dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 92 z 92
  1. #81
    Guest

    Domyślnie

    taysha
    te 250 o ktorych tu pisze, to juz z kredytem, ale tyle jeszcze jestem w stanie udzwignac (mam nadzieje).
    taysha napisala
    ale chyba prędzej sama poukładam te "cegły" niż zrezygnuje
    W tygodniu kopalam dolki pod slupki ogrodzeniowe (sama). Kolega, ktory to zobaczyl, byl zgorszony: przy takiej inwestycji zalujecie 1500 zl? Ty kopiesz? A gdzie maz?
    A ja dawno nie mialam takiej frajdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    i jak mu to wytlumaczyc?
    pozdrawiam

  2. #82

    Domyślnie

    Czyli nie jestem osamotniona
    A mialam wrazenie juz, ze jestem bardzo niestabilna emocjonalnie

    Cytat Napisał justa
    W tygodniu kopalam dolki pod slupki ogrodzeniowe (sama). Kolega, ktory to zobaczyl, byl zgorszony: przy takiej inwestycji zalujecie 1500 zl? Ty kopiesz? A gdzie maz?
    A ja dawno nie mialam takiej frajdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    i jak mu to wytlumaczyc?


    Fajnie, że jesteście aż się wzruszyłam, naprawde

  3. #83

    Domyślnie

    Justa, ludzie tego nie pojmują!!!!!!!!
    Ja machałam łopatą obsypując piwnicę trzy dni. Jak mówiłam o tym to widziałam zdziwnioną minę
    Ludziom się wydaje, że jak ktos buduję dom, to spi na kasie
    Ania

  4. #84

    Domyślnie

    Taysha moja niestabilność polega na tym, że o budowie mogę nawijać godzinami
    Ania

  5. #85

    Domyślnie

    Ania
    Ja o psach i budowaniu mogłabym mówić w kólko, ale w obu tych kwestiach muszę się hamować, bo czasem patrzą na mnie jak na "swira",
    mam bardzo kontrowersyjne poglądy:
    po pierwsze - wykastrowalam psa i zrobie to po raz kolejny jak bedzie potrzeba
    po drugie - BUDUJE DOM! i dla niektórych to jest przedsięwzięcie, co najmiej jakbym leciala na księżyć (ale dla mnie emocje pewnie te same )
    Buziaki

  6. #86
    Guest

    Domyślnie

    To sa rzeczywiscie niesamowite emocje! u mnie byl taki moment, ze chyba juz nie potrzebowalam budowy, samo przegladanie katalogow i swiadomosc, ze to sie dzieje naprawde, ze niedlugo wybiore projekt i zacznie sie.................... wystarczalo mi.
    pozdrawiam wszystkich marzycieli

  7. #87

    Domyślnie

    Dobrze, że "lecimy na ten księzyc " razem
    Jak się ma marzenia, to potrafią sie one spełniać.Trzeba marzyć.
    Ten, kto nie budował domku nie potrafi zrozumieć tych emocji.
    Weszłam do tego wątku przypadkiem, a tu takie miłe rozmówki...bardzo sie cieszę

    Ps aha , buduję Lmb 27 Lipinskich, z podpiwniczeniem
    Ania

  8. #88

    Domyślnie

    WItam
    Troche późno odpisuje, ale jakoś nie mialam kiedy usiąść
    Byłam, widziałam..... i jestem zachwycona, zauroczona... i zakochana
    Huragan z zew. prezentuje sie wspaniale, a od wew. jeszcze lepiej

    Salonik faktycznie maly, ale ustawny, za to kuchnia i jadalnie sa duze co wspaniale sie wyrownuje.

    Natomiast pokoje u gory wbrew pozorom sa bardzo duze

    Gora zostala podniesiona o jeden pustak przez co Pan Stefan zyskal bardzo duzo miejsca, a skosy nie sa uciazliwe, wporwadzil tez pare zmian.

    Zmniejszyl lazienke u gory (i tak jest bardzo duza) przez co zmiescila sie ladnie zabudowa na holu i wneka w pokoju obok lazienki na lozko "rodzicow".

    Ja bym troszke doswietlila poddasze z boku, zeby wykorzystac max swiatlo sloneczne

    Dół z kolei zostal bardziej przerobiony. Zlikwidowano pawlacze, przez co powiekszyl sie wiatrolap, tak ze spokojnie zmiescila sie niewielka szafa na kurtki i buty a po drugiej stronie wejscie do garazu.

    Zlikwidowano wejscie do pom gosp z domu i powiekszono lazienke. Jak na moje oko pom. gosp. mimo wszystko pozostalo dosc pojemne, zalezy co chcemy w nim trzymac Kolejny schowek jest pod schodami.

    Scianka laczaca kuchnie i salon zostala wywalona, a scianka kolo kuchni lekko wydluzona.

    Tyle zapamietalam
    Ale bylam naprawde zachwycona, taka duza rodzina, a w ogole nie bylo tego czuc! nie bylo widac szaf ani regalow, a wszystko sie gdzies miescilo.

    Domek super, mysle ze w sam raz na dwu, trzy, czy piecioosobowa rodzine.

    Pan Stefan dalej twierdzi, ze NIC by w nim nie zmienil!!


  9. #89

  10. #90
    Guest

    Domyślnie

    to co Tayscha? Decyzja zapadla? Budujesz Huragana?
    Czy dowiedzialas sie, jakie byly koszty budowy tego domu? To jeszcze zalezy, kiedy ten dom zostal wybudowany.
    Jesli podjelas decyzje, to ci zazdroszcze, ja jeszcze nadal szukam
    pozdrawiam

  11. #91

    Domyślnie

    Decyzja praaaawie podjęta
    Ciągle jeszcze sprawdzam czy nic lepszego się nie znajdzie
    Albo coś tańszego i równie dobrego
    Ale domek jest jak marzenie, naprawde

    O kosztach napisze Ci na priv jesli bys chciala

    Pozdrawiam
    Tay

  12. #92
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    leszkos

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1

    Domyślnie HURAGAN

    Witam Czekam aż śniegi stopnieją i zaczynam budowę Huraganu z MTM Styl, byłbym naprawdę zobowiązany gdyby ktoś mógł mi doradzić i podpowiedzieć coś co mogłoby mi się przydać a czego jeszcze nie wiem nie mając wiedzy bo wylezie dopiero podczas budowy i z jakim kosztem materiałów muszę się liczyć na stan surowy zamknięty, dziękuję

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony