dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    nie wiem, czy się to Wam przyda, ale widzę, ze wiele osób ma kierowników-figurantów, którzy tylko dają pieczątkę...

    Oświadczenie o podjęciu obowiązków kierownika budowy
    Ja niżej podpisany ..., zawiadamiam niniejszym o podjęciu przeze mnie obowiązków kierownika budowy (rozbiórki) obiektu ... na nieruchomości stanowiącej własność ... położonej w ...
    Oświadczam, że znane są mi przepisy obowiązujące przy wykonywaniu robót budowlanych i rozbiórkowych oraz rygory odpowiedzialności karnej i zawodowej.
    Podpis

  2. #2

    Domyślnie

    I drugie; warto, zeby kierownik podł nr uprawnień i nr ewidencyjny z Izby Budowlanej...

    OŚWIADCZENIE
    o zakończeniu budowy

    Ja niżej podpisany ..., oświadczam, że budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem zlokalizowanego w ..., którego inwestorem jest ..., została zakończona. Budynek został wykonany zgodnie z Projektem Budowlanym, Polskimi Normami i zasadami sztuki budowlanej i nadaje się do zamieszkania.
    Teren budowy został uporządkowany.
    Podpis

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie

    Inwestorzy sami podejmuja niewlasciwe decyzje poniewaz bardzo czesto chca aby ich budowa najmniej kosztowala i ograniczaja sie tylko i wylacznie do zatrudniania kierownikow budow jako figurantow. Ale to odbija sie na stanie technicznym ich przyszlych budynkow w ktorych sami mieszkaja.

  4. #4

    Domyślnie

    Oczywiście zgadzam się z Tobą, ale są różne przypadki życiowe. Znam przypadek, że Kierownik uciekł z budowy i na gwałt Inwestor musiał pisac pismo o podjęciu obowiązków przez nowego Kierownika... znam też przypadek Kierownika, który miał taki wstręt do papierkowej roboty (niechęć do papierkowej roboty nie wpływała na fachowość owego Pana, wręcz przeciwnie )

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arsen
    niechęć do papierkowej roboty nie wpływała na fachowość owego Pana, wręcz przeciwnie )


    Najczesciej kierownicy budow to ludzie ktorzy posiadaja conajmniej srednie wyksztalcenie oraz przyslowiowa mature wiec nie powinni nie umiec czy tez nie chciec cokolwiek napisac . A bycie kierownikiem jak sama nazwa wskazuje do czegos upowaznia i zobowiazuje. Kierownik budowy to nie Ciec w bloku z filmu Alternatywy 4.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony