dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    A mnie się marzy dom bez TV!
    marta

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał ms
    a mnie się marzy dom bez TV
    ...bez TV...

    ...u mnie to jest niemożliwe...!!!

    ...wyrazy uznania za tak odważne posunięcie ...

  3. #43

    Domyślnie

    TV, lampka wieczorno nocna...coś więcej??
    Daje swiatło i dźwięk... coś jeszcze bo nie zauważyłem.
    Mam znajomego przedstawiciela Handlowego ...uwielbia oglądać reklamy swojej firmy..ma wtedy super mine....

  4. #44

    Domyślnie

    przez całe moje dorosłe życie ,licząc od 18nastki dwa lata miałam telewizor GROZA. mamrał cały czas, co go wyłączyłam to ktoś go włączył, nigdy więcej.... chociaż czasem mam ochotę może wstawimy u sąsiadów w salonie?

  5. #45

    Domyślnie

    ale TV warto mieć...!

  6. #46

    Domyślnie

    Gdybym nie miała telewizora w salonie to pewnie siedziałabym w innym pokoju z telewizorem. Co za różnica ? Nie przeszkadza mi to, że życie koncentruje sie wokół telewizora. Można go w każdej chwili wyłączyć. I wtedy poczytać, porozmawiać, posłuchać muzyki.

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    jesli juz telewizor to tylko w salonie a na pewno nie w sypialni ani dziecka

    ewentualnie w jadalni tak aby bylo widac rowniez w kuchni z pozycji przygotowywacza jedzenia
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Łomatko ale z Ciebie górniczka - wykopać tak stary wątek

    W sypialni - pogarsza jakość snu.
    W pokoju dziecka - brak kontroli nad jego czasem i lenistwem.
    W salonie - kusi włączeniem jak są goście. Zwłaszcza jak rozmowa się nie klei. Wtedy już całkiem się nie rozmawia i kompletny kotlet. Swoją drogą - jak mawiał Konstanty Ildefons Maruszeczko (cyt. Friedmann, Kofta): "Rozmowa nie muchołapka - nie musi się kleić!".
    Pozostają kuchnia, łazienka, pomieszczenia gospodarcze, lub - jak ktoś ma duży dom - pokój telewizyjny/kinowy (w USA popularne), staropolska bawialnia, itp.
    Najlepiej... nie mieć telewizora. Ja od ponad roku - czyli finalnej przeprowadzki - nie mam ciągle TV. To w sumie nie boli, więc pewnie jeszcze długo nie będziemy go mieli. Jedyny ból jest taki, że w meblach straszy miejsce na TV.

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Masz rację - to nie boli - my już od 10 lat nie mamy telewizora w domu, a może nawet i dłużej...i jakoś nawet nie zauważyłam, kiedy te 10 lat (albo i dłużej ) minęło


  10. #50

    Domyślnie

    U nas jest w salonie.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony