dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: macie zmywarkę?

Głosujących
331. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, mam i sobie chwalę

    180 54,38%
  • nie mam i dobrze mi z tym

    11 3,32%
  • zamierzam mieć

    132 39,88%
  • miałam/miałem ale w nowym domu nie planuję

    8 2,42%
  • mam, ale wolę ręcznie zmywać

    0 0%
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 310
  1. #301

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś ma bardzo mało naczyń i jest sam to się nie opłaca. Ale jak ma się rodzinę to naprawdę zmywarka, to sprzęt bardzo komfortowy i potrzebny o ile czasem niezbędny.

    exclusivedecking.com.pl/deski-tarasowe
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 02-09-2016 o 11:00

  2. #302
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bracianka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    708

    Domyślnie

    Dla mnie zmywarka nawet dla jednej osoby ma sens. Choćby z tego względu, że są ciekawsze rzeczy do robienia, niż stanie nad garami. Mam zmywarkę od prawie roku (jest nas dwójka) i nawet jakbym miała mieszkać sama, to chciałabym ją mieć.

  3. #303

    Domyślnie

    Zmywarka to jedno z bardziej zbędnych urządzeń jeśli w domu jest mniej osób niż 5. Ogólnie wystarczy dobra organizacja własnej pracy i serio zaoszczędzimy pieniędzy na zakupie tego urządzenia, środkach do niego i nie daj boże awarii.

  4. #304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czernił Zobacz post
    Zmywarka to jedno z bardziej zbędnych urządzeń jeśli w domu jest mniej osób niż 5. Ogólnie wystarczy dobra organizacja własnej pracy i serio zaoszczędzimy pieniędzy na zakupie tego urządzenia, środkach do niego i nie daj boże awarii.
    Większej herezji nie czytałem. Gdybym mieszkał sam to również bym posiadał zmywarkę 60cm. W rodzinie 5 osobowej zmywarka zwykle pracuje 2 razy dziennie - znam to z autopsji. Szkoda życia i rąk na zmywanie ręczne. W nowo budowanym domu planujemy dwie zmywarki, żeby używać głównie w drugiej taryfie. Zanim rozpakujemy pierwszą zmywarkę na blacie czeka kolekcja kolejnych garów.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dziennik budowy http://forum.muratordom.pl/showthrea...antresol%C4%85

    Komentarze do dziennika http://forum.muratordom.pl/showthrea...14#post6670414

  5. #305
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Czernił a po co mi lepsza organizacja ? oszczędność czasu to główna zaleta zmywarki dla mnie oprócz tych oczywistych, że sama zmywa i jest ekonomiczniejsza niż ręczne mycie

    myślę, że posiadanie zmywarki można porównać do pytania o posiadanie pralki automatycznej czy ręcznej Frani, wybór jest oczywisty

  6. #306
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelix Zobacz post
    Większej herezji nie czytałem.
    Nie, no większe czytałam, ale też jest wypasiona.

    U nas 2 osoby i "od zawsze" czyli od 16 lat zmywarka i to 60. Nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki, ani lepszej organizacji zmywania niż robi to ona
    Zmywarka jest na pierwszym miejscu mojej listy "wynalazków ludzkości" do Nobla

  7. #307

    Domyślnie

    Moim zdaniem przy małej ilości osób posiadanie zmywarki nie jest do końca ekonomiczne. Jeśli ma się wyrobiony nawyk od razu zmywania to tak naprawdę takie urządzenie nie jest potrzebne.

  8. #308
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Dla leniwych & wygodnych ideałem są dwie zmywarki. Do jednej pakujesz dzisiejsze brudne a z drugiej wyciągasz wczorajsze umyte w nocy czyli po 22:00, gdy masz prąd tańszy. O ile masz licznik dwutaryfowy ) Oczywiście zmywarki powinny stać między kredensami.
    Do oponentów: Posiadanie zmywarki jest zawsze opłacalne, tego nie wie tylko ten kto nie spróbował..
    PS.
    Mamy zmywarkę chyba od 17 lat, dla młodych odchodzących na swoje było oczywistością, że taki sprzęt w domu jest niezbędny.

  9. #309

    Domyślnie

    To fascynujące jak takie prozaiczne tematy potrafią luidzi angażować. Dołączam się - jak najbardziej warto mieć zmywarkę.

  10. #310

    Domyślnie

    Bosch, a wcześniej mieliśmy simensa, ale szału nie było. Teraz nienarzekam

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony