dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 31
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 610
  1. #21

    Domyślnie

    Ceny które podałem dotyczą lubuskiego, a dokładnie Gorzowa Wlkp.
    Pozdrowienia

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    swiatelko w tunelu- wiec jak- rafal, decydujecie sie??? my ostatecznie jestesmy zdecydowani na babie. a milo zobaczyc na forum krajana- tomek, jestes z gorzowa?? tam sa moje korzenie. ale buduje w szczecinie. tu ceny sa troche bardziej kosmiczne. ale jestem optymistka.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Żona jest coraz bardziej za projektem indywidualnym, na razie walczymy z urzędami (brak planu zagospodarowania przestrzennego). Co będzie? zobaczymy i na pewno dam znać...

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Mialek, gdzie dokładnie można zobaczyć w naturze tą Kreskę?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał bikosa
    swiatelko w tunelu- wiec jak- rafal, decydujecie sie??? my ostatecznie jestesmy zdecydowani na babie. a milo zobaczyc na forum krajana- tomek, jestes z gorzowa?? tam sa moje korzenie. ale <...>.
    Tak jestem z Gorzowa

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafałek
    Mialek, gdzie dokładnie można zobaczyć w naturze tą Kreskę?
    Widziałem trzy gotowe Kreski ( jedną oglądałem w środku ). Rozumiem, że znasz Gorzów ( jako ex mieszkaniec stolicy lubuskiego )
    Dwie są w Chalęcicach ( dokładnie w połowie drogi między Chwalęcicami , a cmentarzem ) , trzeci na zawarciu w kierunku Deszczna.
    Dokładna lokalizacja tych w Chwalęcicach: Jadąc od strony cmentarza, po lewej stronie mija się pomarańczowy dom otoczony wysokim pomarańczowym murem. Zaraz za domem skręcasz w małą drogę. Po ok 100m widać dwie Kreski. Po lewej już prawie skończona, po prawej stan surowy otwarty. Właściciel tej skończonej ( prawie ) jest bardzo miły i chętnie pokazuje środek.
    Pozdrowienia
    Tomek

    Ps. Mała poprawka. Dopiero teraz zorientowałem się , że moim krajanem jest Bikosa a nie ty Rafal. Nie wiem czy opis lokalizacji Kreski coś Ci da...

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    za to mi dał dużo!! jak będę u rodziców to zawitam do Chwalęcic- ale jadac od strony do czy od gorzowa?? bo jednak co innego zobaczyć w kompie a co innego na żywo (czu budynki mogą być w stanie ożywionym??). zanim się jednak wybiorę to powiedz jedno- mają zrobione jakieś przeróbki, czy wg projektu?a w stronę deszczna to przy drodze?? No i dzięki za info!!

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał bikosa
    za to mi dał dużo!! jak będę u rodziców to zawitam do Chwalęcic- ale jadac od strony do czy od gorzowa??
    Od strony cmentarza ( czyli z Gorzowa )

    Cytat Napisał bikosa
    bo jednak co innego zobaczyć w kompie a co innego na żywo (czu budynki mogą być w stanie ożywionym??). zanim się jednak wybiorę to powiedz jedno- mają zrobione jakieś przeróbki, czy wg projektu?
    Ten gotowy w Chwalęcicach zewnętrznie wydaje się bez przeróbek. Parter jest jak w oryginale. Poddasze - zmieniony układ w porównaniu z tym proponowanym przez "Apa-Domy". Drugi w Chwalęcicach ( ten który opisałem jako po prawej ) wydaje się mieć zmienione portale ( ale być może poprostu jest niewykończony.

    Cytat Napisał bikosa
    a w stronę deszczna to przy drodze?? No i dzięki za info!!
    Około 200m od drogi. Widać go z drogi.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    jeszcze raz dzieki za info. poszukam wszystkich trzech. teraz cos mi swita, ze jak jechalam do deszczna to chyba jest jakies nowe osiedle po lewej stronie. musze zwrocic baczniejsza uwage. tobie tez sie podoba tez projekt czy ogladales tylko tak dla sportu??

  10. #30

    Domyślnie

    Przymierzałem się do Babiego Lata ( Kreska z garażem ) ale w PZiZP dali mi 8 m od drogi i domek się nie zmieści. Teraz mam do wyboru Kreska + garaż wolnostojący lub zmiana koncepcji.

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Nam bardziej odpwiada Babie Lato i pod wzgledem garazu i wygladu. troche szkoda miejsca na wolnostojacy garaz ale to zalezy do dzialki. my zreszta odwrocilismy kolejnosc. ten projekt to zdecydowanie to czego chcemy (ma pewien minusik-maly salon, nawet z jadalnia, ale trudno) wiec ciagle nam jakas dzialka nie pasuje. a jakie masz wymiary dzialki??

  12. #32

    Domyślnie

    28x45 i chcę postawić dom frontem do krawędzi 28m.

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    to babie powinno sie zmiescic. ma 20.5 z lewej 3m od garazu do granicy z prawej okna jadalni 4m od granicy wiec 28 powinno wystarczyc.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Przez Gorzów niekiedy przejeżdzam więc jakbym się zawziął to powinienem je odszukać, przynajmniej ten domek od strony Deszczna - ja tędy wjeżdzam do Gorzowa...

    Pozdrawiam serdecznie

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Miałek, chyba mi mozg zamurowalo. Wlasnie mnie olsnilo co do Chwalęcic. za cmentarzem tam po prawej jest sklep z sukniami slubnymi, a po lewej bede szukac domku. ale normalnie w pierwszym momencie wydawalo mi sie ze to na zawarciu !! nie wiem, mam chyba zwarcia na synapsach. poprawie sie.

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Bikosa czy byłaś już na wizji lokalnej? Jeśli tak to jakie wrażenia? My się jakoś nie możemy wybrać. Najczęstsze wyjazdy mamy w stronę Poznania...

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Znalazłem człowieka z Lubina woj dolnośląskie który postawił Zacisze (podobne do babiego lata, zobaczcie na stronie APA-domy) za 100k zł. Pisze, że postawił go samemu. Co do projektu - pisze, że miał drobne wady w wyliczeniu fundanentów...

    Pozdrawiam

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Rafałek, nie byłam jeszcze na wizji lokalnej bo wlasnie wroócilam z ytgodniowych wczasów. Wybieralismy sie w przyszly weekend ale zapowiedziala sie sycylijka i pojedziemy jesli nie przyjedzie. jak tylko zobacze to podziele sie wrazeniami. ciagle mam wrazenie ze zacisze musi miec bardzo porownywalne koszty budowy z babim. aha a jak u was podejmowanie decyzji co do projektu??

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gegawa

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    5

    Domyślnie Kreska/Babie Lato w okolicach Szczecina

    Czy ktos nie buduje lub zbudowal takie domy w okolicach Szczecina.

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    jak do tej pory nikt taki się nie odezwał. Z grupy forum szczecińskiego raczej nikt. Ja się przymierzam ale narazie jestem wciąż na etapie wybierania działki. odezwij się jak byś kogoś znalazł.

Strona 2 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony