dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie +++ PROPONUJĘ CISZĘ NA FORUM +++

    W wersji obecnej, która wręcz szkodzi naszemu zdrowiu, moje uczestnictwo uważam za zakończone.

    Forum dla mnie umarło.

    Teraz niech Redakcja pokaże, dla kogo stworzyła to forum. Dla nas, czy dla siebie.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    dla tych którzy są niezdolni do porzucenia forum proponuję występy w czcionce dużej i bold
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Sloneczko, daj ludziom szanse. Tyle sie napracowali. Na pewno wyciagna wnioski z naszych komentarzy i cos z tym zrobią. Na 100%...Jeszcze nie bylo aby Redakcja zachowiwala sie niepoprawnie wobec uczestnikow forum...
    Stawiam, ze bedzie jakas posrednia opcja, cos pomiedzy tym co bylo i tym co jest teraz...
    A wszyscy beda z tego sie cieszyc...
    Tylko nie wpadajcie od razu w panike...
    Jakby nie obchodziala ich nasza opinia to nie bylo by tego pytania w "Uwagach"...Na razie badaja rynek.., a potem nas mile zaskocza..,jak zawsze...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Było dobrze, jest źle.
    Komu to przeszkadzało?
    Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował.
    Komentarze.
    punkt widzenia zależy od kąta patrzenia

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Sloneczko, daj ludziom szanse. Tyle sie napracowali. Na pewno wyciagna wnioski z naszych komentarzy i cos z tym zrobią. Na 100%...Jeszcze nie bylo aby Redakcja zachowiwala sie niepoprawnie wobec uczestnikow forum...
    Stawiam, ze bedzie jakas posrednia opcja, cos pomiedzy tym co bylo i tym co jest teraz...
    A wszyscy beda z tego sie cieszyc...
    Tylko nie wpadajcie od razu w panike...
    Jakby nie obchodziala ich nasza opinia to nie bylo by tego pytania w "Uwagach"...Na razie badaja rynek.., a potem nas mile zaskocza..,jak zawsze...
    tyle, żę REDAKCJA całą dobę milczy, a rynek się bada przed wprowadzeniem produktu

  6. #6

    Domyślnie

    ZDECYDOWANIE POPIERAM FORMĘ PROTESTU, TEGO SIE NIE DA CZYTAĆ.

    PROPONUJĘ FORUMOWĄ CISZĘ.

    JAK SIĘ COŚ ZMIENI NA LEPSZE TO DAJCIE ZNAĆ
    jacek

    zapraszam wszystkich mających pytania z dziedziny elektryki do wątku http://www.murator.com.pl/forum/view...890&highlight= tam zaglądam częściej i łatwiej jest mi wyłapać pytania na które postaram sie w miarę mojej wiedzy odpowiedzieć.

  7. #7

    Domyślnie

    A jak nam całkowicie forum zamkną za te nieprzychylne recenzje nowej szaty graficznej???

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał premiumpremium
    A jak nam całkowicie forum zamkną za te nieprzychylne recenzje nowej szaty graficznej???
    albo przeciwnicy dostaną dożywotniego banana

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał premiumpremium
    A jak nam całkowicie forum zamkną za te nieprzychylne recenzje nowej szaty graficznej???
    znajdziemy nowe
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał premiumpremium
    A jak nam całkowicie forum zamkną za te nieprzychylne recenzje nowej szaty graficznej???
    Nie zamkną ,inspiracje gdzies trzeba czerpać
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Niew iem tylko czy potrafię tak milczeć

  12. #12

    Domyślnie Re: +++ PROPONUJĘ CISZĘ NA FORUM +++

    Cytat Napisał Sloneczko
    [size=18][b]W wersji obecnej, która wręcz szkodzi naszemu zdrowiu, moje uczestnictwo uważam za zakończone.
    Trzymam za slowo . Mam nadzieje , ze nie pisalas nic wiecej po tej deklaracji .

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie Re: +++ PROPONUJĘ CISZĘ NA FORUM +++

    Cytat Napisał Sloneczko
    W wersji obecnej, która wręcz szkodzi naszemu zdrowiu, moje uczestnictwo uważam za zakończone.

    Forum dla mnie umarło.

    Teraz niech Redakcja pokaże, dla kogo stworzyła to forum. Dla nas, czy dla siebie.
    milo bylo cie poznac
    powodzenia

  14. #14

    Domyślnie

    Wiem jak wygląda praca redakcyjna. Kilku gościom wydaje się, że pozjadali wzytskie rozumy i co troche wymyślaja cos nowego, byle tylko sprzedaż rosła. Nikt nie słucha czytelników i prostych dziennikarzy, bo dla tych paru kolesi to durny plebs. Tu jest dokładnie tak samo. Oni uważają, że głąby o tak się przyzwyczaja za parę dni i stanie na tym, że oni mieli rację. Byle tylko ludzie kupowali gazety... lub czasopisma.

  15. #15

    Domyślnie

    NIE DAJĘ RADY CZYTAC !!!
    SZANOWNA REDAKCJO MOŻE JAKIŚ LEKARZ OD WZROKU SIĘ WYPOWIE I RÓWNIEŻ KTOŚ OD DOBORU KOLORÓW, ABY NIE SZOKOWAŁY A POZWALAŁY CZYTAĆ.

    Mobby

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Niew iem tylko czy potrafię tak milczeć
    Krzyczy w trakcie ?
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anisia3
    Wiem jak wygląda praca redakcyjna. Kilku gościom wydaje się, że pozjadali wzytskie rozumy i co troche wymyślaja cos nowego, byle tylko sprzedaż rosła. Nikt nie słucha czytelników i prostych dziennikarzy, bo dla tych paru kolesi to durny plebs. Tu jest dokładnie tak samo. Oni uważają, że głąby o tak się przyzwyczaja za parę dni i stanie na tym, że oni mieli rację. Byle tylko ludzie kupowali gazety... lub czasopisma.
    dawno stwierdziłem, że redakcja jest głucha na głosy formumowiczów
    i naraziłem się
    wielkim

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na wszelki wypadek kopiuję sobie swój dziennik budowy, zanim zniknie. Nie dość, że czytać się nie da, to jeszcze nic nie funkcjonuje normalnie: nie dostaję powiadomień o odpowiedziach z niektórych wątków, znikają całe tematy po próbie usunięcia jednego postu, baaardzo trudno posty opublikować, nie ma podświetlenia przeczytanych wątków, co baaardzo utrudnia przeglądanie forum...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #20

    Domyślnie

    czy macie jakieś wiadomości od Redakcji??... na temat zmiany szaty graficznej??

    jeśli nie.... to też protestuję....
    i nie piszę na forum...

    słoneczko pozdrawiam.... chociaz wiem , że nie odpowiesz...hehe

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony