dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 35
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 714

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Agnieszko robi wrazenie i to wielkie a te zawijaski to normalnie jestem w potrójnym szoku, jakoś tak sobie tego nie wyobrażałam jak ja Ci zazdroszczę już tej budowy - nawet nie wiesz...i super, ze nam wszystko tak dokłądnie pokazujesz I w ogóle piękna okolica działki - widziałam lasek całkiem niedaleko... i już sporo sąsiadów macie... SUPER
    Obi - jednak (aż się spytałam po raz wtóry) - mój koszt to 210 zł za wybudowanie stanu surowegho domu i dachu czyli za dom np. 210 m2 - wychodzi 44100 zł

  2. #2

    Domyślnie

    Agnieszko i z niecierpliwością czekam na dalesze zdjecia

    a u nas - do 4 tygodni ma się wyjaśnić wszystko z działkami kolejne 4 przeklęte tygodnie... ale pojadę sobie popstrykać zdjecia ,,gołej działki'' a raczej chaszczy jakie tam rosna i Wam pokaże

  3. #3

    Domyślnie

    To super ciesze się, że ci sie podoba
    Już niedługo zamieszcze nastepne zdjęcia juz wiem jak to się robi
    I czekam na twoje zdjęcia
    lasek mamy blisko sąsiąd narazie tylko z jednej strony
    Pozdrawiam i czekam

  4. #4

    Domyślnie

    No ładnie
    Widze , że wielbiciele Edytki śpią
    dzisiaj u mnie chłopaki stawiaja ściany i ida jak burza porobie trochę zdjęć to wam pokarze a wy to co ja tez czekam na zdjęcia i na nowe wieści .

    Ze zmian w moim projekcie to tak

    -okno w jadalni bedzie zmniejszone o jeden pustak bo nie ma takiej długości nadproży
    - brama garażowa będzie wymiarowa czyli ok 3 m a nie tak jak my mamy ponad 3(kolejny brak nadproży)
    - strop nad garażem prawdopodobnie będzie na równo z resztą góry tak jest panom łatwiej i nie trzeba odrazu stropu zalewać tylko można ściany ciągnąć.

    Nie chciałam się na to zgodzić za żadne skarby, ale teraz się zastanawiam chyba innego wyjścia nie mam, fundusze nie pozwola mi na nic innego!!!

  5. #5

    Domyślnie

    I oto kolejne zdjęcia
    Miłego oglądania

    A oto łazienka na dole

    Salon

    Przyjechał materiał





    I miły akcent na zakończenie
    ten piękny domek to sąsiada projekt "Pan Tadeusz" piękny!!

  6. #6

    Domyślnie

    Zadnych komentarzy jestem w szoku

  7. #7

    Domyślnie

    agnieszka11: Fotki super - budowa jak idzie do przodu - okolica ładna i.. wszyscy chyba Ci zazdroszczą ja na pewno - bo mnie jedna z ekip wyceniających budowe domku właśnie powiadomiła, że nie podejmuje się budowy - no nic mam w zapasie jeszcze jedną (wycena może jutro).

    Mi architekt okno w jadalni tez chciał zmniejszyć ale nie pozwoliłem - zapytałem co z tymi nadprożami (także jesli chodzi o garaż) i powiedział mi, że nie powinno być żadnego problemu.

    Natomiast kazał mi przemyśleć kwestie rolet zewnętrznych na parterze (bo chcemy dać) czy mają być i jakie, bo najlepiej jakby były pod ociepleniem i nie wystawały - ale wtedy muszą zrobić wyżej nadproża.

    Dzwoniłem do MG Projekt - i okazuje się, że za darmo moge dostać projekt wentylacji z rekuperatorem! (i to z 2 róznych firm) - ciekawe czy tak rzeczywiście będzie - bo firma z Poznania chce za projekt 1000 PLN.

    Pozwolenie na budowe mam mieć w lipcu..

    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Agnieszka - ekstra fotki boziu jak u Was postepują prace ani sie obejrzymy, a Wasza Edzia bedzie sobie stała bardzo zazdroszczę, serio
    a ta tęcza nad Tadeuszem - po prostu cud miód

    no właśnie co z roletami robicie? ja chciałabym miec...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Obi

    Dzwoniłem do MG Projekt - i okazuje się, że za darmo moge dostać projekt wentylacji z rekuperatorem! (i to z 2 róznych firm) - ciekawe czy tak rzeczywiście będzie -


    pozdrawiam
    no własnie.... a lipiec już bliziutko

  10. #10

    Domyślnie

    Kochani robota idzie na całego dzisiaj kolejne prace
    Sciany rosną!
    Jeżeli chodzi o okno w jadalni to zmniejszyliśmy o jeden pustak żeby było wymiarowe i powiem wam, że dobrze zrobiliśmy bo i tak jest ogrooommmnnneee ale naprawde piekne.
    Mam już swoje ulubione miejsce w domu "podcień" coś wspaniałego.
    Jeżeli chodzi o rolety to my nie robimy napewno mi osobiście się to nie podoba, za to zrobimy okiennice z przodu domu!
    No i chyba jednak niestety strop nad garażem będzie równy z resztą góry bo i tak tam jest podniesione o jeden pustak co nie daje nawet jednego stopnia i jeżeli tak zostanie to będzie jakoś tak niewymiarowo!

    A dzwi na taras są poprostu wielgachne SUUUPPPPEEEERRRRR
    Jak dzisiaj panowie coś zrobia to zamieszcze zdjęcia zobaczycie sami!
    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Agnieszko czekam z niecierpliwością na kolejne zdjecia fajnie, że tak szybko i sprawnie Wam idzie ta budowa - uwierz mi, większość z nas Wam zazdrości na maksa i fajnie, że tak szczególowo nam wszystko opisujesz

  12. #12

    Domyślnie

    Ciesze sie bardzo, że mogę się pochwalić dziełem mojego życia!
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Dziś mała załamka.. albo nawet i duża.. ekipa na która liczyłem najbardziej zrobiła wycene - stan surowy (z dachem ale bez okien i bez schodów) wycenila mi na brutto 280tys PLN (wyceniali oryginalny projekt) w tym robocizna ok 100tys. Wg mnie to totalna przesada.. więc musze szukac innej ekipy..

  14. #14

    Domyślnie

    O Matko to faktycznie totalne przesada ale niestety oni teraz robia sobie o chcą!

    Życze powodzenia w dalszych poszukiwaniach uda się napewno!!!!

  15. #15

    Domyślnie

    Obi - kompletna przesada ceny z kosmosu, ale teraz wszyscy na rynku zgłupieli, budują się na potęge i ceny... chyba z kosmosu

    Agnieszko - nie ma nowych fotek ???

  16. #16

    Domyślnie

    Fotki sa oczywiście tylko nie ma czasu ich zamieścic postaram się niedługo

    Z nowości to tak

    Wysokość pomieszczeń została trochę zmniejszona do 280cm bo było 305 a to naprawdę trochę za dużo
    Salon wygląda super a okno na taraz poprostu szok jakie wielkie
    Jednak strop nad garażem będzie niżej doszliśmy do porozumienia będą 2 schodki w dół więcej nie trzeba bo tylko będą miejsce zajmowały

    Nasz majster powiedział, że to projekt chyba z przed 10 lat bo teraz już się takich rzeczy nie robi i takich zawijasów tez nie, ale jakoś dadzą radę.
    Pójdzie podobno tona stali
    Także jest jeszcze troche rzeczy do przemyslenia będę informowała na bierząco!!!

  17. #17

    Domyślnie

    No Agnieszko przyznam, że cieszę się, że pierwsza się budujesz, bo będziemy wiedzieli czego robić, a czego nie jestem normalnie chłonna wszelkich informacji budowlanych z Twojej strony...
    tona stali powiadasz... a na co aż tyle??

  18. #18

    Domyślnie

    Ta tona to teraz bo wcześniej już kupowalismy tylko nie pamiętam ile
    To jest na góre już na te wszytkie zbrojenia, wieńce itd
    Nadproże nad oknem w salonie jest wylewane z betonu więc tam tez ida jakieś druty.
    Budowlaniec ma nam zrobic jeszcze dokładne zestawienie ale trochę mnie ta stal przeraziła
    teraz kazal nam dokupić Porotherm 12 , żwirek jakiś styropian i inne cuda
    zamówiliśmy wczoraj cement bo podobno wstrzymali wszytkie dostawy
    OSZALEĆ MOŻNA

  19. #19

    Domyślnie

    Agnieszko, dzięki za wszystkie informacje, notuje skrzetnie zeby być mądrzejszy przy budowie
    czy te zmiany miałaś robione w adaptacji ( okno, niższy parter )czy majster podpowiada i na bierząco zmieniacie?

  20. #20

    Domyślnie

    I bardzo słusznie myslę, że to może się wam przydać
    Takich zmian nie trzeba adaptować na bieżąco cos wychodzi także sa to zminy których jeszcze mozna dokonać!

    Zastanówcie się nad oknem w garażu w projekcie sa luksfery my je zlikwidowalismy ale jakies okeinko by się przydało.

    Wiem, że każda ekipa buduje inaczej ale myslę, że o takich rzeczach my możemy zadecydować.

    Panowie dzisiaj kończą chyba ściany i nadproża.
    Czekamy na kominy maja byc w przyszłym tygodniu( to już ponad 2 tygodnie).
    I mały przestój z powodów finansowych a pozniej już tylko strop SSUUPPEERRR!!!

    Ściany rosna niesamowicie i sa porostu przecudne te wszystkie skosy to jest właśnie urok naszej Edytki prezentuje sie naprawde super.

Strona 5 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony