dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 142 z 142
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ale urósł chłopak Fajny bernek się z niego zrobił

  2. #142

    Domyślnie

    Witam

    Pochwale się, że ... (prawdpodobnie) uratowałem życie Berneńczykowi. I to nawet nie swojemu .

    A mianowicie:
    Jedziemy z żoną do Teściowej na śniadanie wielkanocne, zasuwamy już z 80-90 km/h i widzimy ... biegnącego środkiem ulicy (międzu dwoma pasami) Berneńczyka. Zwolniliśmy, samochód obok nas tez zwolnił i jechaliśmy za Nim aż na sam dól ulicy Słowackiego w Gdańsku (był holowany jak prezydent )
    Mówimy sobie z żoną: "Nie możemy go tak zostawić", więc wyprzedzilismy go, zatrzymaliśmy się i zaczynam go zwabiać. A ten bydlak nieufny jak cholera. W końcu, po zjedzeniu połowy naszego pasztetu wielkanocnego, po pół godzinie walki, wrzuciłem typa siłą do samochodu i zaczęliśmy objazd po okolicznych osiedlach. Jeżdzimy, pytamy (Matarnia, Złota Karczma, Matemblewo - to dzielnice Gdańska) i nic ... W końcu decyzja, zawozimy chłopaka do domu. Koniec końców, zostawilismy go u sąsiada w kojcu. Bydle nas polubiło, bo jak odchodziłem do piszczal za mną, a wcześniej w samochodzie lizał mnie po uchu - cóż, taka rasa ...
    Potem, obdzwoniliśmy wszystkie schroniska - nikt nie szuka Berneńczyka, umieściłem ogłoszenie na forum Berneńczyków, że znalazłem takiego psa ... i wieczorem - koło 19 telefon. Dziewczyna łamiącym się głosem zadaje kilka pytań i ... jeeeeeeeeeeeeeeeest - Pani znaleziona . Pół godziny później przyjeżdża z ojcem, my dostajemy czekoladki Mercy za dobre serce, oni są w szoku bo wchodzą, a tam dwa kłębiące się Berneńczyki , chwila rozmowy ...
    Generalnie mamy z żoną na koncie, mega dobry uczynek. No to tyle.

    Co ciekawe, Gasparek (tak się zguba nazywa) cieszył się na przyjazd swojego Państwa jakieś 3 sekundy, a poem wrócił do zabawy z Buddym .

    Pozdrowienia B.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony