dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Czy macie jakąś tanią , a dobrą ekipę na ocieplenie dachu /wełna , stelaż, plyta gipsowa / w okolicach Warszawy?
    Jak słyszę , że pod Krakowem 18 zł/m2 , a mój wykonawca chce 40 zł - to może znajdę tańszą.
    Warto realizować marzenia...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam ekipę za około 18 zł/m . Będę wykonywał te prace około 15 maja. No 40 zł/m to jednak drogo.
    Pozdrawiam,

  3. #3

    Domyślnie

    Co wchodzi w skład tej ceny?
    Tylko robocizna?
    I od jakiego etapu? Jest więźba, folia, dachówka i robią wszystko inne z płytą g-k?

  4. #4

    Domyślnie

    Ocieplenie będę robił sam. To prosta i szubka sprawa

  5. #5

    Domyślnie

    tczarek cdaj mi namiary na tą ekipę na maila lub priv. Widziałes efekty ich pracy?

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli w tej cenie (18zł/m2) jest komplet robót tj. położenie wełny, folii, rusztu, płyty oraz szpachlowanie i szlifowanie powierzchni to radzę Ci sprawdź ich wcześniejsze prace. Ekipa, której jakość robót jest przynajmniej przyzwoita nie będzie wstydziła się swych poprzednich robót. Policz także ile zyskujesz na wyborze pomiędzy sprawdzonym, a tańszym.Powodzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    do takich spraw radze brac ekipe z polecenia albo faktycznie jesli ma sie troche czasu sprawdzic kilka ich wczesniejszych prac i porgadac ze zleceniodawcami.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Ja płaciłem 21 zł za m/2 wraz z płytami GK na gotowo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony