dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 48
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    12.20 qrcze myślę co tak wolno a.........a to 40 zalogowanych!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cos w tym chyba jest, bo mnie w ogole wywalilo na chwile z forum, a teraz np. jestem jako zalogowana na glownej stronie, ale zeby wpisac wiadomosc musze znowu sie logowac

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    10.19 43 zalogowanych i Forum "kicha". Ludzie więcej Anonimowych proszę!!!!!!!!!!!! bo zupełnie stanie.

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Cóś tam jednak "majstrują" 14.44 i 42 zalogowane a Forumś chodzi dobrze.Brawo!!!!!!!!!!!

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    chodzi ok choc przed południem nie działało...

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    25.06.03. 10.55 użytkowników 54. Mułowatość powróciła, ale mamy zo to dużo śmiesznych obrazków, niektóre takie fajne że jak się niechcący na nie trafi to trudno stronę przesunąć, fajnie jest, żeby nie powiedzieć pi, pi, pi, pi,...... itd.

  7. #27

    Domyślnie

    14.30 Czy u Was też tak ślamazarnie chodzi Forum?PWM Zabrze

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Katowice 14.50 sztywne łącze. Chodzi jak burza..

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    25.06.03. 10.55 użytkowników 54. Mułowatość powróciła, ale mamy zo to dużo śmiesznych obrazków, niektóre takie fajne że jak się niechcący na nie trafi to trudno stronę przesunąć, fajnie jest, żeby nie powiedzieć pi, pi, pi, pi,...... itd.
    dzis 25.06.03 15:20 - 55 osob

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Obsluga_techniczna
    dzis 25.06.03 15:20 - 55 osob[/quote]

    I w tym czasie Forum zwoooolniłoooooo

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka
    Cytat Napisał Obsluga_techniczna
    dzis 25.06.03 15:20 - 55 osob
    I w tym czasie Forum zwoooolniłoooooo
    czynnik zewnetrzny. trwala aktualziacja jednego z serwisow muratora. ale rzeczywiscie zwolnilo (ja o niczym nie wiedzialem ;)


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję Działowi Technicznemu za szybką reakcję.Gall

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    godzina 10.50 26.06.03
    49 osob i chodzi jak burza ;]
    (warszawa)

  14. #34

    Domyślnie

    Dziwnym trafem poza godzinami tzw urzędowania niewiele jest ludków na forum. PROSZE NIE KRAŚĆ CZASU PRACODAWCY I DO ROBOTY RZETELNEJ!!! (niestety, ja tak jak Wy nie mogę i wyrywam czas popołudniowej sielanki rodzinie).

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szanelka
    Dziwnym trafem poza godzinami tzw urzędowania niewiele jest ludków na forum. PROSZE NIE KRAŚĆ CZASU PRACODAWCY I DO ROBOTY RZETELNEJ!!! (niestety, ja tak jak Wy nie mogę i wyrywam czas popołudniowej sielanki rodzinie).

    O czym świadczy chociażby zamieszczona w metryczce godzina wysłania Twojego postu -Czyli: Wysłany : 26 Cze 2003 11:45

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szanelka
    Dziwnym trafem poza godzinami tzw urzędowania niewiele jest ludków na forum. PROSZE NIE KRAŚĆ CZASU PRACODAWCY I DO ROBOTY RZETELNEJ!!! (niestety, ja tak jak Wy nie mogę i wyrywam czas popołudniowej sielanki rodzinie).
    na szczescie o godz 21 tez wzrasta zaintersowanie w domu (nic ciekawego w tv? ;)

    60 forumowiczow, godz 12:06, 26.06 2003 rok

    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

  17. #37

    Domyślnie

    Ha, bystrzaki spostrzegawcze ! Brawo! Nie tłumaczę się, że mam L-4, bo i po co? ale w pracy naprawdę nie klikam w "prywatkach", bo nie mogę po prostu. I nie ma się co obrażać na takie spotrzeżenia, ale niestety wielu ludzi spędza w sieci mnóstwo czasu w godzinach pracy (w tym 2 zananych mi użytkowników forum Muratora tylko w pracy). Czego im serdecznie zazdroszczę.
    Pozdrawiam serdecznie z nadzieją, że ton moich wypowiedzi będzie w przyszłości właściwie i z humorem odebrany.

    Szanelka

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Pozdrawiam Ciebie Szanelka także

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Zgodnie z prośbą OT.
    30.06.2003. miedzy 1230 a 1330 forum się "zakorkowało", przynajmniej umnie w Zabrzu.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Zgodnie z prośbą OT.
    30.06.2003. miedzy 1230 a 1330 forum się "zakorkowało", przynajmniej umnie w Zabrzu.
    pomiedzy podanymi godzinami serwer www na ktorym znajduje sie forum pracowal jak najbardziej prawidlowo. nie mialo rowniez wtedy miejsca zadne dodatkowe obciazenie jego pracy. byc moze chodzilo o problemy z laczami gdzies po drodze. jesli sytuacja bedzie sie powtarzac zasygnalizuje sprawe dalej.


    pozdrawiam
    Dzial Informatyki
    Wydawnictwo Murator

    Uaktualnienie:
    dzis pomiedzy 12-14 utrzymuje sie ok 60 uzytkownikow i forum (odpukac) chodzi stabilnie

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony