dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 88
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Jedno jest pewne :wykasował ,ale co tak naprawde z tym zrobił to juz tylko On wie
    ehhh no.. mysle ze skasowal bo co z nimi ma robic?
    handlowac w necie?

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    ..
    Powiedz tu i teraz!!!!!!Po co wklejasz fotki na fotosiku?Wklej je lepiej na twardzielu...tam sa bezpieczne i ich nikt nie widzi.
    ns Ty chyba nie czaisz że aby umieścić fotę na muratorze to trzeba ją wcześniej zapodać na jakiś serwer bo z twardziela się po prostu nie da.
    Fotosik to akurat darmowy serwer.


    Cytat Napisał jabko
    Spox ns

    A sam wybór miski nie był głupim pomysłem (z facetami to troszke gorszy pomysł)
    Ale fotki niechaj zostaną tylko przeklejane a nie kopiowane. W razie skasowania przez właściciela znikną wszędzie. I tak jest OK - zawsze właściciel będzie decydował o obecności swojej gęby na forum a nie ktoś inny....
    Peleton a niby co to jest ??
    Nic do ns nie mam w pisałem że nie ma problemu ale foty trzeba skasować

    I mam dziwne wrażenie że odkąd napisałem ci w poście o laskach żebyś nie szastał pogardliwymi słowami o kobietach to masz do mnie jakieś pretensje
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  3. #43

    Domyślnie

    Wszyscy kieruja swoje oburzenie na fakt skopiowania zdjec do innego albumu. A nie zdajecie sobie sprawy ze kazde zdjecie opublikowane na forum , moze byc skopiowane na tysiace twardych dyskow i do tysiecy albumow o istnieniu ktorych nie macie nawet pojecia.
    Ja jak cos tu wklejam to o tym pamietam , dlatego nie oburzylby mnie fakt , ze ns ma mnie w swoim albumie. Wkurzylbym sie jednak gdyby moja gebe ktos wystawil w jakims konkursie lub rankingu bez mojej zgody.
    Nie odwracajcie kota ogonem , wczesniej tacy byliscie zachwyceni tymi mysterami a teraz nagle wam przeszlo jak Redakcja wkroczyla.

    Brawo Redakcja. A niektorzy z was bardzo lubia isc z wiatrem. Nie pozdrawiam was.

  4. #44
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Cytat Napisał niktspecjalny



    jestem twoim dłużnikem........nic nie chcąc wzamian
    Tylko sobie nie pomysl ze bardzo cie lubie Przyznam jednak ze twoje proby obrazenia mnie , bardzo mnie smiesza Zabawny jestes jak sie zloscisz

    ide na jednego ...bo jeden
    facet powiedział to czego inni nawet nie pomysleli.Wiem ,że mnie nie lubisz ale i tak Ci lepiej patrzy z "ryjka " jak temu żądłatemu selimkowi.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko

    I mam dziwne wrażenie że odkąd napisałem ci w poście o laskach żebyś nie szastał pogardliwymi słowami o kobietach to masz do mnie jakieś pretensje
    Ej jabko nie klam bo nigdy nie pisalem pogardliwie o kobietach , w przeciwienstwie do ciebie. Bardzo brzydko manipulujesz slowami.
    I nie mam do ciebie pretensji , ale przyznam ze momentami rozsmieszasz mnie prawie tak jak ns
    Fajne z was chlopaki

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Widać każdego oburza co innego.
    Każdy głupi wie że byle funkcją "zapisz obraz jako" możesz sobie zapisać każdą widzianą fotkę.

    A dla mnie złe było właśnie to że ns ją zapisał a potem upublicznił na fotosiku w swoim albumie (za co zresztą przeprosił i wyjaśnił ze nie tak miało być).
    A przeciwnie konkursu nie uważam za oburzający.
    Wkleiłem tu fotę i nie dziwota że ktoś może ją skomentować słowami "ale z Ciebie brzydal".

    Ciebie widać oburzają inne działania niż mnie
    I niech tak zostanie
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  7. #47
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ..
    Powiedz tu i teraz!!!!!!Po co wklejasz fotki na fotosiku?Wklej je lepiej na twardzielu...tam sa bezpieczne i ich nikt nie widzi.
    ns Ty chyba nie czaisz że aby umieścić fotę na muratorze to trzeba ją wcześniej zapodać na jakiś serwer bo z twardziela się po prostu nie da.
    Fotosik to akurat darmowy serwer.


    Cytat Napisał jabko
    Spox ns

    A sam wybór miski nie był głupim pomysłem (z facetami to troszke gorszy pomysł)
    Ale fotki niechaj zostaną tylko przeklejane a nie kopiowane. W razie skasowania przez właściciela znikną wszędzie. I tak jest OK - zawsze właściciel będzie decydował o obecności swojej gęby na forum a nie ktoś inny....
    Peleton a niby co to jest ??
    Nic do ns nie mam w pisałem że nie ma problemu ale foty trzeba skasować

    I mam dziwne wrażenie że odkąd napisałem ci w poście o laskach żebyś nie szastał pogardliwymi słowami o kobietach to masz do mnie jakieś pretensje
    nie mam do ciebie ażżżż tak wiele ale będac skromnym laikiem....daj mi """""linka z twardziela jak przesyłasz fotki? Jestem zajefajnie ciekawy jak to robisz.Powiedz po co sa te platformy? po to żeby taki XXX wysylal własnie z niej...nio czekam na odp.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    . A nie zdajecie sobie sprawy ze kazde zdjecie opublikowane na forum , moze byc skopiowane na tysiace twardych dyskow i do tysiecy albumow o istnieniu ktorych nie macie nawet pojecia.
    ZDAJE SOBIE z tego sprawe ze wklejajac siebie na forum czy gdzie indziej ryzykuje ze zostanie to skopiowane powielone i opublokowne gdzies bez mojej wiedzy , co nie znaczy ze sie zgadzam na to i uwazam ze nie ma zadnego problemu... jasne?
    (ns to nie do ciebie teraz tylko tak ogolnie )
    Konkurs - ok, wklejanie gdzies bez mojej wiedzy - nie...
    Dla ciebie odwrotnie - Twoja broszka nic mi do tego

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Nie pozdrawiam was.
    straszne ... zaplacze sie cholera....

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    ...
    Ej jabko nie klam bo nigdy nie pisalem pogardliwie o kobietach , w przeciwienstwie do ciebie. Bardzo brzydko manipulujesz slowami.
    ...
    Cytat Napisał jabko
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    ...
    Czyli normalnie chce sie zlajdaczyc. I nie musze czekac poznej starosci aby tak to nazwac.
    OK
    Tylko nazywaj tak samo złajdaczenie faceta.
    Bo w kwestii "łajdaczenia" wszyscy mają straszne zdanie ale tylko o kobietach. Faceci mogą wszystko i to jest OK.
    ...
    Masz rację
    Nie było to takie złe
    sorki

    Jak czytam np: selimma i zieloną to mam wrażenie że chodzi nam o to samo. A Tobie jakoś o coś innego
    Więc napiszę cytując "fajny z Ciebie chłopak, rozśmieszasz mnie czasami"
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    N.S... nie narzekaj , ostatnio nic nie pisze na Ciebie
    ale skoro nalegasz to....

    przytuliłes sobie pewną fotke , ktorą wykasowałem osobiscie z forum -o czym Ty doskonale wiedziałeś ! ...ale pomimo tego dalej wisiała w mystrach i Twoim prywatnym albumie

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...nie mam do ciebie ażżżż tak wiele ale będac skromnym laikiem....daj mi """""linka z twardziela jak przesyłasz fotki? Jestem zajefajnie ciekawy jak to robisz.Powiedz po co sa te platformy? po to żeby taki XXX wysylal własnie z niej...nio czekam na odp.
    A Ciebie niestety nie rozumiem więc nie mogę odpowiedzieć
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka

    ZDAJE SOBIE z tego sprawe ze wklejajac siebie na forum czy gdzie indziej ryzykuje ze zostanie to skopiowane powielone i opublokowne gdzies bez mojej wiedzy , co nie znaczy ze sie zgadzam na to i uwazam ze nie ma zadnego problemu... jasne?
    (ns to nie do ciebie teraz tylko tak ogolnie )
    Konkurs - ok, wklejanie gdzies bez mojej wiedzy - nie...
    Dla ciebie odwrotnie - Twoja broszka nic mi do tego
    Eeee tam , nie sciemniaj , powisialabys sobie pare dni w albumie u ns. Nic by sie nie stalo , a jemu bylo chyba tak wygodniej. Jestes dobra w kreowaniu swojego wizerunku , mialas spore szanse zeby wygrac. Tylko Redakcja skonczyla ta zabawe przed czasem W realu bedzie trudniej...
    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Nie pozdrawiam was.
    straszne ... zaplacze sie cholera....
    A to tym razem , jeszcze raz nie pozdrowie specjalnie ciebie

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    dobra - dosyć dziewczeta


    jutro tez jest dzien

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    powiedziałem pas.......ale widac ty kolego nie rozumiesz co to koniec.Nic sobie nie przypominaj ....pamiętaj to co masz słusznie zapomnieć.
    o tym, czy i kiedy kończę, decyduję ja
    ale jak widzę, Ty dalej nie kumasz o co chodziło większości ludzi w tym wątku


    Cytat Napisał niktspecjalny
    Musu nie potrzeba ....trzeba czasu ,żebyś zrozumiał ,że jesteś ..............em.
    Klawiatura Ci coś szwankuje


    Cytat Napisał niktspecjalny
    Kiedy ty na taką skale cos napiszesz?
    Zacznij ode mnie to fajny klimat.
    Żeby pisać to trzeba mieć O CZYM
    w każdej skali
    choć trzeba przyznać, że lotność Twych uwag poraża
    to jednak o wiele za mało, nawet na taką niewielką ścianę
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton

    Eeee tam , nie sciemniaj , powisialabys sobie pare dni w albumie u ns. Nic by sie nie stalo , a jemu bylo chyba tak wygodniej.
    dlatego tez ani nie robie problemu ani nie mam pretensji do ns bo tez nie uwazam ze stalo sie cos ... co zaslugiwalo by na powolanie komisji ds. fotek - produkuje sie tu glownie bo mnie zdziwila twoja "lekkosc" w podchodzeniu do tematu.
    No coz - nie twoje fotki to latwo nie?

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Jestes dobra w kreowaniu swojego wizerunku , mialas spore szanse zeby wygrac. Tylko Redakcja skonczyla ta zabawe przed czasem W realu bedzie trudniej...
    Dziekuje - potraktuje to zdanie o kreowaniu jako duzy komplement to o "szansach" tez
    Co do drugiej czesci wypowiedzi - nie zamierzam nigdzie "w realu" startowac w podobnej konkurencji - wiec nie martwi mnie ze moze byc "trudniej" (cokolwiek to oznacza )


    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Nie pozdrawiam was.
    straszne ... zaplacze sie cholera....
    A to tym razem , jeszcze raz nie pozdrowie specjalnie ciebie
    a dziekuje

  16. #56

    Domyślnie

    [quote="jabko"]
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    ...
    Ej jabko nie klam bo nigdy nie pisalem pogardliwie o kobietach , w przeciwienstwie do ciebie. Bardzo brzydko manipulujesz slowami.
    ...
    Cytat Napisał jabko
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    ...
    Czyli normalnie chce sie zlajdaczyc. I nie musze czekac poznej starosci aby tak to nazwac.
    OK
    Tylko nazywaj tak samo złajdaczenie faceta.
    Bo w kwestii "łajdaczenia" wszyscy mają straszne zdanie ale tylko o kobietach. Faceci mogą wszystko i to jest OK.
    ...
    Jakas kobieta pisala o swoich wahaniach. Zdradzic meza czy nie. To tak w skrocie. Napisalem , ze sie chce zlajdaczyc , nie napisalem ze jest lajdaczka. Czy to ma byc pogardliwie? Nie rozumiem.
    A o sobie w kolejnym poscie napisalem zem lajdak ......

    Nie bede szukal twoich cytatow co pisales o kobietach. Jest tu ich troche na forum , bez trudu mozna sie na nie natknac.
    Jak chcesz to sobie jeszcze wyjasniac to moze w innym miejscu , bo tu nie na temat piszemy
    Cytat Napisał jabko
    Masz rację
    Nie było to takie złe
    sorki
    Tak mi sie zdaje , ze w tym bylo troszke ironii , dlatego pozwolilem sobie wyzej na wyjasnienie
    Cytat Napisał jabko
    Jak czytam np: selimma i zieloną to mam wrażenie że chodzi nam o to samo. A Tobie jakoś o coś innego
    Więc napiszę cytując "fajny z Ciebie chłopak, rozśmieszasz mnie czasami"
    No to fajnie , ze sprawiamy sobie nawzajem tyle radosci

  17. #57
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jabko
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...nie mam do ciebie ażżżż tak wiele ale będac skromnym laikiem....daj mi """""linka z twardziela jak przesyłasz fotki? Jestem zajefajnie ciekawy jak to robisz.Powiedz po co sa te platformy? po to żeby taki XXX wysylal własnie z niej...nio czekam na odp.
    A Ciebie niestety nie rozumiem więc nie mogę odpowiedzieć

    ns Ty chyba nie czaisz że aby umieścić fotę na muratorze to trzeba ją wcześniej zapodać na jakiś serwer bo z twardziela się po prostu nie da.
    Fotosik to akurat darmowy serwer.
    .........

    Jabko ...kolego...facecie...Na fotosiku fotki były po to bym je mógl ubarwiać i ładne wklejać do swojego postu.Czy to rozumiesz? jężeli tak to zamrugaj oczetami tak jak to robisz do lasek.(o tym potem).ok

    Zabaw sie ty w wybory i zbierz 63 fotki a potem upiekszajac je wklej do swojego posta.Kurw jeg ma...gdzie to zrobisz???pytam gdzie?

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Don Kichot, nie tak nerwowo
    Wykasowałeś fotki i jest ok. Po co te klótnie i spory.

    Chłopaki idźta na piwo, albo lepiej na krzynkę piwa i przestańcie rzucać mięsem

    W kwestii obrażania kobiet:
    Goni_Mnie_Peleton nieco przesadził z tym łajdaczeniem się
    Jabko jest jaki jest, ale na pewno nie obraża kobiet. Przynajmniej nie natknęłam się na jakąs Jego obraźliwą wypowiedź

  19. #59

    Domyślnie

    kuleczka nie pisalem o obrazaniu , co najwyzej o pogardliwym traktowaniu. Zreszta jabko sam zaczal.
    Nie watpie , ze jabko ma swoje wielbicielki ("laski" - tak je czesto nazywa) ....
    Byc moze i Ty sie do nich zaliczasz.
    Ale wierz mi , znam takie kobiety od ktorych odbilby sie jak pileczka od sciany ze swoimi tekstami. I to wlasnie , z wielka uciecha (bo jabko smieszny jest) staram sie mu uswiadomic od jakiegos czasu.
    Nie mysl tylko , ze ja uparlem sie go pouczac. Sam sie jabko mnie o swoj "problem" ciagle pyta. On ma ubaw i ja mam ubaw. Byc moze on wie to co ja , a ja to co on , o kobietach oczywiscie
    Rozne mozna sobie wybrac grupy docelowe

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    ...
    No to fajnie , ze sprawiamy sobie nawzajem tyle radosci
    Brakuje nam jeszcze do kompletu Kasi ... z pieczeniem bedziemy mieli jeszcze więcej radości

    Jak piłka od ściany powiadasz...hmmm...no na pewno
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony