dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie OKNA PVC BOGDAŃSKI (N.SĄCZ) - OPINIE

    Czy ktoś ma doswiadczenia z tymi oknami ? Podobno wykonane bez ołowiu. Okucia Wink Haus. 5 komorowe.

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Hey

    Ja mam te okna i nie tylko w domu ale w pracy (pare lat) jestem zadowolony,zastrzez sobie tylko przy zakupie zawiasy WINK HAUS.

    Dodi
    N.sacz

  3. #3

    Domyślnie okna Bogdanski

    super

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar les111
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Witam, ja też miałem zamiar kupić okna od Bogdańskiego lecz zrezygnowałem bo wycena była zbyt mało konkurencyjna,wybrałem Honera profil veka,cena mniejsza o 7 tys na całej stolarce,jeśli chodzi o opinie to moji sąsiedzi mają te okna już kilka lat i są bardzo zadowoleni

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    112006

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    @
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam naprawdę mieszane uczucia co do firmy Bogdański, zamówiłem u nich nowe okna i drzwi balkonowe, jestem z nich zadowolony montaż również bezproblemowy, następnie zamówiłem przez firmę Bogdański trzy pary drzwi PORTA dwie pary z montaże, i tu zaczęły się problemy z ekipa montażową która przyjechała zamontować drzwi zrobili to niechlujnie, po łebkach, drzwi zostały źle podcięte od spodu wyszczerbione, klamki krzywo zamontowane, zamawiałem matowe klamki dostałem z połyskiem, zależy jaka ekipa przyjecie zamontować pierwsza zamontowała okna dobrze druga spartoliła robotę, o reklamacji możecie zapomnieć tak przynajmniej poinformował mnie Pan który przyjechał obejrzeć uszkodzenia. zalecam dopilnowanie montażu jeśli ktoś zdecyduje się na zakupy i nie podpisywanie odbioru przed dokładnym sprawdzeniem wykonanej pracy.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam.
    Czy może się ktoś podzielić bardziej aktualnymi opiniami na temat okien tej firmy?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony