dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Piękna, młoda i bez domu. Lala - Gdynia.

    "Lala to około 2 letnia sunia mieszkająca w Gdyńskim schronisku.
    Lala jest bardzo pogodną,miłą i sympatyczną suczką.Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów.Nie znam jej relacji z kociakami.Wiem, że nie nadaje się do pilnowania.Jest bardzo energiczna.Uwielbia długie spacerki.Zawsze się uśmiecha.Cieszy się z życia.Została adoptowana na 6 dni.Niestety nie powiodło się.Dla państwa było to za duże wyzwanie.Lala ma swój charakterek.Jej wadą jest nie umiejętność chodzenia na smyczy,dość mocno ciągnie.Chociaz wydaje mi sie że to da się jeszcze naprawić.Po powrocie do schronu nie zachowywała się jak wcześniej.Przeżyła szok.Psina jest naprawde kochana i zasługuję na miłość.Mile widziany dom z ogrodem o wysokim ogrodzeniu.Liczę na to że ktoś da jej szansę i pokaże że życie to nie tylko spacer raz na jakiś czas i boks.Przyszłych właścicieli powinna charakteryzować cierpliwość.Lala jest naprawde dobrym psem,tylko trzeba ją nauczyć paru rzeczy.Wiadomo jak to pies ze schroniska...Nie od razu umie wszystko.Psina potrzebuje przede wszystkim dużo uwagi i ciepła.Trzeba jej okazać dużo miłości od samego początku,ponieważ obserwując ją po powrocie mogę powiedziec że psiak zamknął się troche w sobie/na szczęście jest już w miare ok.To dla niej bardzo istotne,gdyż jak to psiak ze schronu moze się początkowo dziwnie zachowywać.Mam jednak nadzieje,że jej wada nie zniechęci nikogo i że ludzie zauważą w niej tego świetnego psiaka jakiego ja widzę.W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.Dogo odwiedzam codziennie więc nie ma problemu.
    Szukam jej domku,to dla mnie bardzo ważne...Chcę żeby wkońcu było jej dobrze..."









    [/img]

  2. #2

    Domyślnie

    Lala czeka....

  3. #3

    Domyślnie

    Nikt nie poszukuje ładnej, dużej suni ?

  4. #4

    Domyślnie

    Lala czeka....

  5. #5

    Domyślnie

    Nowe zdjęcia Lali:






Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony