dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 108
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 2142
  1. #181

    Domyślnie

    Nie zastanawiaj się, bierz, kobieta mam rację, nikt nie zrobi co do milimetra. I uwaga już moja, zaokrąglaj zawsze w górę, da to bardziej wytrzymałą konstrukcję i mozliwośc uniesienia cięższego pokrycia. Kiedy ja pomyślę o dachu, sam nie wiem.

  2. #182

    Domyślnie

    a kiedy chcesz kłaść dach? jeszcze w tym roku?
    jeśli tak to już myśl o tym, bo wiem, że niektórzy producenci nie przyjmują zamówień już na ten rok np. Roben...

  3. #183

    Domyślnie

    No to zaglądnę i ja na Wasz wątek
    Widzę, że podobnie jak my, budowniczy Neptunka, stworzyliście zgraną grupę i wymieniacie poglądy i pomysły tak ważne przy budowie domu.
    Bardzo zgrabny ten Wasz domek i chyba nie aż tak bardzo skomplikowany w budowie, co jest bardzo ważne, bo mniej błędów można popelnić.
    Pozdrawiam gorąco, zwłaszcza Agatkę, którą dopiero co poznałam, ale już zdążyłyśmy przeprowadzić bardzo ciekawą nocną rozmowę.
    Będę Was odwiedzać.
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  4. #184

  5. #185

    Domyślnie Re: więźba


  6. #186

    Domyślnie

    Witam, jeśli ktoś jeszcze się nie zdecydował na ostateczną adaptację domu odsyłam do strony http://www.wlasnydom.pl/materialy/IN...603/index.html.
    Znajdziecie tam dom W-49.12a, który jest odmianą naszego.
    Pozdrawiam
    Ania

  7. #187

  8. #188

  9. #189

  10. #190

  11. #191

    Domyślnie

    Super Agatko Niech wszystko idzie szybciutko i bez problemów w górę
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  12. #192

    Domyślnie

    Brawo, lubię patrzeć na fotki przedstawiające postępy w pracach. Teraz już pójdzie szybciej, może nawet szybciej niż u mnie.....pozdrawiam

  13. #193

  14. #194

    Domyślnie

    co do tej ciszy to to samo pomyślałem... albo ludzie w polu zarobieniu, albo niestety wiatr hula w wykopach na budowie - przynajmniej tak u nas niestety jest...
    ale mam za to "fachowe" pytanie... przymierzaliście się do instalacji podposadzkowej? jaki koszt tego wam wychodzi?

  15. #195

  16. #196

    Domyślnie

    no, no - niech się mury pną do góry... chciałoby się śpiewać...
    a co instalacji podposadzkowej to mi właśnie chodzi o kanalizacyjną... to przecież na tym etapie trzeba zrobić - gdzie rury pionowe, w którym miejscu kanalizacja wyjdzie z budynku, a w którym wejdzie itd.

  17. #197

    Domyślnie

    Witam. . U mnie niestety deszcze nie pozwalają na położenie izolacji poziomej i rozpoczęcie budowy ścian.....czekam na lepszą pogodę.... pozdrawiam Was wszystkich....Agato, tak przy okazji.... czy w związkuz widocznymi zbrojeniami przyjęłaś inną technologię budowy?...

  18. #198

  19. #199

    Domyślnie

    Zastanawiałem się nad wieńcem, ale mój kierownik stwierdził, że u mnie nie musi go być. Argumentował rzeczowo i pewnie miał rację. Tylko u mnie nie ma terenów górniczych. Aga, jeśli możesz pokaż więcej zdjęć. Tobie też życzę słonecznej pogody, na etapie ocieplania będzie potrzebna. Pozdrawiam.

  20. #200

Strona 10 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony