dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 669
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 13371
  1. #21

    Domyślnie

    To daj 15, niewielka różnica
    poczytaj sobie o dociepleniu na wymianie doświadczeń, przenikalności cieplnej i co tam jeszcze, wszystkich technicznych określeń nie zrozumiałam, ale pojęłam, że 14 cm da mi komfort ciepłego domku
    Mój Ustronny pochodzi z kolekcji Ciepłe Domy, w projekcie ma 10 cm, ja daję 14 ze względu na zamianę Porothermu na U, gdybym nie zmieniała to dałabym 12 tylko dla spokoju sumienia, bo rozum mówi, że i 10 byłoby dość.
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    jak sobie tak czytam - to już wszystko wiem o "cegłach"
    piszcie dalej

  3. #23

    Domyślnie

    Nie pretenduję do miana znawcy w sprawach budowlanych
    nie odpowiadam za konsekwencje, każdy musi sam wybierać co dla niego i jego domu najlepsze.
    W dążeniu do powyższego celu staram się zebrać jak najwięcej informacji dla celów porównawczych i wybieram. Potem waham się, czy dobrze, szukam jeszcze, pytam fachowców (ilu zdołam dorwać) i znowu wybieram.
    I nadal nie mam pewności, czy dobrze
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  4. #24

    Domyślnie

    Jeśli nie byliście osobiście w US po zakupie działki, to ta szacowna instytucja ma 5 lat na własne działania w odpowiedzi na powiadomienie od notariusza.
    Ja byłam.
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=84155
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Wiem canna, czytałam...myslę że już teraz zimą narobię zdjeć. Ciekawe jak teraz po tym jak spadł śnieg, mozna tam dojechać to też argument..

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    no to sie zaczyna .....troszkę radości....troszkę kłopotów...
    oby w miarę...
    wszyscy tak mamy...jesteś wśród nas-budujących
    geodeta prawie jak mój 450zł

  7. #27

    Domyślnie

    Ale masz szczęście, tfu na psa urok
    jeśli jeszcze ten pan jest dobrym fachowcem to należy trzymać go zębami i pazurami
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    mam nadzieje, ze tak będzie...

  9. #29

    Domyślnie

    Wiolasz

    Mnie również bardzo podoba się twój projekt
    nasz będzie trochę podobny - jeśli chodzi o parter
    tylko potrzebujemy jeszcze miejsca na opał i plac zabaw dla mego mężulka
    ale do sedna
    bardzo bardzo chciałabym zobaczyć jak wygląda projekt który przesyła archon, bo różne niedobre rzeczy słyszałam
    chcę ułatwić pracę mojemu panu architektowi (a tak na prawdę sprawdzić jak on to zrobi)

    więc jeśli masz taką możliwość to bardzo bym prosiła o rzuty które daje pracownia

    i jeszcze pytanko do poddasza - tak zostanie czy poprawiacie
    bo ta łazienka....

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Nie mam jak wysłać Ci tego projektu, mogę zrobić Ci zdjęcia aparatem w domu i wysłać bo nie mam skanera...to są 4 ksiażki takie, powinnam jeszcze miec schemat ogrzewania kominkowego i zestawienie materiałów. Dzwoniłam do Archonu , podobno był dołączony.. dzis idę do tego architekta, który nam go załatwiał. Brakuje mi kilku rzeczy. Jednak wiem, ze jeśli projekt Ci sie nie podoba to mozesz oddać go w ciagu 10 dni bez podania przyczyny.

    A co jest z łazienką na górze?

  11. #31

    Domyślnie

    jak na mój gust to musisz sprawdzić jaka w tej łazience jest wysokość

    gdzieś czytałam że masz ostatni numer specjalny muratora - ten o poddaszach - to tam o tym jest

    jeśli nie będziecie chcieli wstawić kabiny prysznicowej to spoko

    Odnośnie rzutów to jestem ciekawa jak są dopracowane czy widać wiecej niż to co jest w internecie i czy wszystkie ścianki wewnętrzne na poddaszu są z BK - więc jeśli możesz to tylko wyraż swoją opinię

    odnośnie projektu to nasz będzie miał trochę z truskawek trochę z na polanie

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    prysznic jest na dole a na górze wanna. jakoś nie umiem czytać projektu jeszcze, posiedzę z mężem to cosmi wyjaśni. Powiem Ci, że ja nie mam kompletnie zmysłu ani artystycznego ani dekoratorskiego, jeśli nie bedę wiedziała jak to ustawić to wezmę dekoratora, mniej kłopotów i juz. Pewnie idę na łatwiznę


    w tym okienku jest łazienka, tylko nie będzie okrągłe

    to jest zdjęcie z projektu..

  13. #33

    Domyślnie

    Dzięki o to mi właśnie chodziło
    wieczorem po dobranocce na spokojnie popatrzę

    a o tą łazięnkę to się nie czepiam

    po prostu oglądając projekt, stwierdziliśmy że zorganizujemy to miejsce trochę innaczej, u nas łazienka będzie prawdopodobnie mniej więcej gdzie u ciebie garderoba

    jak będę miała już coś konktetnego to poproszę o ocenę bo zawsze lepiej usłyszeć więcej nawet złych komentarzy i je przemyśleć

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    O łazienkę to nie myslałam,że się czepiasz,
    fajnie że ktoś coś pyta o projekt bo sama mogę przeoczyć wiele szczegółów
    jeszcze niedokładnie się przyglądałam górze, bo dla mnie parter jest ważniejszy

  15. #35

    Domyślnie

    Witaj Wiolasz, aż się uśmiechnęłam jak zobaczylam twój projekt . Ja jestem w trakcie robienia projektu indywidualnego od trzech miesięcy( na szczęście juz na ukończeniu) i nasz układ pomieszczeń jest bardzo podobny do Twojego. Dół jest prawie taki sam a na górze mam trzy pokoje. Jeśli chodzi o łazienke to ja mam ja w miejscu twojej garderoby, a garderobę w twojej łązience. Chyba jasno napisalam

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    mikra11 cieszę sie , że Ci sie podoba, ale po kilku zmianach u mnie bedą też trzy pokoje na poddaszu i chyba też zamieniamy łazienkę z garderobą...wiec bedzie identycznie

  17. #37

    Domyślnie

    Wiolasz przeczytałam że planujesz piwnice. W projekcie pod schodami masz miejsce na szafe. Jaka tam będzie wysokość ( pod tymi schodami)?
    Pytam bo ja mam obniżona kotłownie w stosunku do reszty domu tylko dlatego żeby pod schodami mozna było stac prosto to znaczy u mnie będzie około 2 metry.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    mikra, przyznam się tak szczerze, ze tracę ochotę do budowy i chyba mam chwilowe załamanie.
    Jak tylko zbiorę się zeby wszystko dokładnie przypatrzeć ale z tego co wiem, zejście do piwnicy najłatwiej zrobić pod schodami. Taki ciąg schodów, rozumiesz...

  19. #39

    Domyślnie

    Luzik jutro tesz jest dzień może i nastrój się poprawi czego życzę

  20. #40

    Domyślnie

    mamy nr słupa, z którego będą podłączać nam prąd
    Masz numer słupa
    To wspaniale
    I to jest ten bliższy słup!!!!
    Czym się załamujesz????
    To pewnie pogoda, listopad tak wpływa....
    Ja mam gorzej, niech to Cię pocieszy (chociaż to nieładnie, ale co tam, pomyśl o mnie: sama, samiuteńka muszę walczyć o budowę, fachowcy chcą zedrzeć ze mnie skórę a ja jestem twarda, nie odpuszczam, dom musi być, za rok chcę móc nadmuchać córce basen w ogródku
    Trzeba się motywować....
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

Strona 2 z 669

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony