dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 72
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1426
  1. #81

    Domyślnie

    Za adaptację ze zmianami (trzy okna, kominek w innym miejscu) zapłaciłem 1200zł.

    Pozdrawiam,
    Jerzyna

  2. #82

    Domyślnie

    Witam sasiadkę I dzieki za odpowiedzi.
    Ode mnie architekt ze zmianami o których pisalem wyzej chce 1200 i moze jeszcze cos utarguje wiec chyba przystepna cena. Tylko tak się zastanawiam bo jeden dobry architekt chce ode mnie 2800 za projekt indywidualny i zastanawiam sie czy ne zrobic wlasnie takiego. Bo jak policze kupno projektu + adaptacje to na to samo wyjdzie. Zastanawiam sie jakie sa minusy projektu indywidualnego (moze sa same plusy?)
    Awaj oczywiscie bylbym wdzieczny za zorientowanie sie w cenie u pani architekt Mam pytanie czy projekt indywidualny robilas wlasnie na bazie Moje miejsce czy zupelnie inna koncepcja? I ile kosztowal u Ciebie projekt?

    Bylem wczoraj w gazowni- jest nadzieja ,ze bedzie gaz-oczywiscie nie od razu ale w przeciagu 2-3 lat wiec problem ogrzewania mam juz wlasciwie rozwiazany
    Systemy alarmowe- to moja praca...

  3. #83

    Domyślnie

    Rokietnica Rules...

    Ja myslalem o projekcie indywidulamnym - ale mi znajomy zaspiewal cos kolo 6000 - to koszt architekta, konstruktora i czlowieka od instalacji.
    Troche duzo...

    Hunters - cena za projekt idywidualny - atrakcyjna - architekt jest z Poznania?

    Awaj - a gdzie masz w Rokietnicy dzialke?? Podobno gdzies ma byc w okolicy obwodnica do Poznania

    Pozdrawiam

  4. #84

    Domyślnie

    Architekt ma biuro w Szamotulach ,dla mnie cena jest po znajomosci,choc normalnie tez nie bierze duzo bo cos powyzej 3 tys.
    Pozdrawiam
    Systemy alarmowe- to moja praca...

  5. #85

    Domyślnie

    Awaj - jesli to nie tajemnica - ile Cie kosztowal projekt??

    Pozdrawiam


    Cytat Napisał awaj
    witam sąsiadów,
    ja też zapałałam miłością do Mojego Miejsca ale jednak nie wszystko mi się podobało w tym projekcie i zdecydowałam się na projekt indywidualny.
    Buduję się też w Rokietnicy jak chcecie mogę zapytać moją Panią architekt czy tez się zajmuje adaptacjami i za ile
    Pani jest przesympatyczna i też z Rokietnicy

  6. #86

    Domyślnie

    Czy ktoœ wie jaka jest wysokoœć œciany kolankowej w tym projekcie?
    W wersji 3d na płycie wydaje się byœ strasznie wysoka
    Systemy alarmowe- to moja praca...

  7. #87

    Domyślnie

    Witajcie, ja stoję pomiędzy dwoma projektami ale poniewaz ten projekt tez bardzo mi sie podoba, więc podczytuje ten wątek

    Co do ścianki kolankowej..to ja myślę, że nie ma jako takiej scianki kolankowej, ale zauwazcie że pokoje na poddaszu sa male w stosunku do całej powierzchni jaka powinna być w teori po podlodze...wiec przypuszczam, że w projekcie jest pomniejszona plaszczyzna na poddaszu, żeby uzyskać cos na kształt scianki kolankowej, bo bez tego byłyby skosy od poslogi...

    Nie wiem czy to jasno naoisałam

    Nie wiem jak jest naprawde, to takie moje przypuszczeia

    Pozdrawiam entuzjastów tego projektu

  8. #88

    Domyślnie

    Aida 77 -wlaœciwie nie wiem o co ci chodzi przeciez w projekcie musi być okreslona wysokoœć sciany kolankowej, sprobuje jutro dodzwonic sie do muratora i zorientowac sie bardeziej szczegolowo
    pozdrawiam
    Systemy alarmowe- to moja praca...

  9. #89

    Domyślnie

    Hej heno17, Jerzyna, betoniarz, Pawe_12 i inni...co tak spokojnie. Ja własnie odebrałam projekt (troche to trwało bo musiałam zwrócic sie o zmiane warunkow zabudowy). Mam cały weekend na analizy ... do serca biorę sobie wasze pomysły i do dziela......

  10. #90

    Domyślnie

    Spokój bo zalatany każdy, wszyscy gdzieś gonią, takie czasy w przelocie zajrzy się tu czasem i w ciszy pogna dalej. Ja nic nie posuwam się do przodu stale stoję w miejscu i czekam na leprze wiatry, dopóki nie będę miał warunków to z budowy nici, ale jeszcze nadejdzie taki dzień gdy się uda znowu powstać i działać z naszym Moim Miejscem. Dzięki za pozdrowienia Betoniarz

  11. #91

    Domyślnie

    Witaj Edyta 10, mam prośbę jesli masz już projekt-możesz podać powierzchnię pomieszczeń na poddaszu, które wynikają z wymierzenia wg podłogi a nie >1.90.
    pozdrawiam
    Systemy alarmowe- to moja praca...

  12. #92

    Domyślnie

    Kilka odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie projektu. Całkowita szerokość poddasza to około 520 cm, a długość 1115 cm. Spowodowane jest to tym, że murłata dachu oparta jest prawie bezpośrednio na wieńcu stropu parteru nie występuje w tym domku nad stropem bezpośrednio ściana kolankowa a dach schodzi bezpośrednio prawie do poziomu wieńca stropu, ścianka jest cofnięta w głąb budynku o 150 cm z obydwóch stron powstają pustki pod skosami niewciągnięte do powierzchni domu i nie są wykorzystane ( ja osobiście uważam, że można je wykorzystać na schowki mam tak zrobione w obecnym domu i jestem zadowolony, uzyskałem dzięki nim miejsce na choinkę letnie ekwipunki dodatkowe miejsce na przechowywanie mniej używanych różności uzyskane dzięki nie wielkim nakładom wręcz żadnym, trochę półek trzeba więcej porobić a korzyść ogromna, to tak na marginesie). Wysokość poddasza będąca jako użytkowa wacha się od około 120 do 314 cm. Aby to zmienić trzeba by dodać ścianę kolankową, ale to zmieni już projekt znacznie i będzie to coś nowego innego niby i można tak, ale jeśli tak to może od razu znaleźć coś z wysoką ścianą kolankową a nie zmieniać i ponosić dodatkowe koszty, bo w takim przypadku to była by znaczna zmiana konstrukcyjna. Pozdrawiam Betoniarz

  13. #93
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    edyta_10

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    231

    Domyślnie

    Hunters : Powierzchnia pietra netto w m2 wynosi 55,10. Natomiast pow. podstawowa h>1,90 m to tylko 38,4. Przepraszam ze tak późno i pozdr.

  14. #94

    Domyślnie M03a - stoje przed wyborem - powiedzcie mi o wadach tego

    projektu. Co sie w nim szanownym forumowiczom nie podoba. Powiedzcie coś o nim.
    Robert

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wad nie widze

    http://www.projekty.murator.pl/proje...tion=showRzuty

    - zgrabny i przemyslany projekt
    jedna uwaga - brak przescia z garazu do domu (ale to nie wada a takie rozwiazanie) nie wiem jak bedzie ustawiony dom wzgl. stron swiata na Twojej działce

  16. #96

  17. #97
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    mały salon reszta jest ok...

  18. #98
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    suszeka

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Mo3a - w rzeczywistości

    Witam,

    szukam kontaktu do właścicieli projektu M03a, którzy już go zrealizowali w rzeczywistości................ :D

    my dopiero zaczynamy....

    dzięki za kontakt ............. :D

  19. #99

    Domyślnie :)

    Ludzie Kochani, może macie gdzies w swych zakamarkach zdjęcia z realizacji M03a - to moj pewniak co do zakupu projektu i realizacji. Chetnie zobaczyłbym jak on wyglada w rzeczywistości. Moze ktoś juz go wybudował i pozwoliłby zobaczyć jak w rzeczywistosci wyglada ten projekt. Pozdrawiam Robert.
    Robert

  20. #100

    Domyślnie Re: Mo3a - w rzeczywistości

    takze szukam kontaktu, najchetniej zobaczyłbym jak wychodzi ten projekt w rzeczywistosci. Pozdrawiam Robert
    Robert

Strona 5 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony