dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 111
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta1976

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czemu piszecie, że dom w Firletkach jest prawie taki sam? Ma podstawową , bardzo ważną różnicę: na górze nie ma dwóch łazienek- a to dla sypialni rodzców bardzo ważne przecież. I czemu kuchnia od frontu jest lepsza? ma to jakieś zalety? napiszcie mi, proszę. Jedyne co mi się bardziej podoba w Firletkach, to umiejscowienie kominka w salonie. W Dąbrówkach nie jest on centralnie w salonie tylko bardziej w jadalni.

  2. #22

    Domyślnie

    Domek śliczny, my będziemy budować dom w orlikach - projekt podobny wizualnie do dąbrówek Myślimy o zamawianiu materiałów, w projekcie również porotherm 25, jeżeli będzie różnica cenowa to zmienimy na Maxa, bo według naszego wykonawcy też jest dobry.
    Czekamy z niecierpliwością na Wasze rezultaty!

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    W sobote WRESZCIE dotarł materiał na więźbe dachową, dla czego wreszce? bo miałem je otrzymać na luty wszystko drożeje drzewo również ale facete okazał się na tyle przyzwoitym ziomkiem że zapłaciłem tyle za ile zamawiałem; jest tego 10 kubików - faceci którzy przyjechali to zrzucić z samochodu troche śmiali że to materiał na dach domu 20 x 20 m ; mam nadzieje że wyschnie do czerwca 2008;
    Żeby było śmieszniej w sobote była ulewa i porządnie polało RAZ, a drugi raz wczoraj także było co nosić juro z tatkiem strzelimy dach nad tym wszystkim i kolejny etap za nami ufff zakwasy, otarcia, a to tylko przetarcie przed budową która już tuż tuż miejmy nadzieje bo starostwo popędzam jak tylko moge bo pozwolenie potrzebne jak tlen
    Co jeszcze hmm, udało mi się załatwić ponad 70 kubików ziemi za freee!!! tylko zabuliłem za transport śmieszne pieniądze, wszystko się układa!! oby tak dalej



  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar adam_cz-wa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    62

    Domyślnie prosba o cenne wskazowki

    witam

    bardzo Was proszę dajcie wskazówki czy cos byscie jeszcze zmienili w moim projekcie

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    ogólnie projekt bardzo ciekawy !!!! ale spiżarnia dziwnie skonstruowana ale cały projekt jakbym już gdzieś widział ))))))

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Po dłuuugim oczekiwaniu ruszyliśmy z kopyta ;

    Wytyczenie, kopanie, zbrojenie, jutro zalewanie ław - na 1/2 domu, pewnie po jutrze będą kopać piwnice i wtedy zaleją już wszystko. Pogoda dopisuje aż za bardzo ponad 33 stopnie, no ale ekipa dała rade, ogólnie jak do tej pory Rewelacyjnie sobie radzą i jak narazie moge polecić za profesjonalizm, ekonomie i cholerną solidność. Kolejne relacje wkrótce


    Pierwszy palik po wytyczenie wbija wiadomo kto !! )))

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    bardzo fajny projekt wybraliście, podoba mi sie ten dom, kto wie jak bym budowała drugi czy nie byłby to właśnie ten jestem bardzo ciekawa jak wykończycie wnętrza,

    pozdrawiam,
    Honzka

    Mój domek

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie



    Jak widać ławy w piwnicy są czyli całe fundamenty już z głowy bo niepodpiwniczona część (zalana wcześniej) już twarda jak skała .

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie







    ....a tak to się stało !

    Wystarczy że człowiek pójdzie do pracy, a tu po działce grasują jacyś ludzie jak wracam już ich nie ma .....strasznie płochliwi, a mówiłem żeby się nie bali bo nie będe krzyczał na nich - u mnie słowo droższe pieniędzy

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie



    Tymczasem tego samego dnia, coś mi wyrosło z ziemi w kuchni ...hmm trudno jakoś to będzie;

    Jutro przerwa bo prądu nie będzie krótko mówiąc dzień do tyłu, bo pogoda jest, chęci są a ...pradu nie ma

  12. #32

    Domyślnie

    Bardzo fajny projekt... my też postawiliśmy na Archon Być może wybralibyśmy ten projekt, ale mąż się uparł, że nie może być garażu w domu. Powodzenia w budowie, będę śledzić wasze postępy

  13. #33

    Domyślnie Re: Ceramika

    [quote="Anett i Artur"]Zdecydowaliśmy się na Hadykówke (pustak MAX-288mm) mimo iż w projekcie przewidzieli Porotherm 25-tke....cena 2,47 pln za sztuke to 90% tej decyzji a o to nasz stosik



    Wow.... 2,47 za cegłę??? Teraz ją kupowaliście???
    jeśli można prosic jakiś namiar to będe wdzięczna

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Anett i Artur
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    cena 2,47 brutto za MAX-a 288 to cena z 22.12.2006 !!
    Za 255-tkepłaciłem 2,42

    To ceny z tamtego roku więc nie wiem po ile teraz, ale namiary moge dać na miejsce gdzie kupowałem, mysle że telefon moge podać bo w sumie w książce tel. jest to samo więc prawa nie łamie ))

    017 87-14-900

  15. #35

  16. #36

  17. #37

  18. #38

  19. #39

  20. #40

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony