dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Ponury, ten gość to byłam ja - tylko mnie wylogowało i nie zauważyłam. Przysięgam, że ten mój Brandt jest b. cichy - w końcu mieszkam w bloku z wielkiej płyty (jeszcze, niestety...), a pralka chpodzi nocami i naprawdę ani mnie, ani sąsiadom nie przeszkadza (przynajmniej tak twierdzą od 3-ch lat). W każdym razie chodzi ciszej niż zmywarka. A może w tej Twojej pralce trzeba inaczej ustawić wysokość kółek albo nóżek? Pzdr. Joasia.

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agula73

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2

    Domyślnie Hoover

    Posiadam Hoover-a, ma ciekawe programy - sportowy - czyli pranie w 15 stopniach C usuwa krew pot trawe itd, ma program latwe prasowanie - rzeczy w jakis magiczny sposob sa odprezane, ze o wiele latwiej sie je prasuje, automatyke wagi automatyke czasu prania - ustawienie czasu rozpoczecia prania albo tez czasu zakonczenia prania i wiele innych. Candy to jest wersja ekonomiczna Hoovera - jakosciowo to samo a cena o wiele nizsza (ten sam koncern). Moge polecic te pralki z czystym sumieniem

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    a ma ktos moze pralke AEG? Jakies opinie pozytywne lub negatywne? Albo ewentualnie cos na temat Indesit?
    pozdrawiam

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A ja mam ładowaną od góry i mój trzyleni syn, ilekroć jesteśmy u znajomych, którzy mają ładowaną z boku, woła z uniesieniem: "ojej, jaka śliczna". A jeśli aktualnie trwa pranie, to najczęściej w ogóle nie chce wyjść z łazienki....

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    każda sroczka swój ogon chwali w takim razie proponuje firmę z której korzystam i mam 100% zaufania do niej - Miele. Pralka ma już ładne parę lat (model W733), pełne sterowanie elektroniczne, 1200 obrotów, szklany "właz", bardzo ciężka chyba z 100kg, programy 1/2 itd - nie najnowszy model ale rewelacyjny. Zresztą jak większość urządzeń tej firmy, poza ceną ....

  6. #46

    Domyślnie

    Żdecydowanie odradzam ładowaną od góry szybko psuja sie łożyska. Pan który u mnie był je wymieniac mowił ze wlasnie w takich pralkach bardzo często się zuzywają i są o wiele droższe od łożysk do zwykłej pralki.

  7. #47

    Domyślnie

    Eee tam, się psują . Jak są złe, to się psują. Z tymi pralkami ładowanymi od góry jest właśnie odwrotnie: bęben jest zawieszony w dwóch miejscach: od tyłu i od przodu, a w pralkach ładowanych od przodu - bęben wisi tylko na jednej "śrubie". Dlatego te ładowane od góry są pewniejsze, mniej awaryjne.
    Mam pralkę ładowaną od góry szósty rok, przy trójce dzieciaków - chodzi non stop. I się nie popsuła ani razu.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony