dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 36
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 703
  1. #481
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    "lary13" z całym szacunkiem ale po jakiemu Ty piszesz? . Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  2. #482
    lary13
    Guest
    lary13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi
    "lary13" z całym szacunkiem ale po jakiemu Ty piszesz? . Pozdrawiam.
    O co Chodzi ?

  3. #483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Prawie każde słowo piszesz z dużej litery. . Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #484

    Domyślnie

    Sorry Larry, ale Roben powinien Cie szybko zidentyfikować i Wyperswadować pisania tych Bzdur. Mam robena Na dachu ale nie wierze, że w jego Produkcji brał udział ktoś taki Jak Ty.

  5. #485
    lary13
    Guest
    lary13

    Domyślnie

    co ci sie nie podoba ?

  6. #486
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elmeros
    Od początku celowałem w Robena bo rzeczywiscie dachówka ta jest atrakcyjnie cenowo przynajmniej w tamtym roku była.
    Dach wygląda bardzo ładnie (pluska czarno-brązowa 340m2), dekarze nie narzekali, jestem bardzo zadowolony.Cóż można chciec wiecej...
    Pozdrawiam.
    widze że jestes z Rybnika, gdzie moge obejrzeć Twój dach ? chce ta sama dachówke,
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  7. #487
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    merks

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    325
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Roben Trentino

    Witam!
    Czy ktoś z forumowiczów może już ma położoną tą dachówkę na dachu? Właśnie zastanawiam się nad jej zakupem ale chciałbym zobaczyć jak całościowo wygląda. Jest to nowa oferta Robena i mało która hurtownia u mnie w okolicy to sprzedaje i nie ma jeszcze gotowych dachów w okolicy.

  8. #488
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ewanz
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    1.513
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    62

    Domyślnie

    Czyzby już nikt nie kupował Robena? W ubiegłym tygodniu bylismy na składzie i sprzedawca bardzo nam odradzał Robena, twierdząc, ze odskakuje z nich margiel i nawet pokazał wystawkę z taką uszkodzoną dachówką. Namawiał nas za to na Kreatona i sama nie wiem co o tym myśleć. Jest 2011r - może jakość Robena faktycznie się pogorszyła, ale o kreatonie czytałam na forum wiele niepochlebnych opinii - przede wszystkim, że są porysowane i to widać. Proszę o komentarze.

  9. #489

    Domyślnie

    Robena z marglem tez widziałem na wystawce (plus antracyt)

  10. #490
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RVF SERVIS

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    Panowie jeżeli nigdy nie pracowaliście jako dekarze to nie dowiecie się jaki jest problem z Robenem. Jeżeli chcecie mieć dachówkę ceramiczna na dachu kupujcie coś innego niż roben, jeżeli nie stać was na prawdziwą ceramikę kupujcie Brass na 100 % wytrzyma dłużej niż roben.

  11. #491

    Domyślnie

    Strasznie nie lubię robić robenem, krzywy jak cholera.

  12. #492
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    1916

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Niwa
    Kod pocztowy
    98-265
    Posty
    10

    Domyślnie

    Jestem dekarzem oto moja lista dachówek 1 Creaton 2 RuppCeramika 3 Bogen .............na końcu Roben Proszę o wasze propozycje ??? moze stworzymy listę która pomorze ludziom

  13. #493

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1916 Zobacz post
    Jestem dekarzem oto moja lista dachówek 1 Creaton 2 RuppCeramika 3 Bogen .............na końcu Roben Proszę o wasze propozycje ??? moze stworzymy listę która pomorze ludziom
    należałoby podawać nie tylko producentów ale i konkretne modele bo w obrębie jednego producenta mogą być duuuże różnice

  14. #494
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Nie miałem problemów z żadną dachówką (w tym z Robenem) czasami tylko trochę więcej roboty. Wysoko oceniłbym Meyer-Holsen. Miałem z karpiówką tej firmy trochę problemów przy kryciu "wolich oczek" w związku z jej grubością ( w zasadzie z cienkością). W swojej karierze jeszcze nigdy nie spotkałem prostej dachówki ceramicznej i może w tym jest urok tego pokrycia. Jak nie usłyszę merytorycznych uwag dotyczących wad produktu to będę cytował stare porzekadło: "złej tanecznicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza". Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  15. #495
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar geronimaus
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Łódź
    Posty
    36
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    witam wszystkich. tez stoje przed wyborem dachówki. moje typy to 1. nelskamp r10 2. creaton balans 3. tondach stodo 4. bogen innovo 10, wszystkie wyceny podobne, wiec cena nie bedzie juz stanowila kryterium, tylko jakosc. po rozmowach z ok. 10 dekarzami wypada ze te wszystkie dachówki są be. pierwszym kryterium przy wyborze byla cena, wszystkie sa z tej samej półki cenowej (daja rozne rabaty), drugim wygląd (stąd ten wybór), trzecim jest jakosc. moze ktos pomoze wybrac?
    geronimaus

  16. #496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Co znaczy jakość? Mogą być różnice w składzie gliny, z której są te dachówki wyrabiane i to tyle. Skoro cena nie jest w tym wypadku miernikiem wybierz tę, która Ci się najbardziej podoba. Życzę rozsądnych wyborów. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  17. #497
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar geronimaus
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Łódź
    Posty
    36
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    czy to oznacza ze te wszystkie dachówki sa tak samo szczelne, nie maja margla, sa z nowoczesnej maszyny i sa identyczne?
    geronimaus

  18. #498
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Oczywiście wszystkie są tak samo szczelne czyli nieszczelne bo wszystkie w większym czy mniejszym stopniu umożliwiają przedostanie się śniegu. Producenci starają się wyeliminować margiel ale nie spotkałem się z dachówką, która by nie miała go w szczątkowej ilości. Oczywiście identyczne nie są bo to niemożliwe. Nie chodzi tu o maszynę tylko o formę, w której są wytłaczane. Te formy mają określoną żywotność i są regenerowane a w przypadku uszkodzenia naprawiane lub wymieniane. Dalej to już technologia wypalania i hartowania. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  19. #499
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar castel
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Nisko
    Kod pocztowy
    37-400
    Posty
    39

    Domyślnie

    Czyli co?Jesli sa dobrzy fachowcy to dadza sobie rade z robenem i nie przeplacac?

  20. #500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Krótko mówiąc profesjonalista z żadną dachówką nie będzie miał problemu. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Strona 25 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony