dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Grzegorz 63
    Zaraz zaglądnę. Ale może wiesz coś choćby teoretycznie jak zużycie tych palet, czy drogie i wogóle jak z tym jest. Jak byłem na targach to z rozmowy wynikało że sporo drożej wyjdą palety tylko ile? -oczywiście w porównaniu z piecem na groszk.

    lechu5


  2. #22

    Domyślnie

    Nic bliżej nie wiem! Jak na razie to jestem nadal fanem kotła na węgiel groszek bo mieszkam w Dąbrowie Górniczej i węgiel mam dosłownie pod nosem a granulat drewniany pellets najbliżej w Częstochowie. Wcześniej, dwa miesiące temu inni forumowicze udawadniali, że pelety są aktualnie najtańszym paliwem. Sam tego nie sprawdzałem... Jest jedna nie kwestionowana zaleta takich kotłów. Można wygospodarować oddzielne pomieszczenie w piwnicy na pelety, nasypać ich pod sam sufit i zapomnieć o obsłudze takiego kotła przez cały sezon grzewczy (kocioł będzie zasysał pelety automatycznie z tego pomieszczenia). Popiołu jest tak mało, że wystarczy zajrzeć do popielnika raz na miesiąc. Ten popiół jest zupełnie nietoksyczny, można go rozsypać na działce- trawa będzie lepiej rosła!

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Boguś

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Jestem tu pierwszy raz, i już mnie głowa prawie rozbolała na samą myśl, z iloma problemami trzeba się zmierzyć...
    Miałem dziś faceta, który przedstawił mi ofertę na piec opalany peletami. Jak już tu przeczytałem, firma, która go produkuje, liczy się chyba na rynku, ale nie wiem, jak będzie się to sprawowało, gdy jako opał zastosowany będą pelety. Urządzenie, o którym piszę, to KIELAR-ECO2. Cena, z podajnikiem i zbiornikiem na pelety, to około 9500,- Co o tym myślicie, czy warto...?
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony