dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 240
  1. #21

    Domyślnie

    Lechu, oto trzy adresy
    http://www.mechanik.legnica.pl/02-zgrzewane.html
    http://www.kobomet.mijo.pl/
    http://www.arex.biz.pl/pliki/ogrodzenia/ogro_siatki.htm
    to pierwsz trzy jakie wyszły po wpisaniu w google "siatki, ogrodzenia"

  2. #22

    Domyślnie

    mbz
    Dziękuje Koledze za wsparcie, też tak myślę.

    lechu5

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-04-18 12:17, mbz wrote:
    Fe, nieladnie sie zachowuja starzy forumowicze, nieladnie. Te teksty: tandeta, makabryczne, ohydne. Ludzie, przeciez innym moga sie nie podobac wlasnie siatki, a pisanie, ze betonowe to wiesniackie, to jest ponizej waszej godnosci, do tej pory mialam o was dobre zdanie, ale chyba je zmienie. W kwestii podobania sie, po prostu sie nie dyskutuje.
    uważaj, żebysmy my nie zmienili zdania o Tobie ! te ogrodzenia są OBLEŚNE !

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Skoro się nie dyskutuje,to dlaczego reagujesz tak gwałtownie na nasz gust?
    Mój gust mówi mi,że te ogrodzenia są:
    -brzydkie
    -tandetne
    -kiczowate
    -i nie mieszczą się w podstawowym kanonie piękna.

    Ale widocznie osoby,które to paskudztwo kładą sobie na własnej działce uważają inaczej.(szkoda tylko,że narażają innych na wstrząsy estetyczne)
    A najlepsze jest to,że nie wynika to bynajmniej z oszczędności, dobroduszności tych osób lecz z chęci...bycia właśnie "gustownym" wyróżnienia się od innych skompliowanym "cacuszkiem". Zwróćcie uwagę,że formy tych ogodzeń nawiązują do najlepszych tradycji baroku , są przeładowane i mają być niby w dobrym smaku.
    Tak to jest, jak się na siłę chcę zrobić z siebie, kim się nie jest.Nieadekwatnymi środkami.Z betonu nie zrobisz puzderka.
    I to jest właśnie brak gustu.
    Coś co nie ma żadnej tradycji, a wymyślone zostało w zakładach betoniarskich bynajmniej nie przez artystę.

    Beton-owszem-do prostych,nowoczesnych form (polecam buw-tam beton nie udaje czegoś innego-jest po prostu betonem,mhm,ale jakim przez to!!)


  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    to byłam ja


  6. #26

    Domyślnie

    Anomin
    My tzn. kto? - powietrze?, czyli nikt.
    A poważnie, jak Ty uważasz, że np. kolor czerwony jest obleśny to JA TEŻ TAK MAM MYŚLEĆ?! Przemyśl to.

    lechu5

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Lechu,

    zadałeś pytanie czy warto.Odpowiadamy więc.
    Nawiązałeś też do piękna stąd nasze odpowiedzi a propos tego piękna.
    Może trzeba było zaznaczyć,że o odpowiedź prosisz tylko tych,kórym się podobają.
    Pozdrawiam

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    lechu5, my ludzie na poziomie. Paru jeszcze jest i to dobrze choć takich jak ty ... zalew z każdej strony.

  9. #29

    Domyślnie

    Owszem nie dyskutuje się, ale to w oczy kole! Współczuję po prostu sąsiadom betonowo ogrodzonych działek. Ja bym się załamała, gdyby coś takiego stanęło w moim sąsiedztwie. Poważnie. Pozostało by mi tylko ukradkiem obsadzić taki płot od zewnątrz żywopłotem czy czymś...

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mbz, ja nie piszę jako anonimowy, budowa naszego domu trwała dość długo. Mielismy więc duzo czasu na oglądanie /podglądanie/ róznych rozwiązań. Mojemu mężowi długo podobały się ogrodzenia betonowe, - bo tanie, łatwe w montazu, mozna pomalować itp.
    Ja się nie zgodziłam /na szczęście czasami mam coś do powiedzenia w domu/, równie tanio ogrodzilismy siatką powlekaną, sadzimy krzewy, żywoplot, masę drzew. Mąż teraz jest zadowolony, że nie skusił się na ofertę betonu.
    Mbz, przestajesz mnie lubić?

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Ja nie wypowiadam sie na temat, czy mi sie podobaja takie czy inne ogrodzenia, w ani jednym miejscu o tym nie napisalam. Chodzi mi jedynie o to, ze zwlaszcza ty Opal czesto padasz ofiara zlosliwych anonimow, czesto skarzycie sie na chamstwo anonimowych a tymczasem teraz sami zachowujecie sie ponizej krytyki.
    Kazdy kto ma ziemie i dom, ma tez prawo robic tam co mu sie podoba,zwlaszcza po tym jak mieszkal w bloku, gdzie nie mogl nic zrobic bez zgody administracji, wspolnoty czy sasiadow. I chyba wlasnie o to chodzi tym, ktorzy sie buduja - o poczucie wlasnosci i prywatnosci!

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-04-18 12:38, lechu5 wrote:
    A poważnie, jak Ty uważasz, że np. kolor czerwony jest obleśny to JA TEŻ TAK MAM MYŚLEĆ?!
    a buraki są właśnie koloru czerwonego

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    Właściwie można jeszcze dodać,że wykoanie tych ogrodzeń pozostawia sporo do życzenia.na ogół stoją powyginane we wszystkie strony.Nieówni brzydko odlane.Popękane.To też stanowi o ich watpliwych walorach estetycznych mimo aspiracji do "pałacu".

    Nie ma to jak sztachetki,co?Szkoda,że takie drogie...


    Pozdrawiam betonowych i nie betonowych

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Anonim
    chociaż w Wielki Piatek daruj sobie takie epitety.
    Jak chcesz kogoś przekonać,to nie w ten sposób.
    Wątpiąc w zrozumienie
    papa



  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Majka, ciebie lubie zawsze
    Mam zreszta podobne zdanie do twojego w kwestii ogrodzenia. Poniewaz to dla mnie jeszcze odlegla sprawa, wiec nie wiem jeszcze jakie bede miala. Chodzilo mi jednak o ton wypowiedzi i uzywane slowa. Bo jesli ktos pisze ze betonowe jest wiesniackie, to ten komu sie takie wlasnie podobaja moze poczuc sie urazony. Ktos inny moze napisac ze siatki sa wiesniackie i wtedy pileczka sie odbija, a przeciez nie o to chodzi na forum, zeby przekonywac kazdego na sile do swojego zdania, tylko obiektywnie zaprezentowac swoj punkt widzenia. Tak myslalam do tej pory i mam nadzieje ze tak bedzie nadal

  16. #36

    Domyślnie

    mbz -
    jak sam stwierdziłeś forumowicze mogą mieć własne zdanie...
    moje na temat ogrodzeń betonowych znasz - dla mnie są 'ohydne'
    możesz się zgodzić albo nie - to twoja sprawa...
    nie przeszkadza mi że ludzie stawiają takie ogrodzenie - jeśli im sie podobają - to też ich sprawa...
    to czy przestaniesz mnie lubić mnie za moje poglądy mi nie przeszkadza...

    poza tym nie mówimy że ci co stawiają takie ogrodzenia są głupi abo coś takiego - po prostu komentujemy wygląd tych ogrodzeń w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku...

    snow


    _________________
    http://www.republika.pl/prokom_/aktyprawne.htm

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Snowdwarf dnia 2003-04-18 12:57 ]</font>

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-04-18 12:49, mbz wrote:
    Kazdy kto ma ziemie i dom, ma tez prawo robic tam co mu sie podoba
    otóż nie! trzeba myśleć też o otoczeniu, troszkę.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    W zwiazku z moim poprzednim postem chcialabym nam wszystkim zyczyc na swieta wiecej tolerancji i zrozumienia dla gustow innych

  19. #39

    Domyślnie

    Ja na takie ogrodzenie sam bym nie wpadł, ale sąsiad-kolega się dość uparł i mnie przekonał, tym bardziej, że dał je ładniejszą stroną na moją stronę. Długo nad tym myślałem i stwierdziłem, że nie jest to rozwiązanie dużo bardziej szpecące niż siatka. Pomaluję może na kolory pasujące do kolorów domu, ale zrobię najpierw próbę. Od drugiego sąsiada zrobię takie same ogrodzenie, a z dwóch stron od drogi, będzie ładne ogrodzenie ze słupkami i chyba drewnianymi przęsłami.

    Jak to dla kogoś jest wieśniactwo, to odpowiadam: mieszkam od urodzenia na wsi i dom buduję na wsi i nigdy nie zamierzam wynosić się do miasta, więc tak - jestem wieśniakiem i dobrze mi z tym. Zabawni są ci, którzy wyprowadzają się z miasta na wieś, ale dalej chcą byc miastowymi.
    Trochę dalszy sąsiad (teraz też już kolega) z miasta ma ogrodzenie z jakiegoś specjalnego kamienia, za kupę kasy i jest jedyny w okolicy, któremu to się podoba. I dobrze - to jego sprawa, bo on będzie codziennie to ogrodzenie oglądał. Dla mnie to totalna porażka.

    Pozdrowionka
    Metal

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    On 2003-04-18 12:57, Anonymous wrote:
    On 2003-04-18 12:49, mbz wrote:
    Kazdy kto ma ziemie i dom, ma tez prawo robic tam co mu sie podoba
    otóż nie! trzeba myśleć też o otoczeniu, troszkę.
    Dlaczego anonimowo? Czy budujac swoj dom zwracasz tak bardzo uwage na otoczenie? A moze np. twoje brazowe dachowki nie pasuja do sasiednich czerwonych itd, itp. ?

Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony