Cytat Napisał lukass534
Super dom. Dzięki Twoim zdjęciom przekonaliśmy się, że nasz wybór projektu (też APS 55) był dobry. Jesteśmy na etapie adaptacji, nanoszenia zmian (poszerzenie garażu o 1m, podniesienie ścianki kolankowej o 25cm, dodatkowe okno w kuchni zamkniętej, powiększenie salonu kosztem tarasu do filaru i likwidacja spiżarki) i załatwiania pozwolenia na budowę. Ruszamy na wiosnę.
Wreszcie widzimy klatkę schodową. Schody prezentują się całkiem nieźle. Macie zachowane przejście z domu do garażu, bo nie widać drzwi?
A podpiwnieczenie? Bo my planujemy jeszcze wygospodarować jakieś pomieszczenie na spiżarkę.
Pozdrawiamy i czekamy na kolejne zdjęcia
Podniesienie ścianki kolankowej to dobry pomysł- ja tak zrobilem. Okno w kuchni jest za małe - ja go powiększyłem. Powiększenie salonu (wyrównanie ściany) to już inna sprawa. Widziałem zdjęcia tego domu po takiej zmianie. Nie wyglądało to najlepiej, szczególnie, że APS55 najlepiej prezentuje się od tyłu, ale o gustach podobno się nie dyskutuje. Proponuję też z przodu trochę bardzej zabudować ganek, ja tego nie zrobiłem i teraz źałuję. Poszerzyłem też garaż a nad nim zrobiłem pokój. Źyczę powodzenia w budowie.