dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    ja nie mam garderoby i trochę na początku żałowałam ale teraz sobie myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło mam przestronniejsze pokoje
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  2. #42

    Domyślnie

    Magi i zaraz je zabudujesz szafami i beda mniej przestronne

  3. #43

    Domyślnie

    U nas to wygląda tak - obok sypialni jest garderoba. Natomiast dzieci będą miały szafy wnękowe! Duży ma lepiej !!!

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Magi i zaraz je zabudujesz szafami i beda mniej przestronne
    ale szafa ma 80cm na 200 a garderoba musi mieć dużo dużo więcej
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  5. #45

    Domyślnie

    Ja podobnie jak magi będę miała szafy. Przerabiałam to w poprzednim mieszkaniu. Nasz projekt domu wybierany był ze względu na oszczędność. Metry kwadratowe były "obracane" po 5 razy. Każdy dodatkowy metr to zwiekszone koszty. I niestety garderoby przegrały z szafami. Przykładowa szafa 80x200 cm jest "ekonomiczniejsza" od garderoby o pow. 1,6 m2. Wystarczy składana lekka drabinka i nawet rzeczy spod sufitu są łatwo dostepne. W garderobie musisz miec na to dodatkowe miejsce. A jeżeli wcześniej dobierze się kształt pokoju, aby późniejsza szafa nie zrobiła "tramwaju", to wykorzystując np. lustra, lekkie drzwi przesuwne lub składane mozna nawet optycznie powiększyć pokój. I wcale nie przestanie byc przestronny.

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    U mnie tylko garderoby. Obecnie mieszkam w domku u rodziców i szafy mi się przejadły W swoim nowym domku garderoby mam w sypialni (8m2), w łazience (1,5m2) na pralkęi inne przyrządy do łazienki, w kuchni mam spiżarnię, tylko pokój maluszka jest bez garderoby- niestety. Poddasze użytkowe podobnie- w każdym pokoju garderoba.

  7. #47

    Domyślnie

    jak się ma dużo miejsca i dużo pieniędzy - garderoby

    jak się ma mało miejsca , mało pieniędzy i dość wyobraźni -.... też garderoby

    Aga

  8. #48

    Domyślnie

    czy kyoś może sie pochwalić jakimiś fotkami swojej garderoby albo fajnymi stronkami jak zrobić garderobe jak najlepiej zagospodarować miejsce Chce sam zrobiś wszystkie pułki i uchwyty tylko potrzebuje jakiś wskazówek fotek obrazków i tak dalej

    Pozdrawiam ARi

  9. #49

    Domyślnie

    Jak widać 98% osób jest za garderobami. Tych co już mają i tych co dopiero chcą.
    Cytat Napisał ARi.
    czy kyoś może sie pochwalić jakimiś fotkami swojej garderoby albo fajnymi stronkami jak zrobić garderobe jak najlepiej zagospodarować miejsce Chce sam zrobiś wszystkie pułki i uchwyty tylko potrzebuje jakiś wskazówek fotek obrazków i tak dalej
    Najlepiej podejrzeć w jakimś salonie co takie gotowe garderoby sprzedaje. Niektóre są na prawdę super.

  10. #50

    Domyślnie

    Ja polecam szafy na sklepie
    Kupiłam tam i jestem bardzo zadowolona. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, z szufladami lub bez.
    Polecam w 100% tę firmę.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 19-04-2023 o 14:02

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony