dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 85
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1700
  1. #41

    Domyślnie

    Nie robię deskowania. Robię natomiast podbitkę na krokwiach od góry, na połać dachu wystającą z elewacji.

  2. #42

    Domyślnie

    Pamietaj o zdjeciach dachu i moze pomieszczeń,bo mnie skręca zeby zobaczyc wnetrza naszej PLANETY.U nas z doumentacja ciagnie sie,chyba trafilismy na leniwego architekta,w ogóle nami nie kieruje,my nie bardzo wiemy co dalej robic a on zwyczajnie wyjechał na urlop a my co czekamy na niego!!!!Nie nadajemy na tych samych falach,no cóz!!!Ale najwazniejsze z polecenia był,tylko co z tego!

  3. #43

    Domyślnie

    ja tez bym z chęcia zdjęcia zobaczyła

  4. #44

    Domyślnie

    mooon i jak zdecydowaliscie sie juz na PLANETE?

  5. #45

    Domyślnie

    tak, na 99%
    zamówiliśmy już projekt, dostaliśmy fakturę pro-formę, musimy zapłacić i będzie nasza
    i wiecie co, im dłużej na nią patrzę tym bardziej mi sie podoba
    przeglądałam jeszcze dzisiaj jakieś projekty, ale zawsze znajduję w nich jakieś ale, które dyskwalifikuje dany projekt
    tak więc będzie Planeta
    Kasiu, liczę na zdjęcia chociaż od Ciebie, jak już zaczniesz

  6. #46

    Domyślnie

    Beda zdjecia,jesli uda nam sie zaczac! Wczoraj rozmawiałam z sasiadami z okolicy i maja stan surowy z dachem domu GRANAT z Krajobrazów- identyko jak nasz,rózni sie paroma szczegółami ale jakbym chodziła juz po swoich pomieszczeniach,super uczucie!!

  7. #47

    Domyślnie

    Jak będę miał juz dachówkę na dachu, to pokażę zdjęcie. Na razie jeszcze droga daleka. Ale więźba kuz jest

  8. #48

    Domyślnie

    oki,czekamy,tylko zrób zdjecia z róznych stron! pozdrawiam!

  9. #49

    Domyślnie

    a my kupiliśmy projekt, pieniądze przelane a przesyłki nie ma
    długo czekaliscie na wysyłkę?

  10. #50

    Domyślnie

    Ponad tydzień czekałam,bo podobno bardzo popularny projekt i nie nadążaja z przygotowaniem,przyślą na pewno! Ja dzwoniłam do biura we wrocławiu i pytałam czy juz wysłali,takze wiedziałam kiedy sie spodziewać.Dostaniesz piekną walizeczkę!Ja płaciłam jeszcze za dostarczenie do domu 25zł,kurier przyniósł do rąk własnych.Pozdrawiam!

  11. #51

    Domyślnie

    mamy juz projekt
    zaczyna się papierkowa robota

  12. #52

    Domyślnie

    A u nas takie zmiany,ze w koncu nasze dokumenty trafiaja na ZUD w ten piątek,oby wszystko było ok i dalej składamy reszte papierów( i to co wypocił nasz architekt pożal sie Boze fachowiec!!!) do kupy i staramy sie o pozwolenie,cieżko nam to idzie,ale niestety trafiliśmy na architekta lubiacego alkohol i tak sobie radzi z robotą,ze w zasadzie sama nie wiem jak mu sie kreci interes - dodam ze człowiek z polecenia.Juz morze łez wylałam!A murarze zamówieni na wrzesień,jak zdąrzyc?

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiula77
    A u nas takie zmiany,ze w koncu nasze dokumenty trafiaja na ZUD w ten piątek,oby wszystko było ok i dalej składamy reszte papierów( i to co wypocił nasz architekt pożal sie Boze fachowiec!!!) do kupy i staramy sie o pozwolenie,cieżko nam to idzie,ale niestety trafiliśmy na architekta lubiacego alkohol i tak sobie radzi z robotą,ze w zasadzie sama nie wiem jak mu sie kreci interes - dodam ze człowiek z polecenia.Juz morze łez wylałam!A murarze zamówieni na wrzesień,jak zdąrzyc?
    dacie radę , zdążycie!
    a na kogo się zdecydowaliśćie? na tego człowieka, który robi całosc ze swoimi materiałami czy sami będziecie załatwiać?

  14. #54

    Domyślnie

    Ten ze swoimi materiałami za duzo krzyknął i zdecydowalismy sie na murarzy,kt. wszystko trzeba dowieżć, ale cos za cos,tutaj cena normalna!Poki co w przyszłym tygodniu woda i prąd-maja robić!Zobaczymy czy cos drgnie!

  15. #55

    Domyślnie

    ciężko będzie zdążyć, no chyba ze Wasze Starostwo szybko działa...

  16. #56

    Domyślnie

    trafilismy na okres urlopowy,wszystko sie wydłuża,ale coż,jutro mam nadzieje zejda dokumenty z zudu,a dalej zobaczymy Peters masz ten dach?Zdjecia prosimy,koniecznie!!!Napisz jeszcze czym kryłes?

  17. #57

    Domyślnie

    Ciągle nie mam dachówki na dachu. .

  18. #58

    Domyślnie

    jaką masz dachówkę na dachu i co sie dzieje ze nie położona?

  19. #59

    Domyślnie

    Dachówkę mam Robena, ale ciągle nie położonąi. Szkoda gadać. Najpierw ciesla mnie długo woził a teraz dekarz. Miał wejść w zeszłym tygodniu, ale właśnie się dowiedziałem że cięsla wykonując dach dla mojego dekrza ( to sa kumple ) spadł kilka dni temu z pracownikami z jakiegoś dachu no i jest zadyma. Szpital itd.

  20. #60

    Domyślnie

    A u Was jak postepy ?

Strona 3 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony