyliśmy wpłaty w marcu. No i teraz zaczęła się batalia o kredyt. Okazało się oprocentowanie jest ok.(4%) ale... 2% prowizji od kredytu, pełne zabezpieczenie na kwotę kredytu i odsetek, kosztorys, harmonogram prac no i oczywiście potwierdzenia zarobków moich i męża. To tyle

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JARZĄBEK

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    7

    Domyślnie

    Jeśli jeszcze można się dołączyć do proszących.
    [email protected]
    Dziękuję

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Ciechanka, przepraszam że w tym wątku pytam, ale wstępnie Pekao podał nam prowizję 1,5%. To jak to jest? Notabene my też mamy okres 6 lat... Czy na zabezpieczenie wystarcza hipoteka i weksel?
    Pozdrawiam,
    Gaga2

  6. #26

    Domyślnie

    Głupia sprawa.....też bardzo zależałoby mi na kosztorysie.Jeśli można.
    Dzięki. Aga

  7. #27

    Domyślnie

    Aga_kraków - oczywiście że prześlę tylko dopiero po południu bo mam wszystko na domowym komputerku.
    GAGA 2 - nam podali prowizję 2%. To dziwne nie uważasz? Co do poręczeń to robimy wycenę działki (pod hipotekę) - nie wiem jeszcze czy to wystarczy. Jak będę już wiedziała to dam znać w wątku o KM - bo tam zaglądam regularnie. Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Bordos i Panther, jesli mozecie, to bardzo prosze o przeslanie Waszych kosztorysow - w prawdzie z bankiem bede rozmawial na temat kredyty w przyszlym roku, ale w tym zaczynam prace (stan zero) i poki co ciezko mi sie polapac w calosciowych kosztach....

    moj e-mial: [email protected]

  9. #29

    Domyślnie

    A moze dla banku PKO BP w celu otrzymania premii gwarancyjnej z ksiazeczki mieszkaniowej ktos taki kosztorys przedlozyl i skutecznie zostal przyjety ?
    Bo ja wlasnie kosztorys w takiej sprawie musze zlozyc...
    Znalazlem jeden w sieci na stronach firmy DAMAR ale bardzo jest rozbudowany ... a moze nie - nie mam porownania
    duzo info o kosztorysach jest na stronie http://www.damar.home.pl ale kosztorysu przykladowego juz nie ma... a ja go mam
    niestety mam go tylko w formie papierowej...26 stron a4

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ez

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ja też bardzo proszę
    [email protected]

  11. #31

    Domyślnie

    Czy ja również mógłbym otrymać na priv'a Wasze kosztorysy.
    Nie ukrywam, iż trudno jest samemu dokładny skonstruować (zwłaszcza gdy jest się "zielonym" - przynajmniej na razie).
    Z góry dzięki
    bazyliszek

  12. #32

    Domyślnie

    ja też bardzo poproszę...

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    AAAAAAA Czy ja tez sie moge zalapac !? ( na kosztorys oczywiscie ) Z góry dziekuje! Pozdrowienia z Zielonej Góry

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    AAAAAAA Czy ja tez sie moge zalapac !? ( na kosztorys oczywiscie ) Z góry dziekuje! Pozdrowienia z Zielonej Góry
    Warto jeszcze podac maila [email protected]

  15. #35

    Domyślnie

    Czy i ja moge sie dolaczyc do potrzebujacych?
    [email protected]

  16. #36

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    na kosztorysy jest widocznie popyt.

    Mial bym taka mala propozycje:

    Jak ktos ma taki kosztorys, ktory moze "sam" zrobil, takze rozpowszechnanie nie bedzie wbrew praw (autorskich) to bym mogl zalozyc strone internetowa, na ktorej by mozna go/je pobierac. Oczywiscie to zalezy od wielkosci tych plikow i limitu transferu...

    Sadze, ze bylby to najprostsze rozwiazanie, anizeli to ciagle pytanie: "A moge takze o kosztorys poprosic..."

    Wtedy bym poprosil o przyslanie ich na moj eMail z krotka adnotacja, ze sie posiada prawa autorskie i akceptuje wstawienie do internetu.

    Pozdrowienia
    Lukasz

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rico

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Ja też bardzo, bardzo potrzebuję wzoru kosztorysu do banku. Bardzo proszę o pomoc

    Z góry serdecznie dziękuję
    mój e-mail: [email protected]

  18. #38

    Domyślnie

    Znalazlem w koncu do pobrania kosztorysy na stronie
    http://www.damar.home.pl/Budownictwo/index.htm
    zakladka "ceny i stawki"
    pozdrawiam
    Iktorn
    ps jakbyscie sie chcieli podzielic wlasnym tak dla porownania to moj mail
    [email protected]

  19. #39

    Domyślnie program do kosztorysowania

    Jeśli to Wam w czymkolwiek pomoże to znalazłem stronę z programem do kosztorysowania - niestety nie sprawdzałem jego działania w praktyce. Jeśli ktoś ma czas i ochotę na jego "rozpracowanie" to mam nadzieję, że choć trochę się przyda.

    Program Kosztorys KK http://www.firma2000.prv.pl/

    Powodzenia

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkotek
    Jeśli to Wam w czymkolwiek pomoże to znalazłem stronę z programem do kosztorysowania - niestety nie sprawdzałem jego działania w praktyce. Jeśli ktoś ma czas i ochotę na jego "rozpracowanie" to mam nadzieję, że choć trochę się przyda.
    Program Kosztorys KK http://www.firma2000.prv.pl/
    Powodzenia
    Obawiam się, że nakład pracy włożony w samodzielne opracowanie kosztorysu (nawet z pomocą darmowego programu kosztorysowego) przez osoby, które dotychczas tego nie robiły będzie nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do cen kosztorysów, za którą opracowują je profesjonalne biura kosztorysowe.
    Ale jak ktoś chce spróbować swoich sił w tej dziedzinie, to proszę bardzo.

    Nie wiem o jaki kosztorys tak zawzięcie wszyscy proszą.
    Różne banki mają różne wymogi.
    Dla potrzeb jednego z banków w ubiegłym roku opracowałem kosztorys, który można pobrać (w formacie Word 97) tutaj .
    Proszę o ewentualne uwagi na temat tego kosztorysu.

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony