dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Fakt - ale jakoś sobie z tym poradziłeś.
    Nie wiem co ty chcesz od tych desek. Przecież ładnie przylegają.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał arekk
    Zapytaj się czemu komórki nie odbiera bo wiecznie ma pocztę glosową
    pozdr
    Arek

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Szop
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Jak widzę Radku pełen profesjonalizm wykonawcy (tak na marginesie to nie spodziewałem się niczego innego)
    Cieszę się, że wszystko tak składnie idzie. Jak przykryją Ci dach chociaż folią, to za Tobą będzie to co najgorsze dla inwestora

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JerzyBw
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Głubczyce
    Kod pocztowy
    48-100
    Posty
    624

    Domyślnie

    Ładną robotę zrobili. Opisy, dużo uczą i fajnie się je czyta. Ciekawe rozwiązanie "peszli z liny gumowej (z węża?).
    Pozdrawiam

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Radekkow - ŁAŁ !!!
    No naprawde robi wrażenie
    Jak pamiętam niedawno jeszcze tam prawie nic u Ciebie nie było ...
    A teraz - CHAŁUPA

    Jakbyś coś miał, to ja z chęcią jakieś deski, jeszcze ten, tego ...
    Przyda Ci sie na kolejnego grilla

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie Re: PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał arekk
    Zapytaj się czemu komórki nie odbiera bo wiecznie ma pocztę glosową
    pozdr
    Arek
    Edzia - nie może być dziennika i komentarzy w jednym wątku? Szkoda A myślałem, że jesteście tacy elastyczni.

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szop
    Jak widzę Radku pełen profesjonalizm wykonawcy (tak na marginesie to nie spodziewałem się niczego innego)
    Cieszę się, że wszystko tak składnie idzie. Jak przykryją Ci dach chociaż folią, to za Tobą będzie to co najgorsze dla inwestora
    Widzę, że mrugnąłeś okiem . Dla mnie to jesteś bratnia dusza, bo pokazałeś w praktyce, że można "Jest do It".
    Na razie z dachu jestem też zadowlony. Nie przecieka

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał JerzyBw
    Ładną robotę zrobili. Opisy, dużo uczą i fajnie się je czyta. Ciekawe rozwiązanie "peszli z liny gumowej (z węża?).
    Pozdrawiam
    Jerzy to jest po prostu peszel kupiony w Castoramie. Nie zrobiłem zdjęcia urządzenia do mierzenia bali, żeby były idealnie spasowane(to o co prosiłeś), bo RT nie zabrał go ze sobą - obiecał, że następnym razem weźmie. Nazywa się "Scriber"(nie wiem, czy dobrze napisałem). Możesz sprawdzić na necie.

    A komentarze - proszę pisz na głównym wątku pomimo protestów admina. Chcę mieć ciągłość wydarzeń - dla wnuków

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał majki
    Radekkow - ŁAŁ !!!
    No naprawde robi wrażenie
    Jak pamiętam niedawno jeszcze tam prawie nic u Ciebie nie było ...
    A teraz - CHAŁUPA

    Jakbyś coś miał, to ja z chęcią jakieś deski, jeszcze ten, tego ...
    Przyda Ci sie na kolejnego grilla

    pozdrawiam, majki
    Majki - na razie nie mam nic - tzn mam stemple i piasek ale na razie nie do wydania, bo będą potrzebne. Poza tym niedługo skończą się roboty dekarskie - dam Ci znać. Piwko było niezłe. Grill, ognisko też

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JerzyBw
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Głubczyce
    Kod pocztowy
    48-100
    Posty
    624

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radekkow
    Cytat Napisał JerzyBw
    Ładną robotę zrobili. Opisy, dużo uczą i fajnie się je czyta. Ciekawe rozwiązanie "peszli z liny gumowej (z węża?).
    Pozdrawiam
    Jerzy to jest po prostu peszel kupiony w Castoramie. Nie zrobiłem zdjęcia urządzenia do mierzenia bali, żeby były idealnie spasowane(to o co prosiłeś), bo RT nie zabrał go ze sobą - obiecał, że następnym razem weźmie. Nazywa się "Scriber"(nie wiem, czy dobrze napisałem). Możesz sprawdzić na necie.

    A komentarze - proszę pisz na głównym wątku pomimo protestów admina. Chcę mieć ciągłość wydarzeń - dla wnuków
    Radek to znaczy mam pisać w Twoim Dzienniku "Just do it"? Nie w komentarzach?
    Fajnie by było, gdyby te "czarodziejskie narzędzie rodem z Kanady" było pokazane w sieci ale zdaję sobię sprawę, że to jest tajemnica firmy.

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Radekkow
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Tak Jerzy pisz po prostu w dzienniku. Narzędzie to nie żadna tajemnica firmowa - jest bardzo popularne w Kanadzie.

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie prawko

    RADEK....
    wspolczuje za punkty!!!, ale kto duzo jezdzi to zbiera-..ale na przyszlosc wystrzegaj sie predkosci albo kup sobie radio CB- bedzie taniej...
    a przy okazji przypomniales mi o moim niezaplaconym mandaciku 100zl-.... chyba trzeba placic to MAMA mi mowi ze i tak mnie znajda....-taki PAN z walizeczka przyjdzie po kilku miesiacach...,

    Jak CI zbraknie to po kamienie mozesz i do nas przyjechac..- ---BEZ WAŻENIA ODDAMY CI WSZYSTKIE -tylko koszty paliwa, ale my mamy takie typowo polne i lezy ich od groma w polu....pole usiane kamieniami!!

    OKNA dachowe masz racje ze sa piekne.....ale-???
    my zrobilismy 1 duzo na holu ale ciągle chodzi mi po głowie 1 dodatkowe w sypialni....ale Piotr mowi ze nie potrzebuje rano słoneczka..- sypialnie mamy od południowego-zachodu!!!!
    Trzymam kciuki za twoje budowy i oczywiście za EGZAMIN>>>>>>
    NA TYM EGZAMINIE TO UWAŻAJ ŻEBY RUTYNA CIĘ NIE OBLAŁA.....
    ale i nie ma sie co za bardzo stresowac!! szkoda tylko kasy i czasu do września!!!

    POWODZENIA!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  13. #33

    Domyślnie Re: prawko

    Cytat Napisał ANNNJA
    RADEK....
    przypomniales mi o moim niezaplaconym mandaciku 100zl-.... chyba trzeba placic to MAMA mi mowi ze i tak mnie znajda....-taki PAN z walizeczka przyjdzie po kilku miesiacach...,
    !
    Heloł
    Z tymi mandatami nie jest źle bo nikt nie przychodzi tylko Urząd Skarbowy zrobi zajęcie na rachunku lub dostaniesz zwrot podatku pomniejszony o mandaty (ja tak mam

    Działajcie działajcie bo miło jest oglądać jak się "mury" pną do góry.

    pozdrawiam

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Szop
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Z rynnami to prosta sprawa:




    i wszystko jasne jak mawia Ojciec Dyrektor

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jurand79
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    736
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Hej,
    Muszę się przyznać, że ja też myślałem o oknach dachowych nad łóżkiem. Teraz cieszę się, że z nich zrezygnowałem. Byłem w domku podczas ulewy - w łazience hałas taki, że jakbym miał mieć tak samo w sypialni to chyba bym nie zasnął podczas deszczu. Straciłem widok na gwiaździste niebo ale wolę się wysypiać
    Łańcuchy też planowałem zakładać. Niestety mój domek stoi samotnie, nie ma wyższych drzew po bokach więc woda spływająca po łańcuchu na pewno byłaby odrywana i bryzgałoby po ścianie. Kupię spusty i zamontuję je. Na szczęście wziąłem taką ewentualność pod uwagę wcześniej i kazałem chłopakom pozakładać wyloty z rynny tak, żeby spustowe można było założyć za ostatkami na winklach - prawie nie będzie ich widać No ale widzę, że ty stawiasz w lasku więc silne wiatry ci nie grożą - już ci zazdroszczę tych łańcuchów....

  16. #36

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bonde
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Witam

    Muszę ci powiedzieć, że tańczyłem kiedyś rock 'n' rolla i byłem po nim zmordowany jak koń po westernie, a po tobie nie widać nic zmęczenia!!! A tu takie tempo, no, no...

    My też stawiamy na drewno, ale jeśli Jurand twoje bale nazwał "patyczkami" to co powiedziałby o naszych 25-tkach

    Pierwotnie też miał być gruby bal ale jakoś tak wyszło... Co tam, spodobało nam się po drodze co innego i jak Bozia da w wakacje wyrośnie w Puszczy drewniane cudo - mam nadzieję.
    Chatynka super. Jestem pod wrażeniem planowania - ogród, drobiazgi w stylu okładzin na kominek...no, no, no

    Jeszcze tu wrócę

  18. #38

    Domyślnie

    Witam. Wciąż zbieram opinie posiadaczy domków z drewna i tak jeszcze do lipca Chciałam i tu poprosić o pomoc w mojej pracy magisterskiej poprzez wypełnienie ankiety http://webankieta.pl/ankieta/w1hpw40e16is. To naprawdę nie potrwa długo a większość pytań jest tylko na zaznaczenie bądź wymaga krótkiej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony