dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 85
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1700
  1. #1

    Domyślnie projekt PLANETA pracownia DOMUS

    Bardzo proszę o opinię o tym projekcie. Mam wąską działkę, ledwie się zmieści. Z jednej i z drugiej strony zostanie po 3 metry Ale bardzo nam sie podoba uklad w srodku - ma wszystko co chcemy i wykorzystana jest przestrzen nad garazem. Prosze o opinie!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie projekt PLANETA pracownia DOBRE DOMY

    Przymierzamy sie do budowy domu wg tego projektu. Bylibysmy wdzięczni za wszelkie informacje dotyczące budowy ww. domu. Chętnie skorzystamy z rad doświadczonych forumowiczów.
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  3. #3

    Domyślnie PLANETA I z Dobre domy - kto budował?

    Planujemy wybudować dom wg tego projektu i chętnie porozmawialibysmy z kimś kto juz podjął się budowy tego projektu.
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  4. #4

    Domyślnie

    Też mi się podoba ten projekt, na pewno bym likwidował tylną lukarnę żeby obniżyć koszty budowy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał słej
    Też mi się podoba ten projekt, na pewno bym likwidował tylną lukarnę żeby obniżyć koszty budowy
    Czołem, także myslałem o jej likwidacji. A czy ktos może zmierzył się z budową tego projektu?
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  6. #6

    Domyślnie PLANETA I z Dobre Domy - ktos buduje?

    Kupilismy projekt Planety I,jesli znajdzie sie ktos kto ma równiez ten domek prosimy o kontakt i wymiane doswiadczeń.

  7. #7

    Domyślnie Planeta I

    Buduję domek wg tego projektu

  8. #8

    Domyślnie

    nareszcie,pisz jak postepy,na jakim jestes etapie,juz myslałam ze nikt tego projektu nie wybrał,mile widziane zdjecia

  9. #9

    Domyślnie planeta I

    Mam stan surowy bez dachu. Dom budowany z porothermu. W przyszłym tygodniu będzie prawdopodobnie zakładana więźba. Wprowadziłem kilka zmian do projektu. Chociaż na początku założenia były takie żeby raczej nic nie zmieniać. Tak więc w ostatnim momencie przeniosłem kotłownię do pomieszczenia za garażem, ponieważ stwierdziłem że przy ogrzewaniu na eko-groszek pomieszczenie to powinno bć bardziej oddzielone od reszty domu. Pomieszczenie 1/8 ma drzwi łączące je z garażem. Inna zmianą jaką prawdopodobnie dokonamy to przeniesienie kuchni do pomieszczenia 1/6. Aż żal było nam dzielić tak dużą przestrzeń salonu na kuchnię. Pewnym mankamentem projektu jest ciemna klatka schodowa ale mam nadzieję że ten problem również rozwiążę poprzez dodatkowe okno połaciowe lub świetlik w ścianie. Aha w salonie drzwi balkonowe poszerzyłem do wymiaru 2400 mm ( drzwi przesuwne). Na dach przewidziłem dachówkę robena którą już zakupiłem. w razie pytań piszcie

  10. #10

    Domyślnie

    My jesteśmy na etapie planistycznym - organizacja materiałów, wykonawców, papierologia, pozwolenia, projekty przyłączy itp. Planujemy start na wrzesień. A jaki rozmiar drzwi zmieścił Ci się między garażem a pom. nr1/8? Też chcemy tam mieć drzwi, ale ścianka między kotłownią a garażam jest MAŁA.

  11. #11

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam 900

  12. #12

    Domyślnie

    czy zmienialiscie wymiary pozostałych okien np150x150 w pokoiku na dole ,nie za wysokie.A co do drzwi miedzy gararzem za kotłownia 1/8 to nasz architekt twierdzi ze za malo jest miejsca na skrzydło.jesli macie zdjecia to pochwalcie sie, miło nam bedzie zobaczyc co juz macie a my dopiero mamy miec.

  13. #13

    Domyślnie

    Nie zamierzam zmniejszać tego okna. Być może zrobię je 2-skrzydłowe. Co do drzwi w pomieszczeniu 1/8 to będa robione i tak pod wymiar więc nie ma problemu ze skrzydłem. Zdjęcie aktualne moge podesłać. e-mailem Miejsca moim zdaniem jest wystarczająco dużo. A czym bedziecie opalać dom ?

  14. #14

    Domyślnie

    ja tam nie mierzyłam,tylko architekt,i wychodzi na to ze cos kulawo to robił,nie jestesmy z niego zadowoleni,ale nie mozna miec wszystkiego,zamierzamy eko groszkiem jak wy ale jeszcze sie wstrzymujemy bo jest cien szansy ze gaz bedziemy mieli,jutro ma facet na dac znac,takze jeszcze zobaczymy ostatecznie.Podnosiliscie scianke kolankowa?Czekam na fotki:mój adres [email protected]

  15. #15

    Domyślnie

    Miejsca na drzwi jest wystarczająco duzo. Ale miejsca na piec eko-groszek jest moim zdaniem za mało. Mimo wszystko taki piec zajmuje sporo miejsca. Gdyby był gaz ziemny to byłoby OK. Niestety u mnie być może gaz będzie za klika lat. Nie podnosiłem ściany kolankowej bo może to zmienić zanadto wygląd domu.

  16. #16

    Domyślnie

    ten wątek jest dłuższy, więc wkleję jeszcze raz to co napisałam
    Witam Was serdecznie
    nam również bardzo podoba się planeta i zamierzamy kupić ten projekt a zacząć w przyszłym roku.
    Zmiany jakie planujemy wprowadzić:
    1. wydłużenie domu o 1 metr tak, aby salon i kuchnia były większe
    2. powiększenie okien (tych na wspólnej ścianie kuchni i łazienki)
    3. likwidacja balkonu
    4. likwidacja daszku nad tarasem
    5.zmiana tarasu na taki zaokrąglony, tak, żeby był też z boku domu
    i ja jeszcze bym chciała, żeby wyjście na taras było przy kuchni ale tu się mąż nie bardzo chce zgodzić bo mówi, że będzie mało miejsca na stół
    Z chęcią bym zobaczyła fotki, proszę o wklejenie
    pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    miło ze do nas dołaczyłas,ja niestety fotek nie posiadam poniewaz na jesień dopiero zamierzam zaczac budowe,ale słuze pózniej,a peters nie chwali sie swoia planeta,kurka nie da podpatrzec!Sporo tych zmian macie a co sie z tym wiaze to troszku zapłacicie architektowi za adaptacje!Nie lepiej zamówic projekt indywidualny,zastanówcie sie!My niestety mamy waską działke wiec poszezenie nie wchodzi w gre i tak ledwo sie nam zmiescił,my w zasadzie mało zmian planujemy na tym etapie.Nasz projekt jest w adaptacji poki co,staramy sie o przyłacza.Do usłyszenia! Skad jestes?

  18. #18

    Domyślnie

    chodziło mi oczywiście o wspólną ścianę kuchni i salonu
    zzobaczymy ile nas te zmiany będą kosztowały bo poza tym dom bardzo mi się podoba
    jesteśmy z Gdańska
    pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    ile chcą od Was za wymurowanie domu ?

  20. #20

    Domyślnie

    Chyba to trudne pytanie było

Strona 1 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony