dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61

    Domyślnie

    SA FARBY SPECJALNE DO MALOWANIA POSADZEK LUB PROPONUJE KOSTKE BRUKOWA ,POZDROWIONKA.

  2. #62
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    flowera

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    520
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witajcie kupuje muratora ale widocznie przeoczylam ten temat a pamietasz moze w ktorym numerze... a kostka brukowa w garazu to raczej chyba dziwny pomysł, przed owszem ale w środku...?

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał flowera
    Witajcie kupuje muratora ale widocznie przeoczylam ten temat a pamietasz moze w ktorym numerze... a kostka brukowa w garazu to raczej chyba dziwny pomysł, przed owszem ale w środku...?
    A mi właśnie ten rodzaj wydaje się trafiony. Nie ślisko i porządek też można utrzymać.

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał isko
    SA FARBY SPECJALNE DO MALOWANIA POSADZEK LUB PROPONUJE KOSTKE BRUKOWA ,POZDROWIONKA.
    farba betonowka 2 komponentowa i po wszystkim. mozna sobie wybrac ladny kolorek. wolalbym chyba farbe od plytek.

  5. #65

    Domyślnie

    ja tylko dałem propozycje a czy to komuś sie spodoba to mnie to nie interesuje!!w Niemczech tak robią i bardzo ładnie to wygląda i jest dobre w utrzymaniu.Czy muszą być płytki?wystarczy ze sie robi w mieszkaniu w kaflach ,troszkę innowacji nie tak jak wszyscy maja (płytki)! pozdrowionka

  6. #66
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    flowera

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    520
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał CoolaTT
    Cytat Napisał flowera
    Witajcie kupuje muratora ale widocznie przeoczylam ten temat a pamietasz moze w ktorym numerze... a kostka brukowa w garazu to raczej chyba dziwny pomysł, przed owszem ale w środku...?
    A mi właśnie ten rodzaj wydaje się trafiony. Nie ślisko i porządek też można utrzymać.
    Witaj ja myslę ze przy kostce to nei za bardzo bo bedzie widac wszelkie plamy((( od oleju

  7. #67
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    flowera

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    520
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał isko
    ja tylko dałem propozycje a czy to komuś sie spodoba to mnie to nie interesuje!!w Niemczech tak robią i bardzo ładnie to wygląda i jest dobre w utrzymaniu.Czy muszą być płytki?wystarczy ze sie robi w mieszkaniu w kaflach ,troszkę innowacji nie tak jak wszyscy maja (płytki)! pozdrowionka
    Witaj a co to dokladnie za farba??

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    DLa mnie ideałem byłyby płytki z lastriko. Niestety w moich okolicach trudne do kupienia. ożna je nabyć w różnych kolora, nie tylko polularne lastriko nagrobkowe Ja myslałam o czerwonych i czarnych
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał flowera
    Cytat Napisał isko
    ja tylko dałem propozycje a czy to komuś sie spodoba to mnie to nie interesuje!!w Niemczech tak robią i bardzo ładnie to wygląda i jest dobre w utrzymaniu.Czy muszą być płytki?wystarczy ze sie robi w mieszkaniu w kaflach ,troszkę innowacji nie tak jak wszyscy maja (płytki)! pozdrowionka
    Witaj a co to dokladnie za farba??
    farba do betonu. najpierw trzeba zagruntowac beton , potem mieszasz 2 komponenty i malujesz walkiem i pedzlem. za pare godzin juz jest suche. uwazaj zeby nie kupowac jakiegos shitu bo juz widzialem farby ktore sie luszcza pod oponami aut.

  10. #70

    Domyślnie

    ja nie znam polskich nazw farb ale jak chcesz to mogę nazwę niemiecka podać (fußbodenfarbe z firmy KLUWE )to jest akrylowa ja to mieszałem juz z gruntem i 2 pomalowałem i gotowe.pozdrowionka

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Proszę, to informacje o posadzkach z żywicy epoksydowej.
    http://forum.muratordom.pl/posadzka-...wej,t99883.htm
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Mamy gres w garażu i powiem jedno. Szkoda kasy, bo i tak ciągle jest brudny, w piachu, błocie z kół samochodu.
    Na poczatku sprzątaliśmy co tydzień, ale teraz położyłam lachę. W końcu to garaż, trudno żebym co tydzień jechała na szmacie
    Następnym razem zostawię zwykły beton, ewentualnie potraktujemy go wspomnianą już farbą.
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  13. #73

    Domyślnie

    Na tym forum też poruszyłam ten temat, pytając się o to jak sprawuje sie Betondur


    Beata

  14. #74

    Domyślnie Wnętrze... garażu

    Konkretnie, to nie chcę plytek na podlodze w garażu, ale cos tam jednak musi być oprócz betonu, bo mi się okrutnie piasek nosi do domu. Co macie na podlodze w garażu?

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie podłoga

    ja myślałąm o położeniu żywicy epoksydowej na podłogę, a mąż obstaje przy kostce -że niby jak kiedyś zechce mu się "kanału" to sobie kostkę rozbierze i zrobi....,ale praktyczna to ta kostka wg. mnie nie będzie na pewno,...
    może ktoś podzieli się wrażeniami i namiarem na jakąś ekipę od takich żywicznych wylewek? a jak koszty?
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie epoksydowe

    dziękuje bardzo,....prześledziłam wszystkie linki,
    więc teraz tylko poszukać kogoś do wylania takiej posadzki...
    Proszę o komentarze w dzienniku..

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony