dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 197 z 197
  1. #181
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Staram się kupować prosto na kopalni - w ubiegłym roku w czerwcu znajomy kierowca przywiózł mi ekogroszek prosto z kwk Bobrek w Bytomiu i jest elegancki. Przywiózł luzem a sam sobie workowałem

  2. #182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasik1982 Zobacz post
    Piotrku a ja się z Tobą nie zgodze... Palę ich ekogroszkiem już 3 sezon i naprawdę jestem z tego zadowolony... Nie mam żadnych zastrzeżeń...
    A ja to z Tobą sie nie bardzo mogę zgodzić, nie chcę strzelić a szukać mi się nie chce ale firma Prestige nie jest jeszcze chyba na rynku od trzech sezonów.
    Wydymali Ekoelmę ale jeszcze 3 lata chyba nie minęły.

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    A ja to z Tobą sie nie bardzo mogę zgodzić, nie chcę strzelić a szukać mi się nie chce ale firma Prestige nie jest jeszcze chyba na rynku od trzech sezonów.
    Wydymali Ekoelmę ale jeszcze 3 lata chyba nie minęły.
    Owszem zgodzę się Prestige nie jest na rynku 3 lata... Pierwszy sezon zaopatrzyłem się w ekoelmie, ale jak Prestige jeszcze z nią współpracowało... Po czym jak poszli na swoje zamawiam od nich ciągle EG i jest rewelacyjny... suchutki co najważniejsze a z ekoelmy woda z worka sie wylewała...
    Pozdrawiam

  4. #184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tojfel

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    jak tobie kolego wegiel pasuje to go bierz i miej gdzies opinie tych handlarzykow ktorzy swoje chwala i cenami ludzi zabijaja...a jakos jak wszedzie

  5. #185
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TomiAyomi
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Darłowo
    Posty
    204

  6. #186

    Domyślnie

    Ja wziąłem od sąsiada na wypróbowanie 5 worków tego http://sklep.taniopal.pl/ekogroszek w zielonych workach
    Spaliłem 2 i nie tak źle , nawet myślę co by nie kupić od nich z 2 ton ,bo wyglądał na czystszy niż mój poprzedni , nie wygasał, popiołu w normie
    Worki poważone , bez jakiegoś oszukaństwa jak pisze tak mają
    Bałem sie tego ale wyszło że jest ok

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulek Zobacz post
    Ja wziąłem od sąsiada na wypróbowanie 5 worków tego http://sklep.taniopal.pl/ekogroszek w zielonych workach
    Spaliłem 2 i nie tak źle , nawet myślę co by nie kupić od nich z 2 ton ,bo wyglądał na czystszy niż mój poprzedni , nie wygasał, popiołu w normie
    Worki poważone , bez jakiegoś oszukaństwa jak pisze tak mają
    Bałem sie tego ale wyszło że jest ok
    firma ze Zgorzelca. handlują czeskim groszkiem. U nich na stronie 600zł/tona. Po drugiej stronie granicy (w czechach) 380zł/tona. Ja mam pod nosem, więc u czechów kupuję
    piotr

  8. #188

    Domyślnie

    Dokładnie, Zgorzelec
    To interes robią niezły grunt mieć pomysł
    Ważne że groszek niezły. Ja tam u nich wezmę bo od Czechów sprowadzać dla mnie nieopłacalne
    Żałuję ze z sąsiadem nie wziąłem w jednym transporcie, no ale kto wiedział że mi przypasuje

  9. #189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Zachwyt minie jak temp. trochę spadnie, pisałem o tym groszku w tamtym roku w wątku "paliwa typu ekogroszek"
    Mają go go w Casto tylko inne worki.
    Jak już chcecie czecha to znajdzcie sobie z Komoran albo Ledvicki.

  10. #190

    Domyślnie

    Ja kupuję na składzie opału w zeszłym sezonie płaciłem 660zł/T za EG i chyba 400zł/T miału.
    U nas w KR to w CASTO i OBIBOBI nieźle ludzi nabierają ten najtańszy EG to jest brunatny tyle że nic nie pisze że to brunatny

  11. #191
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ko12

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Proszę nie dzwonić już pod numer tel. 509 637 149 – ogłoszenie nieaktualne!

  12. #192
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ko12

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    Proszę nie dzwonić już pod numer tel. 509 637 149 – ogłoszenie nieaktualne!

  13. #193
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wozbig

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    81-168
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wprawdzie wypowiedzi są już niemal historyczne... ale ciągle problem aktualny... a odpowiedzi jednoznacznej pozytywnie nie ma.. Z własnego doświadczenia moge jedynie dać odpowiedz niegatywną.. gdzie lepiej nie kupować.. otóz. tydzień temu kupiłem ekogroszek w firmie reklamujacej sie wszędzie TanioPal.. i to nie tanio.. i w efekcie okazało sie ze kupiłem połowe mazi czarnej... i gruzu cementowo ceglanego..! Zareklamowałem... nie raczyli nawet odpowiedzieć... wiec.... nie radze.!

  14. #194
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kaczmimo
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Norda
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał wozbig Zobacz post
    Wprawdzie wypowiedzi są już niemal historyczne... ale ciągle problem aktualny... a odpowiedzi jednoznacznej pozytywnie nie ma.. Z własnego doświadczenia moge jedynie dać odpowiedz niegatywną.. gdzie lepiej nie kupować.. otóz. tydzień temu kupiłem ekogroszek w firmie reklamujacej sie wszędzie TanioPal.. i to nie tanio.. i w efekcie okazało sie ze kupiłem połowe mazi czarnej... i gruzu cementowo ceglanego..! Zareklamowałem... nie raczyli nawet odpowiedzieć... wiec.... nie radze.!
    Można kupić rzeczywiście coś lepszego niż ten ze Zgorzelca nawet nad samym morzem. Zajrzyj tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...g-wg-SUSPENSER

  15. #195
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chief36

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    01-111
    Posty
    1

    Domyślnie

    polecam platforme internetową SwiatOpalu.pl mają tam szeroki asortyment jeśli chodzi o ekogroszek. Sam tam kupuje i jeszcze sie nie rozczarowałem. Węgiel suchy, estetycnie zapakowany, fachowa obsuga, transport gratis oraz szybka dostawa .

  16. #196
    Banned
    janekdarf456

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Stara Kraśnica
    Kod pocztowy
    59-540
    Posty
    12

    Domyślnie sklep?

    Gdzie kupic dobry ekogroszek i nie przeplacic? Skład czy sklep?

  17. #197
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    radonpos

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Szczytno
    Kod pocztowy
    64-608
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał janekdarf456 Zobacz post
    Gdzie kupic dobry ekogroszek i nie przeplacic? Skład czy sklep?
    w inetrencie zdecydowanie bo spore upusty. W zeszłym tygodniu kupiłem 10 t węgiel sztygar ultra i 5 stówek zostało w kiezeni. Gęba się sama uśmiecha. Węgiel przedni fajnie go czyszczą

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony