dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie pazury chomika

    Mojemu chomikowi urosły straszne szpony,jak się go wypuszcza żeby sobie pobiegał np. po łóżku to czasem zaczepia pazurami o narzute.Czy można mu samemu przyciąć szpony albo zanieść go w tym celu do weterynarza czy też tak ma być?To mój pierwszy gryzoń w domu także nie wiem czy to sie obcina czy nie

  2. #2

    Domyślnie

    Po raz pierwszy idź do weta, za 5-10 zł obetnie i pokaże ci, jak to robić. Potem sam obcinaj, bo to nie jest trudne.
    Już w domku!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał akacja Zobacz post
    Po raz pierwszy idź do weta, za 5-10 zł obetnie i pokaże ci, jak to robić. Potem sam obcinaj, bo to nie jest trudne.
    musiałabym to robić z prędkością światła, bo moje szczęście usiedzi tak maksymalnie jedną sekundę i zwiewa ale na szczęście nie ma dużych problemów z jego pazurkami

  4. #4

    Domyślnie

    Ja moim chomikom nigdy nie obcinałem, ale jak się tym martwisz, to poszłabym do weterynarza. Za takie coś na pewno dużo nie zapłacisz

  5. #5

    Domyślnie

    Jakiś wyjątkowy chomik, mojemu nigdy nie musiałam obcinać. Ale faktycznie lepiej się wcześniej zgłosić do weterynarza, bo on ma takie małe paluszki, żeby mu nic nie uszkodzić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony